هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 20 مهر 1400
ساعت 14:25
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 14:24
سه شنبه 20 مهر 1400 14:22 ساعت
2021-10-12 14:24:22
شناسه خبر : 351600
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی امروز از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

تیم فوتبال کشورمان در چهارمین بازی خود در مرحله انتخابی جام‌جهانی، در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی میزبان کره‌جنوبی خواهد بود.

نبرد تماشایی بین دو قدرت سنتی فوتبال آسیا، روز سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه از ساعت ۱۷ و بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

تیم ملی ایران هر سه بازی قبلی خود را با برد پشت سر گذاشته است و تیم فوتبال کره جنوبی ۱۰ سال است که در حسرت کسب پیروزی برابر ایران می‌سوزد.

این دو تیم به عنوان بخت‌های قطعی صعود از گروه اول شناخته می‌شوند و دیدار این دو تیم همیشه از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده است. تاریخ تقابل‌های ایران و کره برای دو تیم، سرشار از خاطرات تلخ و شیرین است.

تیم های ملی ایران و کره تا کنون ۳۱ بار به مصاف هم رفته‌اند که ۱۳ بار ایران برده، ۹ مسابقه با برتری کره به پایان رسیده و ۹ دیدار هم به تساوی انجامیده است. در مسابقات دو تیم ۶۶ گل رد و بدل شده که سهم هر دو تیم به طور مساوی ۳۳ گل است.