هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 1 آبان 1400 ساعت 13:46
شنبه 1 آبان 1400 13:43 ساعت
2021-10-23 13:46:15
شناسه خبر : 351886
آیا پزشک هستید و میخواهید بیماران بیشتری را درمان کنید؟ آیا احساس میکنید میتوانید به همنوعان خود کمک کنید؟ آیا به دنبال خدمات سئو هستید و میخواهید دیده شوید؟ تیم نبض مارکتینگ در این مقاله شما را راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید به هدفی که دارید برسید. با ما همراه باشید.
آیا پزشک هستید و میخواهید بیماران بیشتری را درمان کنید؟ آیا احساس میکنید میتوانید به همنوعان خود کمک کنید؟ آیا به دنبال خدمات سئو هستید و میخواهید دیده شوید؟ تیم نبض مارکتینگ در این مقاله شما را راهنمایی خواهد کرد تا بتوانید به هدفی که دارید برسید. با ما همراه باشید.

سئو سایت پزشکی چگونه به ما کمک خواهد کرد؟

 

اگر شما هم پزشک هستید و یک سایت پزشکی دارید و میخواهید بدانید چگونه میتوانید بهتر دیده شوید، باید با سئو سایت پزشکی به این مهم دست پیدا کنید. البته ممکن است سوالاتی برای شما ایجاد شده باشد مانند اینکه آیا داشتن سایت به تنهایی نمیتواند به ما کمک کند؟ و یا اینکه شاید پیش خود بگویید من ادرس سایتم را روی کارت ویزیت نوشته ام و همین کافی است. در پاسخ باید گفت درست است داشتن سایت لازم است اما به هیچ عنوان کافی نمیباشد. اگر شما سایتی داشته باشید که سئو نشده باشد سایت شما در میان انبوه سایت های پزشکی دیگر دیده نخواهد شد حتی اگر شما به عنوان یک پزشک مجرب در محله و منطقه زندگیتان شهرت داشته باشد.

سئو سایت پزشکی کمک خواهد کرد بیماران شما را راحت تر پیدا کنند و شاید با زودتر پیدا کردن شما بتوانند به بیماری خود راحت تر غلبه کنند.

سئو سایت پزشکی یا تبلیغات گسترده شهری؟

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که سئو سایت پزشکی برای شما مفید تر است یا تهیه بیلبوردهای تبلیغاتی در سطح شهر بیشتر به سود شما خواهد بود؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت هرچقدرم که شما هزینه کنید باز هم نمیتوانید در تمام کوچه و خیابان های شهر تبلیغات انجام دهید. در صورتی که با سئو سایت پزشکی شما میتوانید در درون هر خانه دیده بشوید و چنانچه بیمار یا همراهان بیمار بخواهند میتوانند با دیدن سایت شما، بسیار راحت تر شما را پیدا کنند و بتوانند با شما تماس گرفته و بر بیماری خود پیروز شوند.

نکته قابل ذکر دیگر این است که با سئو سایت پزشکی شما میتوانید در تمام کشور دیده شوید در صورتی که نخواهید توانست در تمام شهرها و روستاهای کشور بنر تبلیغاتی داشته باشید.

اهمیت سئو سایت پزشکی در چیست؟

متوجه شدیم که سئو باعث میشه سایت ما در بالاترین رتبه های نتایج جست و جوی گوگل نمایش داده شود. ولی برای درک بهتر اهمیت سئو پزشکی  بیاید یکم این موضوع رو بیشتر باز کنیم.

در واقع طبق آمار بین 74% تا 80% درصد بیماران قبل از مراجعه حضوری به پزشک ، مشکل خود را گوگل سرچ می کنند، اما در جست و جوی خود چه سایت هایی را می بینند و وارد کدام سایت ها می شوند؟

در هر جستجوی گوگل طبق آماری دیگر 95% از کاربران اینترنت تنها وارد سایت های صفحه ی اول می شوند

بنابراین شما میتوانید با سئو سایت پزشکی نه تنها مشکل بیماران را حل کنید و از این جهت به آنان کمک کنید، بلکه میتوانید نام خود را به یک مرجع قابل اطمینان و یک برند مبدل کنید و در سطح کشور شناخته شوید.

 

 

حضور در شبکه اجتماعی، چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

علاوه بر سئو، یکی از راهکارهای عالی برند شدن و همچنین دیده شدن شما، حضور در شبکه های اجتماعی و مجازی میتواند باشد. شما با حضور یافتن در این فضا، میتوانید علاوه بر اینکه خودتان را معرفی کرده و به خود را به دیگران بشناسانید، همچنین میتوانید با تعامل داشتن و صحبت با بیماران و دیگر کاربران، اعتماد کاربران را نیز جلب کنید و این نکته را یادآور شوید که شما یک پزشک مجرب هستید و در حرفه خود حرف های زیادی برای گفتن دارید. در نتیجه کاربران و بیماران شما را انتخاب میکنند و هم شما میتوانید به بیمارانتان کمک کنید و هم بیماران میتوانند با مراجعه به شما مشکل و بیماریشان را رفع کنند

خدمات سئو چیست و شامل چه مواردی است؟

خدمات سئو جزو خدماتی است که انجام آن به صبر و حوصله زیادی نیاز دارد. خدمات سئو تقریبا برای هر نوع سئویی که شما بخواهید انجام دهید مشابه است و فقط نوع انجام دادن آنها با یکدیگر تفاوت دارد. برای مثال تمام سایت ها برای سئو نیاز دارند از سئو درون صفحه استفاده کنند. اما روند انجام این موضوع ممکن است در یک سایت خبری با یک سایت ورزشی تفاوت داشته باشد.

به طور کلی خدمات سئو، به فعالیت هایی میگویند که با هدف دیده شدن و رتبه گرفتن سایت در موتورهای جستجو انجام میشود و شما میتوانید از این طریق دیده شده و به راحتی شناخته شوید. خدمات سئو کاری تخصصی بوده و نیاز است تا با بررسی  دقیق رقبای شما، فعالیت های آنان به صورت کامل بررسی و در نهایت تحلیل شود.

سئو درون صفحه، سئو خارج صفحه و سئو تکنیکال، همگی جزو خدمات سئو هستند و همه ی آنها پس از بررسی سایت شما، آنالیز رقبایتان و در نهایت، تبیین یک استراتژی، به کمک شما خواهد آمد و به حضور شما در رتبه های اول گوگل منجر خواهد شد.

تیم نبض مارکتینگ با داشتن تجربه سئوی موفق روی بیش از پانصد کلید واژه، حاضر است خدمات سئو را به بهترین نحو ممکن و با اصولی ترین روش های ممکن به شما ارائه کند.

خدمات سئو؛ سیاه یا سفید؟

به خدمات سئویی که کاملا بر اساس چارچوب مناسب و مورد تایید موتورهای جستجو و به ویژه گوگل میباشد، خدمات سئو سفید یا سئو کلاه سفید میگویند. در واقع خدمات سئو سفید به دلیل اینکه راهکارهای قانونی افزایش رتبه و بهبود سئو میباشند، بیشتر طول خواهد کشید و نیازمند صبر و حوصله میباشد. در مقابل سئو کلاه سیاه به رتبه گرفتن، با فریب دادن الگوریتم ها و موتورهای جستجو گفته میشود و البته به هیچ عنوان توصیه نمیشود چرا که به محض اینکه گوگل متوجه شود شما از تکنیک های سئو کلاه سیاه استفاده کرده اید، سایت شما را جریمه سنگین خواهد کرد.

 

 

مشاوره سئو چیست و چگونه میتواند به شما کمک کند؟

مشاوره سئو به شما راهنمایی‌های لازم را خواهد داد که بتوانید به بهترین نحو و با رعایت استانداردهای لازم محتوای سایت خودتان را تکمیل کنید و آن را مرحله به مرحله طبق برنامه ریزی مشخص برای دستیابی به بهترین نتیجه به مخاطب نشان دهید و جامعه هدف خود را گسترش دهید؛ ضمن اینکه با استفاده از ابزار و دانش برنامه نویسی و راهنمایی های لازم، سرعت و کیفیت سایت شما را نیز افزایش داده که باعث جلب رضایت مخاطب میشود.

همچنین مشاوره سئو به شما کمک میکند تا شما یک ذهنیت قبلی از شرکت سئویی که میخواهید با آن همکاری کنید به شما بدهد و چناچه توانست نظر مساعد شما را جلب کند، نسبت به انتخاب سئو کننده خود اقدام کنید.

 

 

حال که دانستید خدمات سئو شامل چه مواردی میشوند و سئو سایت پزشکی چه تاثیری میتواند بر شناخته شدن شما و سایتتان ایفا کند. میتوانید برای مشاوره رایگان با نبض مارکتینگ تماس بگیرید و از تجربه ای که در این زمینه به دست آورده ایم، استفاده کنید.

آژانس خلاقیت نبض مارکتینگ با کمال افتخار حاضر است هر دانشی در این زمینه اندوخته است را با شما در میان بگذارد و شما را در این مسیر راهنمایی کند تا بتوانید قدم اول را محکم بردارید. برای این منظور میتوانید با شماره 02188815943 تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان ما بهره ببرید.1
پسندیدم