هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 14:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 24 مهر 1399 ساعت 15:19
پنجشنبه 24 مهر 1399 14:24 ساعت
2020-10-15 15:19:51
شناسه خبر : 340904
ظهر امروز تشییع پیکر پاک پنج شهید مدافع حرم از شهدای خان‌طومان در شهرهای ساری، قائم‌شهر، آمل، بابل و فریدونکنار برگزار شد.
ظهر امروز تشییع پیکر پاک پنج شهید مدافع حرم از شهدای خان‌طومان در شهرهای ساری، قائم‌شهر، آمل، بابل و فریدونکنار برگزار شد.

گروه اجتماعی-رجانیوز: ظهر امروز تشییع پیکر پاک پنج شهید مدافع حرم از شهدای خان‌طومان در شهرهای ساری، قائم‌شهر، آمل، بابل و فریدونکنار برگزار شد.

 

 

 

تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم محمود رادمهر در شهرستان ساری آغاز و نماز بر پیکر این شهید در محل سپاه شهرستان ساری توسط آیت‌الله لایینی نماینده ولی فقیه در مازندران اقامه شد.

 

پیکر شهید مدافع حرم محمود رادمهر تا خانه ابدی بدرقه شد و یک شهر در حسرت نوگلش آرام آرام مویه کرد و بر سر و سینه زد.

 

پیکر مطهر شهید مدافع حرم محمود رادمهر در خانه ابدی آرام گرفت و آرامگاه ملامجدالدین ساری بعد از میزبان این ستاره خان‌طومان است.

 

 

فرمانده اسبق سپاه کربلا با بیان اینکه شهادت حق شهید رادمهر بود، گفت: شهید محمود رادمهر یکی از نمونه‌های مدیریتی کامل بر اساس ویژگی‌های اخلاقی، انسانی و انقلابی بود از محدود گزینه‌هایی بود که در مقطعی که من در مازندران بودم، ایشان زمینه رشد تا جایگاه فرمانده لشکری را داشت.

 

تشییع پیکر شهید محمد بلباسی نیز از حسینیه عاشقان ثارالله قائم‌شهر آغاز و تا گلزار شهدا سید ملال به صورت خودرویی تشییع و سپس بین مزار عموی شهیدش شهید بلباسی و شهید شیرسوار تدفین شد.

 

 

 

 

پیش از این تصویری از منزلگاه ابدی شهید محمد بلباسی توسط برادر شهید در صفحه اینستاگرامی منتشر شده بود در حالی که بالایش نوشته شده بود" مکن ای صبح طلوع...

 

 

 

 

 

در آمل نیز پیکر پاک و مطهر شهید حاجی‌زاده از میدان هزار سنگر آمل آغاز و تا امامزاده ابراهیم (ع)  تشییع شد.

 

 

گفتنی است تصاویری از این شهید جوان آملی در کنار تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی قرار گرفته و نوشته ای با شرح" این راه ادامه دارد" در زیرش درج شده است.

 

پیکر شهید رضا حاجی زاده که حالا دل مادر با آمدنش رضاتر شده و حلما و طاها دردانه اش یاد پدر را در دل می پروانند در ارامگاه ابدی ارام گرفت تا یادش برای همیشه به عنوان قهرمان دیار هزار سنگر بر طاق این شهر بدرخشد.

 

 

 

 

 

تشییع پیکر پاک شهید محمد رجایی‌فر نیز در شهرستان بابل از سپاه بابل تشییع به سمت کامیکلا روستای شهید تدفین شد.

 

همزمان با اذان ظهر پیکر پاک شهید مدافع حرم، حسن رجایی‌فر که در خان‌طومان سوریه به شهادت رسید، با استقبال گرم مردم ولایت‌مدار شهرستان بابل در مزار ابدی‌اش در روستای زادگاه خود (کامی‌کلا) بخش بندپی‌غربی شهرستان بابل تدفین شد و پیکر این شهید در داخل درالقرآن  این محل که خود شهید متولی ساخته بود، انجام شد و از این به بعد اهالی روستا میزبان قهرمان ملی کشورشان هستند.

 

 

 

فرزندان شهید رجایی‌فر گویی حال دل‌شان کمی بهتر است، محمد و مهدیه کنار پدرشان که تنها یک تابوت است آخرین سلفی را گرفتند، و امروز روز آخرین دیدار است...

 

همچنین تشییع پیکر پاک شهید علی عابدینی نیز از اداره آموزش و پرورش فریدونکنار تا میدان درنا این شهرستان و در نهایت روستای «فِرم» زادگاه این شهید خاکسپاری شد.

 

 

مراسم خودرویی تشییع پیکر شهید مدافع حرم علی عابدینی در شهرستان بابلسر، با خودروهای خاکی بهیاد ایام دوران جنگ در سوریه برگزار شد. هر خودرو با تصاویر زیبای این شهید مزین شده شده بود.

 

 


مردم ولایت مدار خطه مبارک پیکر مطهر شهید مدافع حرم مهندس علی عابدینی را با شکوهی خاص در فریدونکنار و روستای زادگاهش فرم تشییع و خاکسپاری کردند تا بار دیگر نشان دهند پای عهد خود با امام خامنه‌ای و سربازانش محکم ایستاده اند.

 

پیکر مطهر شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام مجید سلمانیان نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تا امامزاده طاهر (ع) به صورت خودرویی تشییع و تدفین شد.
 
 

 

پیکر پاک شهید مهدی نظری نیز روز گذشته با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آئین استقبال، در اندیمشک تشییع و خاک‌سپاری شد.

 

آئین استقبال و تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم مهدی نظری در اندیمشک

 

آئین استقبال و خاک‌سپاری شهید مهدی نظری