هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 10:13
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 3 مهر 1400 ساعت 20:23
شنبه 3 مهر 1400 20:21 ساعت
2021-9-25 20:23:40
شناسه خبر : 351347
کلید و پریز مدرن یا هالوژن کلاسیک از جمله وسایلی محسوب می شود که در عین کوچکی می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل شما داشته باشد.

 اما زمانی این تاثیر بهتر و کامل تر به چشم می آید که شما در انتخاب و خرید آن ها به چند نکته توجه داشته باشید.قبل از پرداختن به نکات مهم هنگام خرید کلید و پریز مدرن، کلید و پریز لوکس و هالوژن کلاسیک، شما باید به مفهوم دکوراسیون آشنایی داشته باشید.

دکوراسیون در یک تعریف آکادمیک، یعنی ایجاد بهترین ترکیب از نظر رنگ، اندازه و نوع میان اجزای یک ساختمان یا محیط است. در واقع شما در دکوراسیون باید هارمونی بین لوازم و وسایل را بتوانید به خوبی مدیریت کنید. در این مفهوم استفاده از بهترین ها زمانی معنی دارد که این وسایل کنار یکدیگر هارمونی خوبی ایجاد کند. بنابراین اولین و مهمترین نکته در خرید انواع کلید و پریز مدرن و ... توجه به دکوراسیون کلی محیط مورد نظر است. عدم توجه به این نکته می تواند به راحتی تمامی هزینه های مادی و زمانی شما را از بین ببرد. بنابراین در قدم اول شما باید دکوراسیون محیط مورد نظر را به خوبی بشناسید و سپس بر اساس این دکوراسیون دست به انتخاب بزنید.

با توجه به این که انواع دکوراسیون لوکس، کلاسیک و مدرن نسبت به سایر مدل ها از محبوبیت خاصی برخوردار هستند، در این جا نکاتی را در مورد انتخاب و خرید کلید و پریز مدرن، کلید و پریز لوکس و انواع هالوژن کلاسیک بیان می کنیم. شما بر اساس این نکات می توانید یک انتخاب و خرید لذت بخش و البته منطقی را تجربه کنید. با ما همراه باشید.

کلید و پریز مدرنکلید و پریز مدرن، دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن یکی از انواع دکوراسیون هایی است که از سال 30 و 40 میلادی در اروپا رونق گرفت و تا به امروز ادامه دارد. ویژگی مهم این دکوراسیون توجه بیشتر به کاربردی و استفاده بهینه تر از فضاست. بنابراین طرح و رنگ در این نوع دکوراسیون در ساده ترین ولی شیک ترین حالت قرار دارد. معمولا در این نوع دکوراسیون ها از یک یا دو رنگ کلی استفاده می شود و کمتر سعی می شود ترکیب ها و طرح های پیچیده در آن به کار رود. بر این اساس کلید و پریز مدرن نیز باید ساده، شیک و البته تک رنگ باشد. یعنی از یک یا نهایتا دو ترکیب رنگی استفاده کرده باشد. اما این تمام ماجرا نیست.

کلید و پریز لوکس

نکته مهم دیگری که باید در خرید و انتخاب کلید و پریز مدرن به آن توجه داشته باشید این است که همه چیز باید به شکل مینیمالیست کنار یکدیگر قرار بگیرند. یعنی باید سعی شود تا جایی که امکان دارد از کمترین اجزا و لوازم استفاده شود. از این رو تا جایی که می توانید سعی کنید کلید و پریز مدرن را به صورت یک خانه و جدا از هم انتخاب کنید. از طرف دیگر شما در این نوع دکوراسیون نمی توانید از قاب هالوژن استفاده کنید. زیرا ذاتا این قاب ها در دکوراسیون کلاسیک یا سنتی بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

کلید و پریز لوکس، دکوراسیون لوکس

همانطور که از نام این نوع دکوراسیون مشخص است، احتمالا ما باید انتظار لوازم و وسایل پر زرق و برق، گران و البته با کیفیت را داشته باشیم. در واقع علاقه مندان به دکوراسیون لوکس توجه ویژه ای به خاص بودن آن دارند. از این رو در انتخاب کلید و پریز لوکس باید این موضوع را مد نظر قرار دهیم اما یادمان باشد که خاص بودن به معنی جدا بودن از سایر اجزای دکوراسیون نیست. خاص بودن دکوراسیون لوکس شما زمانی به خوبی دیده میشود که همه اجزا در یک هارمونی مشخص باشد.

انواع کلید و پریز لوکس شامل طرح های مختلف و جذاب هستند که باعث می شود دکوراسیون شما زیباتر دیده شود. اما نکته بسیار مهم در انتخاب این نوع کلید و پریزها این است بر عکس دکوراسیون مدرن بهتر است تا می توانید از انواع چند خانه استفاده کنید. در واقع این کلید و پریزها در کنار یک دیگر جلوه ای خاص تر پیدا می کنند و بهتر می توانند طرح و رنگ خودشان را به نمایش بگذارند.

هالوژن کلاسیک، دکوراسیون کلاسیک

یکی دیگر از انواع دکوراسیون های محبوب در ایران و جهان، دکوراسیون کلاسیک است. شاخصه مهم این دکوراسیون توجه بسیار زیاد به جزئیات است. در این نوع طراحی محیط جزئیاتی مانند گچبری، چوب بری و ... بسیار مورد توجه قرار می گیرد. از این رو شما باید در انتخاب هالوژن کلاسیک به این جزئیات بسیار توجه داشته باشید. در کلام ساده تر هالوژن کلاسیک شما زمانی می تواند در کنار سایر اجزای دکوراسیون کلاسیک قرار بگیرد که ظرافت خوبی داشته باشد. ظرافت در این محصول حرف اول را می زند. آنتی گروپ به عنوان تولید کننده و طراح این نوع قاب های هالوژنی و انواع کلید و پریز ها توانسته با استفاده از الگوهای کلاسیک و سنتی مانند گل های اسلیمی جزئیات بسیار خوبی در محصولات خود ایجاد کند.

هالوژن کلاسیک

در واقع ظرافت محصولات آنتی گروپ به اندازه ای زیبا و جذاب است که می تواند توجه هر بیننده ای را ساعت ها به خود جلب کند. نکته بسیار مهم این است که در کنار زیبایی و ظرافت، کارایی قاب هالوژن نیز اهمیت دارد. زیرا این قاب می تواند قدرت نوردهی و جهت آن را تغییر دهد. همانطور که می دانید نور در دکوراسیون اهمیت بالایی دارد. پس با یک تغییر قدرت یا تغییر جهت ممکن است تمام تلاش شما از بین برود. به این نکته حتما توجه داشته باشید.