هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 09:19
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 6 مهر 1400 ساعت 15:39
سه شنبه 6 مهر 1400 15:34 ساعت
2021-9-28 15:39:10
شناسه خبر : 351409

اجاره خودرو به شیوه های مختلفی امکان پذیر است. منظور؛ گزینه های ضمانت برای باز پس آوردن خودرو اجاره ای و همچنین نحوه روز اجاره خودرو است. بیشتر افرادی که قصد اجاره خودرو دارند شیوه اینترنتی و با مراجعه با سایت اینترنتی شرکت های معتبر همچون شرکت اجاره خودرو آراد سیر، خودرو مد نظر خود را رزرو کرده و اقدامات بعدی جهت اجاره آن را انجام می دهند. به طور معمول کارشناسان و مشاوران شرکت آراد سیر در این زمینه خواهان بستن قرارداد به شیوه حضوری هستند. در قرارداد مذکور، مدت زمان اجاره به واحد روز و مبلغ اجاره قید می شود. نکته مهم دیگری که در قرارداد اجاره ماشین در آراد سیر قید خواهد شد نوع ضمانتی است که شخص برای اجاره به شرکت می دهد. معمولا این شرکت ضمانت های مختلفی را برای سهولت انتخاب بر طبق شرایط مشتری ارائه می دهد. همزمان با دادن ضمانت باید وجه اجاره نیز پرداخت شود. البته برخی از شرکت ها پس از باز پس آوردن ماشین وجه را از مشتری دریافت می نمایند. اما آراد سیر از چنین قاعده و قانونی مستثنی است.

 

 

شاید بهترین شیوه اجاره خودرو از لحاظ رزرو ماشین، شیوه اینترنتی است. از این رو می توان گفت مراجعه به سایت اینترنتی شرکت معتبر آراد سیر و برقراری تماس آنلاین یا تلفنی با کارشناسان آن بهترین راه برای اجاره خودرو است. مزیت این شیوه در این است که می توان کیفیت خودرو ها و قیمت های اجاره ای این شرکت و شرکت های مختلف دیگر را با یکدیگر مقایسه کرد. همچنین یکی دیگر از موارد قابل قیاس در این محدوده، مقایسه شرایط ویژه و تسهیلاتی است که آراد سیر برای راحتی و سهولت کار مشتری در نظر می گیرد. دادن چک، سفته و یا دادن وجه نقد معادل خودرو یا سند ملکی به عنوان ضمانت و یا دادن مدارک شناسایی معتبر همچون گذرنامه یا ویزا به عنوان ضمانت بستگی به انتخاب مشتری است. پس در خصوص بهترین روش گذاشتن ضمانت بازگرداندن خودرو بسته به شرایط متقاضی متفاوت است.

خدمات ارائه شده توسط آراد سیر در اجاره ماشین

در چند سال گذشته اجاره ماشین در شرکت های اجاره همچون آراد سیر معمولا به یک شیوه انجام می گرفت. اما امروزه با حس رقابتی که در هر کسب و کاری میان صاحبان آن وجود دارد باعث شده که این  شرکت نیز به فکر راه اندازی خدمات رفاهی بیشتری برای ارائه به مشتریان خود باشند. به طور مثال؛

• ارائه خدمات امداد رسانی در کمترین زمان

• ارائه خدمات رزرو و اجاره خودرو به شیوه های ساده و آسان

• دارا بودن بیمه بدنه و شخص ثالث برای تمامی خودرو ها

• خدمات کارواش و سرویس کامل ماشین قبل از تحویل به مشتری

• رزرو خودرو بدون دادن ضمانت و یا پرداخت وجه نقد

• تحویل ماشین بعد از عقد قرارداد در مکان انتخابی مشتری

• و غیره

نحوه اجاره خودرو با راننده

زمانی که اشخاص اقدام به اجاره خودرو با راننده در آراد سیر می کنند در نوع اجاره و در قرارداد حتما قید می شود که اجاره خودرو با راننده  یا بدون راننده باشد. پس مشخص است که در زمان اجاره خودرو، متقاضی حتما موضع خود را مشخص نماید. معمولا شرکت مذکور ویژگی راننده خود را برای مراجعه کنندگان در زمان عقد قرارداد یا رزرو مطرح خواهد کرد. اینکه پوشش راننده تشریفاتی و رسمی باشد یا مسلط به زبان انگلیسی یا زبان خاصی باشد و ... که شرکت آراد سیر یکی از بهترین ها است که با کادری مجرب در عرصه اجاره خودرو فعالیت میکند و آماده پاسخگویی به مراجعه کننده گان و مشتریان محترم میباشد.