هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 29 مهر 1400
ساعت 11:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 29 مهر 1400 ساعت 11:27
پنجشنبه 29 مهر 1400 11:23 ساعت
2021-10-21 11:27:32
شناسه خبر : 351840
فرماندار زرندیه گفت: با تلاش شبانه روزی گروههای آتش نشان و عوامل مدیریت بحران، آتش سوزی کارخانه طبیعت واقع در شهرک صنعتی مامونیه مهار شد.

سیامک سلیمانی اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی گروه‌های آتش نشان زرندیه و ساوه و همکاری آتش نشانان شهرهای مجاور مانند رباط کریم و اسلامشهر آتش سوزی کارخانه طبیعت واقع در شهرک صنعتی مامونیه مهار شد.

 

ادامه داد: دود اندکی که هنوز در محل کارخانه وجود دارد ناشی از خاکستر سوله و مواد داخل آن است اما آتش سوزی کاملاً مهار شده است و آتش نشانان صرفاً در حال پاکسازی محیط هستند.

 

فرماندار زرندیه بیان کرد: در جریان این حادثه ۲ نفر با مصدومیت مواجه و به صورت سرپایی مداوا شدند و کارشناسان در حال ارزیابی عامل اصلی حریق و میزان دقیق خسارت وارد شده به این کارخانه هستند.

 

سلیمانی تصریح کرد: کارشناسان در بررسی اولیه عامل این اتفاق را اتصال سیم‌های برق عنوان کردند و برآورد اولیه خسارت ناشی از این آتش سوزی تقریباً پنج هزار میلیارد تومان است.

 

گفتنی است آتش سوزی در سالن بسته بندی و انبار کارخانه طبیعت واقع در شهرک صنعتی مأمونیه از ساعت ۳:۳۰ بامداد چهارشنبه ۲۸ مهرماه آغاز شد و عملیات کنترل آتش سوزی تا عصر همان روز به طول انجامید و صبح پنج شنبه با تلاش بیش از یک شبانه روز نیروهای آتش نشان اطفای کامل حریق صورت گرفت.

 

 

مهر/