هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 08:47
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 15:49
سه شنبه 6 مهر 1400 15:44 ساعت
2021-9-28 15:49:44
شناسه خبر : 351411

تا به حال به این مطلب فکر کرده اید که چرا ماشینی لوکس‌تر را تجربه نکنم؟ آیا کسی هست که دلش تجربه تازه‌تری نخواهد؟ طبیعتا با توجه به شرایط کشور قرار نیست به سادگی این اتفاق بیفتد، اما این بار چراغ جادو در دست شماست و کافی است اراده کنید! حالا می‌توانید برای هر مدت که بخواهید جای خودرو شخصی خودتان را با یک خودرو لوکس عوض کنید چطور و چگونه؟ با ادامه مطلب همراه شوید:

 

 

 

طرح جا به جایی خودرو ایرانی و چینی با خودروی لوکس چیست؟

اجاره خودرو برای کسانی که به هر طریق و ترتیبی به خودرویی به جز خودروی خودشان برای تردد نیاز دارند، بهترین پاسخ است، اما اغلب برای کرایه خودرو افراد مجبور به قبول شرایط سختی می‌شوند و حتی گاهی همین شرایط باعث می‌شود تا عطای این کار را به لقایش ببخشند.

موسسه اجاره خودرو حامی رنت با تسهیل این مسیر تلاش کرده است، تا انجام این کار را برای متقاضیان ساده‌تر و راحتر از گذشته کند و در همین راستا یکی از جدیدترین روش‌های کرایه خودرو را قبول خودروی ایرانی و چینی به جای ضمانت در اجاره خودرو‌های لوکس و خارجی اعلام کرده است.

 

شرایط جا به جایی خودرو چیست؟

هرچند جا به جایی دو خودرو می‌تواند خیلی جذاب باشد اما هیچ کاری بدون اصول پیش نمی‌رود، برای استفاده از خودرو به عنوان تضمین هم باید از شرایط و قوانین ویژه آن تبعیت کرد این شرایط شامل موارد زیر است:

  1. اگر مایل به اجاره خودرو در قبال قراردادن خودرو خودتان در پارکینگ حامی رنت هستید در قدم اول این نکته را بدانید که ماشینی که برای به امانت گذاشتن در موسسه انتخاب می‌کنید حتما باید به نام خودتان باشد!
  2. در قدم دوم این نکته را فراموش نکنید که خودرویی که در رهن شخص یا شرکتی باشد نمی تواند گزینه خوبی برای انجام این کار باشد.
  3. مدارکی که باید برای به امانت گذاشتن خودرو خودتان ارائه بدهید شامل برگ سبز، کارت ماشین، سند و بیمه خودروتان خواهد بود.
  4. در کنار خودرو و مدارک مربوط به آن، متقاضی باید یک چک یا سفته به ارزش خودرو مورد اجاره به شرکت تحویل دهد.
  5. و در نهایت پرداخت 2 میلیون تومان وجه نقد بابت ضمانت خلافی راهنمایی و رانندگی آخرین قدم برای کرایه خودرو خواهد بود.

با همین چند قدم ساده شما می توانید خودرو خودتان را در پارکینگ حامی رنت بگذارید و با خودرویی لوکس از آن خارج شوید.

 

 

 

خودروی من با چه خودرویی جا به جا می‌شود؟

مسلم است که نمی توان هر خودرویی را به راحتی با خودروی دیگری جا به جا کرد، اما در هر رده‌ای می توان به سراغ لوکس‌ترین خودروی ممکن رفت، برای مثال شما اگر صاحب خودرویی با ارزش بیشتر از 130 میلیون تومان باشید می‌توانید به گزینه‌هایی از کمپانی بنز و بی ام و فکر کنید و از طرف دیگر کافی است ارزش خودروی سواری شما بیش از 200 میلیون تومان باشد تا به سراغ اجاره انواع پورشه بروید. بنابراین هرچند ارزش خودروی شخصی شما ممکن است انتخاب های شما را محدود کند، اما باید به این نکته هم توجه داشت، که چنین طرحی در شرایطی اجرا می شود که در مجموعه حامی رنت نزدیک به 60 مدل خودرو با تنوع بالا موجود است.  به همین دلیل می توانید با مراجعه به سایت حامی رنت و مشاهده لیست قیمت اجاره خودرو هر کدام از ماشین‌های مورد نظر را انتخاب کنید.

بیاید ساده تر به ماجرا نگاه کنیم، برای مثال شما صاحب یک 206 هستید و حالا می‌خواهید به سراغ یکی از مدل‌های پورشه بروید، بزرگترین مشکل پیش رویتان هزینه‌ای است که باید بابت ودیعه و ضمانت کرایه خودرو بدهید، که درمورد پورشه مبلغی حدود 150 میلیون تومان پول نقد نیاز است، اما با استفاه از طرح جا به جایی دیگر نیازی به پرداخت این ودیعه نیست، از طرف دیگر  سوالی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که 206 من باید چه مدلی باشد؟ در واقع هیچ تفاوتی نمی‌کند که خودروی شما در چه سالی تولید شده باشد، تنها کافی است، بر اساس ارزش گذاری‌ها قیمت امروز آن 200 میلیون یا بالاتر باشد تا شما بتوانید از بین گزینه های پورشه یکی را انتخاب کنید.

 

 

چطور از سلامت خودروی تحویلی در پارکینگ مطمئن باشیم؟

در صورتی که تنها تصمیم به کرایه خودرو بدون استفاده از طرح جا به جایی خودرو داشته باشید، به خوبی می‌دانید که موسسات تا چه اندازه روی سلامت و آسیب ندیدن خودروهایی که کرایه می‌دهند حساسیت دارند، در این مورد اما حساسیت‌های موسسه محدود به خودروی مورد اجاره نمی‌شود و به همان میزان در خصوص خودروی امانتی  نیز حساسیت نشان داده می‌شود، به طوری که شما اگر بخواهید خودرویی را برای سه روز کرایه کنید، آخرین وضعیت خودرو پیش از تحویل به صورت کامل ثبت می‌شود، همچنین ویدیویی از بدنه خودرو به صورت کامل تهیه و نگهداری می‌شود تا در صورت بروز هرگونه اتفاقی مدرک قابل رجوعی برای مقایسه وجود داشته باشد.

در طرح جا به جایی دو خودرو همه این موارد برای خودروی امانتی که قرار است تا زمان تحویل خودروی اجاره‌ای در پارکینگ حامی رنت نگهداری شود رعایت می‌شود تا متقاضی نگرانی بابت سلامت خودروی تحویلی خود نداشته باشد.

صاحبان خودروهای داخلی و چینی برای استفاده از این طرح کافی است به سایت حامی رنت مراجعه کرده تا بدون نگرانی از ضمانتامه های سنگین و هزینه های عجیب و غیر منطقی از سواری کردن با یک خودروی لوکس لذت ببرند.

مرکز اجاره خودرو حامی رنت با بیش از 11سال سابقه، اجاره دهنده و  گیرنده خودروهای روز دنیا است، به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه اجاره خودرو بدون راننده در پایتخت شناخته می‌شود.  این موسسه صاحب ناوگان خودرویی با تنوع بیش از 60  مدل خودرو داخلی و خارجی است و امروز به عنوان یکی از بزرگترین موسسات اجاره خودرو درکشور شناخته می‌شود.

حامی رنت تاکنون با استفاده از تجربه شرکت های نوآور و با سابقه بین المللی حوزه اجاره خودرو بدون راننده به ویژه شرکت های آمریکایی و اروپایی فعال در زمینه اجاره اتومبیل بدون راننده در دهه 80 شمسی پا به عرصه خدمات رسانی گذاشته و تا امروز توانسته است به عنوان یکی از بهترین مراکز اجاره خودرو در تهران فعالیت داشته باشد.