هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 2 مرداد 1400 ساعت 14:26
شنبه 2 مرداد 1400 14:14 ساعت
2021-7-24 14:26:51
شناسه خبر : 349764
 ما به این مردم متعهد و وفادار هستیم ، آنها را تنها نمی‌گذاریم و در سختی‌ها همگام آنها هستیم همانطور که در سیل سال ۹۸ برادران عزیز ما در تمام مناطق سیل زده با مردم و سختی‌هایشان همراه بودند.
ما به این مردم متعهد و وفادار هستیم ، آنها را تنها نمی‌گذاریم و در سختی‌ها همگام آنها هستیم همانطور که در سیل سال ۹۸ برادران عزیز ما در تمام مناطق سیل زده با مردم و سختی‌هایشان همراه بودند.
گروه اجتماعی_رجانیوز: سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی ‌در حاشیه سفر خود به استان خوزستان جهت بررسی آخرین وضعیت تنش آبی در این استان اظهار داشت: پیرامون فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حل فوری مسائل استان خوزستان، تمام مسئولان چه در دولت و چه نیروهای مسلح و چه در دیگر دستگاه‌های کشوری، امروز تمام قد در کنار مردم خوزستان هستند.
 
وی افزود: مسائل فعلی استان خوزستان، مهمترین مسئله کل کشور است که پیرو دستور مقام معظم رهبری به جدی‌ترین مسائل کشور تبدیل شده لذا سپاه بر اساس تعهدی که نسبت به مردم دارد، امروز با تمام قدرت و توان و امکانات به کمک مردم خوزستان آمده ‌و به مانند‌ رویدادهای گذشته دوش به دوش مردم تا رفع کامل مشکلات خواهد ماند.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سفر امروز من به استان خوزستان در جهت بررسی آخرین اقدامات انجام شده توسط سپاه خوزستان در جهت آبرسانی و حل مسائل آبی استان بوده است که خداروشکر اقدامات بزرگی تا کنون انجام رسیده است و قابل ستایش است.
 
سردار سلامی در ادامه بیان داشت: در خصوص طرح آرسانی غدیر پیشرفت خوبی انجام رسیده ‌و در خصوص آبرسانی به روستاهای دارای تنش آبی، تاکنون 60 تانکر 30 هزار لیتری در حال خدمت رسانی به مردم هستند که برنامه ما 150 تانکر دیگر وارد این عرصه شوند.
 
 
فرمانده سپاه در خصوص اقدامات انجام شده برای رفع مشکلات خوزستان گفت: توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا تحت عنوان طرح غدیر حدود ۵۲۵ کیلومتر لوله با قطر دومتر از منطقه شوش کشیده شده است که شهرهای مختلفی از جمله دارخوین، اهواز، خرمشهر،هویزه، شادگان، حمیدیه، آبادان کشیده شده و آب رسانی می‌کند.
 
فرمانده کل سپاه ادامه داد: در این بحران آبی اخیر هم تلاش های برادران سپاه قابل تقدیر است،  همین الان ۶۰ دستگاه تانکر ۳۰ هزار لیتری به صورت سیار در  ۸۷ روستای منطقه در حال آب رسانی هستند و امروز ۴۰ دستگاه دیگر نیز بدان اضافه می‌شود و حدود ۱۵۰ دستگاه تانکر ثابت آب در روستاها نیز تهیه شده است.
 
سلامی ادامه داد: در حدود ۹۱ کیلومتر لوله نیز در تعدادی از روستاهای منطقه از جمله غیزانیه، دشت آزادگان، جفیر در حال نصب و جاگذاری است.
 
وی افزود: همچنین دومخزن ۴۰ هزار مترمکعبی در غرب شوش ایجاد شده است و آب را ذخیره می‌کند.
 
فرمانده کل سپاه بیان کرد: در خصوص فاضلاب اهواز نیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا قراردادش را منعقد کرده  و حتی تجهیز کارگاه نیز انجام شده، امیدواریم با تامین اعتبار در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره برداری از پروژه باشیم تا مشکل فاضلاب اهواز حل شود.
 
سلامی تصریح کرد: نکته مهمی که می‌خواهم عرض کنم آنکه ما به این مردم متعهد و وفادار هستیم ، آنها را تنها نمی‌گذاریم و در سختی‌ها همگام آنها هستیم همانطور که در سیل سال ۹۸ برادران عزیز ما در تمام مناطق سیل زده با مردم و سختی‌هایشان همراه بودند.
 
 فرمانده کل سپاه گفت: اینجا که شما ایستادید لاله زار شهدای بزرگ ایران است، خوزستان برای ما نه‌تنها مهم بلکه مقدس است، ما وقتی روی این خاک قدم می‌گذاریم احساس هویت می‌کنیم.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: با این مردم تاانتهای کار همراهیم و هرگز آن‌ها را تنها نخواهیم گذاشت.

  

 

 

 

https://zamzam.ir/#home