00/3/21 - 16:26 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 348313
 حلقه جدیدی از بانکداران در ستاد انتخاباتی همتی مستقر شده که با وجود اینکه امیدی به پیروزی ندارد ولی به شدت مشغول سازماندهی عملیات‌های خاص علیه کاندیداهای جریان انقلاب است.
حلقه جدیدی از بانکداران در ستاد انتخاباتی همتی مستقر شده که با وجود اینکه امیدی به پیروزی ندارد ولی به شدت مشغول سازماندهی عملیات‌های خاص علیه کاندیداهای جریان انقلاب است.
گروه سیاسی-رجانیوز: عبدالناصر همتی در حکمی محمد علی ایزدی رئیس هیئت مدیره بانک اقتصاد نوین را به عنوان نماینده خود در امور انتخابات به وزارت کشور معرفی کرده است.
 
او پیش از این هم فاطمی امین عضو هیات مدیره بانک ملی و فطانت مدیرعامل بانک آینده را به عنوان اعضای کلیدی ستاد انتخاباتی خود منصوب کرده بود.
 
طی روزهای گذشته گزارش‌هایی منتشر شده بود که از فعالیت‌های «حلقه لواسان» برای طراحی عملیات‌های روانی تخریبی علیه رئیسی پرده برداشت.
 
حالا به نظر می‌رسد حلقه جدیدی از بانکداران در ستاد انتخاباتی همتی مستقر شده که با وجود اینکه امیدی به پیروزی ندارد ولی به شدت مشغول سازماندهی عملیات‌های خاص علیه کاندیداهای جریان انقلاب است.
 
ستاد همتی طی روزهای اخیر پس از آن که تصویر کاندیداهای جریان انقلابی را در کنار ترامپ به عنوان رقیب خود قرار داده بود، اکنون با تهمت «پول‌های کثیف» و «اقتصاد کره شمالی» در حال حمله به جریان انقلاب است.
 
مطالب مرتبط:
پرونده جنایت بانکی (۱)/ مدیریت ضعیف بانک مرکزی منشا فسادهای گسترده اقتصادی/ مدیران بانک مرکزی چگونه ۱۸۰ میلیون دلار از سرمایه کشور را تحویل قاچاقچیان دادند؟
 
چرا آمریکایی‌ها روی عبدالناصر همتی حساب ویژه باز کرده‌اند؟/ امیدواری دشمن به عملکرد ضعیف بانک مرکزی
 
همتی ۱۳۹۸: FATF هیچ تاثیری ندارد؛ نود درصد معاملات تجاری ما از مسیرهای تحریم‌ناپذیر است/ همتی ۱۴۰۰: FATF از ملزومات اداره کشور است؛ معطل کردن آن به کشور آسیب می‌زند!اظهارات متناقض رئیس بانک مرکزی + فیلم
 
همتی دیروز: فقط پوپولیست‌ها وعده افزایش یارانه می‌دهند؛ می‌گویند صد تومان به مردم می‌دهیم اما دویست تومان از جیب مردم برمی‌دارند/ همتی امروز: یارانه یک میلیون تومانی به دهک‌های پایین می‌دهم!
 
همتی ۸ خرداد: رئیس‌جمهور گفت یا نامزد انتخاباتی باش یا رئیس بانک مرکزی/ همتی در مناظرات: من را به خاطر اختلاف نظر اقتصادی با روحانی کنار گذاشتند!/ واعظی: همتی می‌خواست مرخصی بگیرد که اگر رای نیاورد سرکارش برگردد!