هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 ساعت 14:48
چهارشنبه 22 ارديبهشت 1400 13:55 ساعت
2021-5-12 14:48:35
شناسه خبر : 347214
شب گذشته و بامداد امروز، سرزمین‌های اشغالی فلسطین، از تل‌آویو تا دیمونا هدف موشک‌های مقاومت قرار گرفتند و ساکنین شهرهای اشغالی شب خود را در پناهگاه‌ها به صبح رساندند.
شب گذشته و بامداد امروز، سرزمین‌های اشغالی فلسطین، از تل‌آویو تا دیمونا هدف موشک‌های مقاومت قرار گرفتند و ساکنین شهرهای اشغالی شب خود را در پناهگاه‌ها به صبح رساندند.

گروه بین‌الملل-رجانیوز: شب گذشته و بامداد امروز، سرزمین‌های اشغالی فلسطین، از تل‌آویو تا دیمونا هدف موشک‌های مقاومت قرار گرفتند و ساکنین شهرهای اشغالی شب خود را در پناهگاه‌ها به صبح رساندند.

 

به گزارش رجانیوز، پس از جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شریف که شهادت و زخمی شدن بیش از 300 نفر از فلسطینیان ساکن قدس را در پی داشت، شب گذشته نیروهای مقاومت بیش از یک‌هزار فروند راکت و موشک از نوار غزه به سمت اراضی اشغالی شلیک کردند. موشک‌هایی که از گنبد پوشالی صهیونیست‌ها گذشتند و با اصابت به شهرهای اشغالی، باعث ایجاد رعب و وحشت در دل صهیونیست‌ها شدند.

 

 

 

 

گردان‌های عزالدین قسام حماس اعلام کرده است که در مقاطع زمانی مختلف، هر بار با شلیک بیش از 100 الی 250 موشک، سرزمین‌های اشغالی را مورد هدف قرار داده است. علاوه بر تل‌آویو، عسقلان، اللد، دیمونا و بئر السبع از جمله شهرهای اشغالی بودند که زیر آتش موشک‌های حماس قرار گرفتند. فرودگاه دوید بن گورین نیز از حملات موشکی مقاومت در امان نمانده و چندین بار مورد اصابت موشک قرار گرفت.

 

تأسیسات نفتی عسقلان نیز از جمله مکان‌های مهم صهیونیست‌ها بود که شب گذشته در آتش موشک‌های مقاومت سوخت.

 

این حمله موشکی آنقدر برای صهیونیست‌ها غافلگیر کننده و ترس آور بود که رسانه‌های رژیم صهیونیستی از آن به‌عنوان بزرگترین حمله راکتی علیه اسرائیل نام می‌برند.

 

به گزارش تسنیم، در گزارش‌های رسانه‌های عبری زبان از حمله موشکی شب گذشته آمده است: ده‌ها موشک به سوی اسرائیل شلیک شدند که نتایج وخیمی هم برای ما در پی داشتند، به غیر کشته‌ها 40 نفر نیز زخمی و به بیمارستان منتقل شدند که حال دست کم 3 نفر از آنها بسیار وخیم است در حالی که فرودگاه بن گورین هم در زمان وقوع حملات راکتی تعطیل شد. اسرائیل به شدت از قدرت موشکی جنبش جهاد اسلامی فلسطین غافلگیر شده است.

 

گردان‌های عزالدین قسام حماس پس از حمله موشکی شب گذشته به سرزمین‌های اشغالی، به مقامات رژیم صهیونیستی هشدار داده است که در صورت تداوم جنایات این رژیم در قدس شریف و نوار غزه، ساختمان وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در تل آویو با خاک یکسان خواهد شد.

 

درگیری‌های اخیر در سرزمین‌های اشغالی از جایی آغاز شد که دادگاه رژیم صهیونیستی حکم به تخلیه محله شیخ جراح از سکنه فلسطینی داده و اعلام کرد که باید مهاجرین صهیونیستی در این منطقه ساکن شوند.

 

اما اکنون پس از موشک‌باران شهرهای اشغالی، دادگاه رژیم صهیونیستی در یک عقب نشینی، مجبور شده است که حکم تخلیه محله شیخ جراح از ساکنان فلسطینی را به تعویق بیاندازد.دیدگاه کاربران

ننگ بر اسرائیل جنایات کار