هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 22 مهر 1399 ساعت 14:45
سه شنبه 22 مهر 1399 14:43 ساعت
2020-10-13 14:45:13
شناسه خبر : 340831
هدف ما در این مقاله نقد و بررسی لباس های فصل جدید یوونتوس می باشد.

همانطور که می دانید باشگاه یوونتوس یا همان بانوی پیر ایتالیا یکی از قدیمی ترین و پرافتخارترین باشگاه های فوتبال در لیگ سری آ ایتالیاست. دوران پرافتخار و نتایج خوب و قهرمانی های متعدد ملی و اروپایی این باشگاه سبب شده تا یوونتوس همواره جزو پرطرفدارترین تیم های فوتبال دنیا باشد.

به همین دلیل است که خرید لباس یوونتوس همیشه جزو خواسته های اصلی طرفداران رشته فوتبال در سرتاسر دنیا بوده است. در طول فصول گذشته برندهایی چون نایک و آدیداس چندین بار مسئولیت طراحی پیراهن برای این باشگاه را عهده دار بوده اند.
برای فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ هم همانطور که می دانید کمپانی آدیداس کار طراحی و تولید لباس های فصل جدید یوونتوس را انجام داده و در این راستا سعی کرده تا با طراحی زیبا و ماندگار پیراهن های قشنگ و جذابی را تولید و به هواداران یوونتوس عرضه کند.

فروشگاه ورزشی سرخابی نیز سعی کرده تا با ایجاد یک کالکشن از جدیدترین محصولات باشگاهی یوونتوس بتواند به هواداران این باشگاه کمک کند تا بهترین و جدیدترین محصولات هواداری تیم مورد علاقه شان را به راحتی خرید کنند.

برای خرید محصولات فصل جدید یوونتوس کلیک کنید

حال می پردازیم به نقد و بررسی لباس های فصل یوونتوس :

 

۱لباس اول یوونتوس ۲۰۲۱-۲۰۲۰

پیراهن اول فصل جدید یوونتوس با همان ترکیب همیشگی سفید و مشکی مشهور به طرح گوره خری طراحی شده است.
پیکره اصلی لباس به رنگ سفید طراحی شده و نوارهای پهن مشکی رنگ عمودی در قسمت جلوی پیراهن و نیز بر روی آستین های لباس دیده می شود. یقه پیراهن نیز به شکل هفتی طراحی شده و ۳ خط طلایی آدیداس در کناره های لباس ، آن را کامل تر می کند.

بر روی بخش سرآستین های سمت راست و چپ لباس هم یک نوار بسیار باریک مشکی رنگ تعبیه شده است. لوگو یوونتوس در سمت چپ ، آدیداس در سمت راست و Jeep در وسط لباس هم که همگی به رنگ طلایی دیده می شوند.

به قسمت پشت پیراهن هم که می رسیم می بینیم که نوارهای پهن یکی در میان سفید و مشکی از قسمت پشت گردن تا کناره های راست و چپ لباس تا روی بازوها کشیده شده اند.

برای خرید لباس اول یوونتوس ۲۰۲۱ کلیک کنید

 

2- لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۱-۲۰۲۰

لباس دوم این فصل یوونتوس هم که با ترکیب رنگ سرمه ای و سفید طراحی شده و می تواند جزو لباس های زیبا و دوست داشتنی این فصل باشد. احتمال می رود این پیراهن بتواند فروش خوبی را بین محصولات آدیداس در فصل پیش رو داشته باشد.
پیکره اصلی پیراهن به رنگ سرمه ای تیره طراحی شده و ۳ خط آدیداس به رنگ سفید بر روی بخش سرشانه های لباس نقش بسته است. یقه این لباس هم کاملا ساده و به رنگ سرمه ای و مدل هفتی طراحی شده است.
برای زیبایی بیشتر این پیراهن در قسمت سر آستین های راست و چپ لباس از نوارهای باریک یکی در میان مشکی و سفید استفاده شده است. لوگو یوونتوس در سمت چپ ، آدیداس در سمت راست و Jeep در وسط لباس هم که همگی به رنگ سفید تعبیه شده اند.

 

برای خرید لباس دوم یوونتوس ۲۰۲۱ کلیک کنید

 

۳لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۱-۲۰۲۰

کیت سوم یوونتوس 2021 باترکیب رنگ مشکی و نارنجی می تواند یکی از به یادماندنی ترین لباس های این فصل باشد.

در طراحی لباس سوم یوونتوس از رنگ نارنجی به عنوان الگوی اصلی تم رنگی لباس استفاده شده و از رنگ مشکی نیز به عنوان مکمل استفاده شده است.

یقه این پیراهن به رنگ مشکی و گرد طراحی شده و 3 خط آدیداس نیز به همان رنگ مشکی در بخش سرشانه های راست و چپ لباس دیده می شود. هم چنین در قسمت پایین بازوها نیز نوارهای مشکی رنگ تعبیه شده تا زیبایی این لباس جلوه بیشتری پیدا کند.

در قسمت جلوی پیراهن نیز یک الگوی گرافیکی به رنگ مشکی در نقاط مختلف جلوی پیراهن پخش شده است. لازم به ذکر است که این الگوی گرافیکی در قست پشت لباس نیز در قسمت بالایی لباس به کاررفته است.

 

برای خرید لباس سوم یوونتوس ۲۰۲۱ کلیک کنید

 

 

نهایتا می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که یکی دیگر از خدماتی که فروشگاه سرخابی در اختیار مشتریان خود قرار داده است فراهم کردن امکان خرید لباس یوونتوس در سایز و ابعاد بچه گانه برای کودکان می باشد :

برای خرید لباس بچه گانه یوونتوس کلیک کنید

 

 

خرید محصولات بالا از فروشگاه سرخابی شاپ