هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 23:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 17 شهريور 1400 ساعت 08:50
چهارشنبه 17 شهريور 1400 08:41 ساعت
2021-9-8 08:50:25
شناسه خبر : 350816
مامور انتظامی در آبادان توسط یک فرد شرور سابقه دار به شهادت رسید‌.
مامور انتظامی در آبادان توسط یک فرد شرور سابقه دار به شهادت رسید‌.
 
به گزارش رجانيوز، شهادت مامور نیروی انتظامی در درگیری با سارق مسلح فرمانده انتظامی "آبادان" از شهادت یک مامور جان بر کف ناجا، "مهدی آزمون" در راه امنیت مردم در درگیری با سارق مسلح در این شهرستان خبر داد. 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین زلقی" با اعلام این خبر اظهار داشت: ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه امروز (۱۶ شهریور ۱۴۰۰) مأموران گشت کلانتری ۱۱ حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی پژو مشکوک و برای بررسی بیشتر با رعایت حقوق شهروندی دستور ایست صادر کردند.
 
وی افزود: خودروی مزبور بلافاصله بدون توجه به ایست پلیس متواری و پس از تعقیب و گریز ودرگیری مسلحانه سارق مسلح با پلیس، خودروی پژو متوقف شده که ناگهان شرور مسلح از خودروی پژو پیاده شده و بسمت ماموران گشت کلانتری به صورت مستقیم با اسلحه کلاش تیراندازی می کند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: در این ارتباط مامور جان بر کف ناجا سروان "مهدی آزمون" بر اثر اصابت گلوله و شدت جراحات وارده پس از انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 
سرهنگ زلقی با بیان اینکه فردمسلح  شناسایی و از سارقان مسلح تحت تعقیب میباشد، افزود: از سارق مسلح یک دستگاه خودروی پژو و ۳ تیغه خشاب پُر فشنگ کشف شد.
 
فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به متواری شدن متهم، عنوان داشت: با توجه به شناسایی متهم دستگیری آن به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد.