هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 مهر 1400
ساعت 11:06
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 19 مهر 1399 ساعت 10:00
شنبه 19 مهر 1399 09:55 ساعت
2020-10-10 10:00:17
شناسه خبر : 340668
این نماینده مجلس گفت: آنچه امروز شاهد آن هستیم مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه ثمره درختی است که 7 سال پیش توسط دولت آقای روحانی کاشته شده است.
این نماینده مجلس گفت: آنچه امروز شاهد آن هستیم مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه ثمره درختی است که 7 سال پیش توسط دولت آقای روحانی کاشته شده است.
گروه اقتصادی-رجانیوز: محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت متلاطم در بازار گفت: دولت آقای روحانی از ابتدا مسائل اقتصادی کشور را به مذاکرات گره زد و درواقع به دنبال راه حل برای اقتصاد کشور در بیرون بود.
 
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس وی گفت: همان طور که گفتم دولت آقای روحانی با استفاده از توان خارجی سعی داشت اقتصاد کشور را سامان دهد که در نهایت ثمره کار برجام این شد که سهم ما از این توافق باخت و سهم طرف مقابل برد بود.
 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: نه تنها آمریکا بلکه دیگر طرف‌ها در برجام هم به تعهدات خود عمل نکردند و امروز شاهد اجرای تعهدات تنها از سوی ایران در این توافق هستیم.
 
پورابراهیمی خاطرنشان کرد: آنچه امروز شاهد آن هستیم مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه ثمره درختی است که 7 سال پیش توسط دولت آقای روحانی کاشته شده است.
 
وی افزود: عدم تقویت بنیه اقتصادی در داخل از سوی دولت در این سال‌ها باعث شده تا اقتصاد کشور در برابر تحریم‌های خارجی قدرت مانوری نداشته باشد و ضعیف عمل کند.
 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: متأسفانه در این سال‌ها اقدام خاصی از سوی دولت برای به راه انداختن چرخه تولید انجام نشد و عدم توجه به داخل در حوزه اقتصاد امروز این بخش‌ها را در برابر تحریم‌ها و فشارهای خارجی شکننده و آسیب‌پذیر کرده است.