هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 08:31
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 14 مرداد 1400 ساعت 14:33
پنجشنبه 14 مرداد 1400 13:50 ساعت
2021-8-5 14:33:19
شناسه خبر : 350120
اگر نیت شومی و رویای باطل در سر داشته باشند، ما در میدان باطل السحر رویاهای تعبیر ناپذیر و وارونه آنان خواهیم بود
اگر نیت شومی و رویای باطل در سر داشته باشند، ما در میدان باطل السحر رویاهای تعبیر ناپذیر و وارونه آنان خواهیم بود
گروه بین‌الملل-رجانیوز: در پی هدف قرار گرفتن کشتی صیهونیستی در دریای عمان، امروز وزیر دفاع رژیم صیهونیستی در اظهاراتی تهدیدآمیز گفت: اسرائیل برنامه های خود برای حمله به تاسیسات هسته ای ایران را به روز می کند و اگر جامعه بین المللی نتواند کاری انجام دهد،  اسرائیل آماده است که به تنهایی اقدام کند.
 
گانتز در ادامه گفت: اگر جهان آنها را متوقف کند بهتر است و گرنه ما باید موضع مستقلی داشته باشیم و از خود دفاع کنیم.
 
به گزارش رجانیوز، وزیر دفاع رژیم اشغالگر قدس با اشاره به توان موشکی حزب‌الله لبنان مدعی شد: حزب الله لبنان صدها هزارموشک دارد که بسیاری از این موشک‌ها در مناطق مسکونی مخفی شده است. 
 
وی پیرامون توان موشکی حزب‌الله افزود: همه مناطقی که موشک های حزب الله در آن قرار دارند تحت رصد اطلاعاتی قرار گرفته اند و ما آماده جنگ با آنها هستیم.
 
امروز سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران در واکنش به جریان‎‌سازی اخیر رژیم صهیونیستی علیه ایران گفت: دشمن اگر نیت شومی داشته باشد ما در میدان باطل السحر رویاهای تعبیر ناپذیر آنان خواهیم بود.
 
فرمانده سپاه پاسداران در ادامه گفت: دشمنان عاجزانه می دانند دامنه قدرت ایران چقدر است، آنها می دانند هیچ قدرتی حریف ایران نیست.
 
 وی ادامه داد: می‌دانند اگر نیت شومی و رویای باطل در سر داشته باشند، ما در میدان باطل السحر رویاهای تعبیر ناپذیر و وارونه آنان خواهیم بود
 
سردار سلامی افزود: ایران سرزمین واکنش های عجیب و سرسخت در مقابل دشمنان است.