هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 26 مهر 1400
ساعت 12:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 26 مهر 1400 ساعت 12:31
دوشنبه 26 مهر 1400 12:28 ساعت
2021-10-18 12:31:23
شناسه خبر : 351737

در دنیای رقابت امروز آن چیزی که بیشتر از همه می تواند به پیشی گرفتن و دریافت مشتریان بیشتر کمک نماید استفاده از راه کارهای گوناگون تبلیغات است. مشتریان و مخاطبین تمایل دارند در مدت زمان کم بهترین خدمات را دریافت نمایند. بنابراین کیفیت تبلیغ و چاپ می تواند یکی از فاکتورهای تاثیر گذار تبلیغاتی باشد. پارسیا ایده به عنوان یکی از مجموعه های چاپ و تبلیغات در کشور ، دارای طیف گسترده ای از خدمات چاپ اختصاصی و دیجیتال مارکتینگ بوده که می تواند نیازها و خواسته های مختلفی را تحت پوشش قرار دهد. این خدمات در کنار تنوع ، توسط کارشناسان و متخصصین مجرب در این زمینه انجام می پذیرد تا در نهایت بهترین بازدهی را برای مشتریان به همراه داشته باشد.

در زیر می توانید مهترین و محبوب ترین خدمات تبلیغاتی پارسیاایده را مطالعه نمایید تا علاوه بر آشنایی با انواع محصولات جذاب چاپ اختصاصی ، یک برنامه منسجم و دقیق برای کسب و کار خود انتخاب نمایید به طوریکه بتوانید از روش های زیر در آن و در جهت برنامه های خود به کار ببندید.

چاپ روی لیوان

این محصول بدون شک یکی از کاربردی ترین اقلامی که در بسیاری از سازمان ها و ادارات می توانید روی میز یا در سالن های جلسات مشاهده نمایید. چاپ روی لیوان یکی از محبوبت ترین و پرکاربرد ترین روش های معرفی سازمان و برند است که به احتمال زیاد استفاده از نگاه مخاطبین را به خود جلب می کند.

چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان در انواع مختلفی مانند حرارتی ، دسته داخل رنگی ، دسته قلبی ، شیشه ای ( یخی ) و پلیمری ارائه می گردد که همه آنها به جز نمونه شیشه ای دون محدودیت در رنگ چاپ می گردد. ابعاد لیوان ها به گونه ای است که لوگو و یا طرح دلخواه چاپی روی آنها به خوبی در معرض دید می باشد.

بج سینه

از جمله اقلامی است که بیشتر در سازمان ها ، شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک به عنوان نمادی از آن سازمان و مجموعه مورد استفاده قرار میگیرد. بج سینه یکی محصول از وابستگی اشخاص به برندی است که در آن مشغول به فعالیت و کار هستند . اتصال آن روی کت عموما در سمت چاپ بوده و با وجود ابعاد کوچک خود به دلیل ظرافت و متریال استقاده شده در آن چشم نواز می باشد.

بج سینه نیز همانند خدمات چاپ روی لیوان دارای انواع مختلفی است که می تواند سلایق گوناگون را در بر گیرد. بج سینه فلزی مات و براق ، رنگ کاری شده ، پلی استری و پلاستیکی از مهمترین و رایج ترین انواعی است که امروزه توسط سازمان ها و اشخاص مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد بج سینه بسیار فراتر از نظر زیبایی شناسی و ظاهر آرایی است . این محصول با توجه به نوع ساخت که طرح لوگو و نشان سازمان و مجموعه را در بر میگیرد. ، معرفی است از آن تا در قالب نماد بتواند هویت اشخاص استفاده کننده از آن را برای مخاطب معرفی نماید. همین ویژگی هویتی باعث شده تا استفاده از آن تنها در دایره تبلیغات نباشد و امروز می بینیم بسیاری از اشخصا در سازمان های جهانی و در سمت های ریاست جمهوری ، نخست زیری و سایر رده های بالای دولتی از آن به عنوان ابزاری برای معرفی ملیت و هویت خود استفاده می نمایند.

ساک دستی تبلیغاتی

بسته بندی همیشه یکی از دغدغه های مهم بسیاری از کسب و کارها بوده که امروز با گسترش رقابت تلاش برای ارائه بهتر آن به مشتریان اهمیت بیشتری را یافته است.از جمله سوالاتی که در این زمینه مطرح می شود این از که از چه روش و محصولی می توان استفاده نمود که در عین مقرونه به صرفه بودن ، بتواند یک ظاهر منظم و با کیفیتی داشته و نیز مشتری احساس رضایت را نسبت به آن داشته باشد.

قطعا در این زمینه موارد متعددی را می توان نام برد که هریک دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی هستند . ساک دستی تبلیغاتی از جمله محصولاتی که در دسته محصولات بسته بندی توسط پارسیا ایده در انواع و مدل های گوناکون به مشتریان ارائه می گردد. ساک دستی پارچه ای که گاهی به آن کیسه سوزنی نیز گاها گفته می شود دارای الیافی است نرم ، تنوع رنگی بسیار جذاب و گوناگون ، ابعاد مختلف و مدل های تخت و حجم دار که هر یک می تواند بر اساس نظر ، سلیقه و کابرد متفاوت مورد استفاده قرار گیرد.

ساک دستی تبلیغاتیویژگی های منحصر به فرد این محصول و قیمت مناسب آن سبب شده تا بسیاری از فروشگاهها و کسب و کارهایی که اقلام مختلفی را به فروش می رسانند از آن به عنوان یکی بسته بندی مرغول و مورد اطمینان استفاده نمایند. تعدد استفاده و تیراژ بالای آن نیز با توجه به تجزینه پذیری مناسب در محیط نسبت به مدل های پلاستیکی خطرات بسیار کمتری را برای محیط زیست ایجاد می نماید.

فرایند چاپ روی ساک دستی تبلیغاتی معمولا به صورت تک رنگ یا دو رنگ از طریق چاپ سیلک اسکرین انجام می پذیرد . این روش چاپ بسیار سریع و با دوام بوده که می تواند با توجه به تک رنگ بودن و ترکیب مناسب ، جلوه و نمای خوبی را نیز در اختیار قرار دهد. علاوه بر این کارشناسان پارسیاایده آماده اند تا ا ارائه مشاوره های لازم سفارشات دریافتی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهند.

سایر خدمات پر کاربرد:

در کنار مواردی که از چاپ روی لیون ، بج سینه و کیسه سوزنی به آن اشاره شد خدمات و محصولات دیگری نیز وجود دارد که اشاره به آنها می تواند به یک برنامه گسترده تر تبلیغاتی با روش های گوناگون بیانجامد. از جمله این موارد می توان به اتکیت سینه که کاربردی مشابه با بج سینه دارد اشاره نمود . در این محصول علاوه بر نماد مشخصات شخصی مانند نام و نام خانوادگی و سمت سازمانی نیز عینا درج می گردد. دارای ابعاد بزرگتری بوده و به صورت کلی پرسنل از آن برای معرفی سمت خود استفاده می نمایند.

از دیگر موارد مهم می توان به انواع چاپ پرچم نیز اشاره نمود ، یکی وسیله سازمانی مهم منقش به لوگو و نشان مجموعه که استفاده از آن در کنار پرچم ملی می تواند به صورت کلی یک نگاه موثر و اطمینان بخش را در نظز مخاطبین ایجاد نماید . این محصول در انواع تشریفاتی و رومیزی رایج بوده که در مناسبت ها و یا فضاهای خاص از انواع اهتزاز و دستی آن نیز استفاده می گردد.

در مجموع موارد بسیار زیادی وجود دارد که در قالب نیاز مشتری و یا نوع کاربرد به صورت خدمات تبلیغاتی مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد.خدمات دییجیتال مارکتینگ ، هدایای تبلیغاتی و فروش محصولات آماده از این دست هستند که توسط پارسیا ایده با کیفیت و نظارت دقیق انجام می پذیرد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان پارسیاایده از طریق راههای زیر ارتباط گرفته و نیازها و سوالات خود را با آنها در میان بگذارید.

https://parsiaideh.ir

02136313689