99/7/15 - 15:42 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 340636
جلسه حقوقی باشگاه پرسپولیس در فدراسیون فوتبال با حضور وکلا برای رسیدگی به شکایت باشگاه النصر عربستان برگزار می شود.

 کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از بررسی اولیه شکایت باشگاه النصر عربستان خواهان مدارک و مستندات مربوط به جذب بازیکنانی که در نقل و انتقالات تابستانی به پرسپولیس رفته و در لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا بازی کرده اند، شده است.

 

باشگاه پرسپولیس نیز نشست فوری را صبح امروز با حضور وکلای خود و امیرعلی حسینی مدیر بخش بین الملل باشگاه برگزار کرد.

 

همچنین قرار است وکلای باشگاه پرسپولیس عصر امروز به دیدار مسئولان بخش بین الملل و حقوقی فدراسیون فوتبال رفته تا وکلای این مجموعه نیز به کمک پرونده شکایت النصر از پرسپولیس بیایند.

 

باشگاه النصر عربستان پس از تحمل شکست مقابل پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ اقدام به شکایت از سرخپوشان بابت استفاده غیر قانونی از بازیکنان تازه وارد خود کرد. نماینده فوتبال باشگاهی عربستان معتقد است فیفا قبل از آغاز دوباره این تورنمنت در کشور قطر حکم به محرومیت باشگاه از حضور در نقل و انتقالات داده بود.

 

این در حالی است که در حکم فیفا علیه پرسپولیس بابت عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین این تیم آمده است که از ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریورماه) نمی تواند بازیکن جدیدی را به خدمت بگیرد. 

 

باشگاه پرسپولیس نیز قرارداد هفت بازیکن جدید خود، سعید آقایی، حامد لک، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر، آرمان رمضانی، علی شجاعی و میلاد سرلک را قبل از این تاریخ در هیات فوتبال استان تهران ثبت کرده است.