هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 مهر 1401
ساعت 08:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 10 خرداد 1400 ساعت 17:43
دوشنبه 10 خرداد 1400 17:41 ساعت
2021-5-31 17:43:37
شناسه خبر : 348002
بررسی تولید 3ماه سال جاری به مدت مشابه سال 1399 در دستگاه چربی گیر فایبرگلاس خبر از افزایش تولید این محصول در حوزه صنعت تصفیه آب و فاضلاب می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت زلال آب پارتاک ، مهندس رحمانی مدیرعامل این مجموعه با اعلام اینکه سال گذشته حدود 35درصد تولید دستگاه چربی گیر افزایش یافت، گفت: از تولید 40 دستگاه از این  محصول درسال 1399 به تولید 65 دستگاه بیش از عدد در مدت مشابه سال 1399 رسیدیم.

مدیر عامل شرکت زلال آب پارتاک  با بیان اینکه سال گذشته حدود 40  دستگاه چربی گیر فایبرگلاس تولید شد، گفت: با برنامه‌ریزی و افزایش سطح کیفیت و سرعت در تولید محصول با اضافه شدن نفرات جدید و استخدام نیروهای متخصص و با تجربه در نظر داریم تا تولید این محصول را به 150 دستگاه افزایش دهیم.

وی میزان تولید دستگاه چربی گیر فایبرگلاس در کل کشور را حدود 2500 اعلام کرد و افزود: تمام شاخص‌های تولید این محصول به خصوص شاخص تولید در واحد سطح رشد خوبی داشت و با توجه به روند رشد پیش‌بینی می‌شود که با افزایش درصدی، تولید این محصول در سال جاری به حدود 3400 دستگاه افزایش یابد.

 

 

 

مهندس رحمانی همچنین در خصوص معرفی این دستگاه عنوان کرد : شهرداری ها هرساله مخارج زیاد متعددی را صرف تعویض و تعمیرات لوله های انتقال فاضلاب می نمایند و هر ساله حدود نیم میلیون تن چربی زائد و نامحلول وارد سیستم فاضلاب شهری می شود . همچنین چسبیدن چربی به دیواره های لوله های فاضلاب می‌تواند سبب ساز به انسداد و گرفتگی لوله ها شود . دستگاه چربی گیر قادر است راه درستی برای دوری از ورود چربی و انباشت شدن آن‌ها در مجرای محل ورود و لوله های انتقال فاضلاب باشد .

چربی گیر جهت دریافت کردن چربی و زباله فاضلاب رستوران ، کترینگ و فست فود می باشد  که در مسیر لوله خروجی فاضلاب قرار می گیرد. چربی گیر های تولیدی زلال آب از فرآورده فایبرگلاس می‌باشد , فایبرگلاس مورد به کارگیری در چربی گیر ها از بهترین و مرغوبترین رزین ها و الیاف های سوزنی و حصیری هستند .

او خبر از اهمیت دادن بخش های دولتی ، خصوصی و سازمان ها به پساب تولیدی صنایع مختلف و لزوم کاهش و مدیریت مصرف منابع آبی کشور داد و اظهار داشت: زمینه افزایش تولید چربی گیر با توجه به افزایش حجم درخواست مشتریان فراهم شده است. استقبال صنایع تولیدی و شرکت های بزرگ و سازمان های دولتی و غیردولتی به استفاده از دستگاه های این شرکت باعث شده تا بتوانیم سهم خوبی از بازار را در این سال های فعالیت خود بدست آوریم . .

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم از جمله استخدام نیروی متخصص ، تهیه مواد اولیه و متریال مورد نیاز از تولیدکنندگان داخلی و همچنین خدمات مشاوره به اصنافی مانند رستوران ها و کترینگ ها  تهیه شده، تصریح کرد: یک برنامه ریزی صحیح به همراه سرمایه‌گذاری هدفمند در صنعت تصفیه آب و فاصلاب می‌تواند به افزایش تولید سایر تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب مانند سپتیک تانک پلی اتیلن نیز در کشور کمک کند.

 

 

 

در ادامه برخی از ویژگی ها و کاربردهای این دستگاه معرفی می شود :

  • چربی گیر فایبرگلاس دارنده سبد آشغالگیر لوله ورود و لوله خروجی , لوله ونت یا این که هواکش است .
  • کالا بدنه از فایبر گلاس است که دوچندان مقاوم میباشد و لایه داخلی آن به صورتی است که چربی به آن نمی چسبد .
  • دارنده دو نوع دفنی و زیرسینکی است .
  • درب آن دارنده لاستیک هوابند می‌باشد و فارغ از هیچگونه نگرانی از بابت رایحه می توان در قسمت فراهم سازی غذا نصب شود .
  • مدل  زیر سینکی جهت به کارگیری در پایین سینک میباشد .

چربی گیر زیر سینکی

  • در بسیاری از آشپزخانه ها و فست فودها با توجه به محدودیت فضای موجود امکان تعبیه چربی گیرهای با حجم بزرگ وجود ندارد. از طرفی میزان پساب تولیدی در این واحدها نیز کم می باشد.
  • چربی گیرهای زیرسینکی زلال آب از جنس فایبرگلاس با راندمان نسبتا بالای حذف چربی و روغن مناسب جهت فضاهای کوچک می باشد.
  • از مزیت های چربی گیرهای زیرسینکی می توان به فضای اشغالی پایین، پرتابل بودن مخزن، هزینه پایین اجرای مخزن چربی گیر و همچنین راندمان بالای سیستم اشاره کرد.
  • چربی گیر فایبرگلاس زیرسینکی به ابعاد طول ۶۰و عرض ۴۰و ارتفاع ۴۵می باشد و همچنین دارای سبد آشغالگیر، دیواره جدا کننده داخل مخزن ، مدیای متراکم، دریچه بازدید، لوله ورودی و خروجی فاضلاب و ونت می باشد.

 

 

 

 

برای اطلاع از قیمت چربی گیر فایبرگلاس به این صفحه مراجعه و یا  با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

تلفن:   ۰۹۱۳۸۶۶۴۳۴۷ ۰۹۱۳۳۳۷۵۲۰۰