هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 18 مهر 1400
ساعت 13:59
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 18 مهر 1400 ساعت 13:58
يكشنبه 18 مهر 1400 13:43 ساعت
2021-10-10 13:58:36
شناسه خبر : 351572
کتابستان معرفت، «رمان عزرائیل؛ کهنه سرباز» را در  ۲۹۶صفحه وارد بازار نشر کرد.
کتابستان معرفت، «رمان عزرائیل؛ کهنه سرباز» را در ۲۹۶صفحه وارد بازار نشر کرد.

به گزارش رجانیوز کتابستان معرفت که پیش از این در حوزه‌های ژانری علمی‌تخیلی و فانتزی آثار درخوری را خلق کرده بود، اینک با چاپ اولین جلد از مجموعه عزرائیل به وادی چاپ و نشر آثار تریلر در فضای داستانی ایران وارد شده است.

 

عنوان جلد اول کهنه سرباز است و روایت حمیدرضا هدایتی که سرگرد سازمان حفاظت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران است از یک سو و علی علیزاده، قاتلی مرموز که رد پایش همه جا دیده می‌شود اما هیچ راهی برای اثبات آن و یافتنش نیست.

 

این دو بی‌آنکه بخواهند درگیر مبارزه‌ای بزرگ می‌شوند که جغرافیایش تهران در شرق تا نیکوزیای قبرس در غرب است.

 

داستان عزرائیل از ماجرای قتل یک گروه مواد مخدر در تهران و چند سرباز نیروی قدس سپاه در دوحه شروع می‌شود و با یک ماجرای هیجانی به ترکیه و شمال سوریه می‌رود.

رمان نیما اکبرخانی تنها محدود به اتفاقات هیجان‌انگیز نمی‌شود. او به سراغ پشت پرده اتفاقات مهمی می‌رود. کهنه ‌سرباز نقبی به اتفاقات چهل سال گذاشته ایران هم می‌زند و داستان را به گروهک تروریستی منافقین و سال‌های جنگ می‌کشاند.

 

درد اصلی جلد اول رمان عزرائیل پیدا کردن قاتل و قاتلان احتمالی نیست. درد اصلی این رمان خیانت است! خیانتی که هیچکس باورش نمی‌کند. نیما اکبرخانی در رمانش با دقتی مثال‌زدنی از جزئیات این ماجرا پرده می‌بردارد و قلمی روان، دو داستان موازی را پیش می‌برد.

 

کتابستان معرفت، رمان عزرائیل؛ کهنه سرباز را در  ۲۹۶صفحه و با قیمت ۶۵هزار تومان روی پیشخان کتابفروشی‌ها آورده است.