هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 12 بهمن 1401
ساعت 23:20
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 17 شهريور 1399 ساعت 20:15
دوشنبه 17 شهريور 1399 20:13 ساعت
2020-9-7 20:15:12
شناسه خبر : 339302
خرید دستگاه ضدعفونی کننده دست یکی از دغدغه‌های اصلی این روزهای مردم است. چرا که ویروس کرونا در سراسر جهان شیوع پیدا کرده است و باید با رعایت بهداشت از ابتلا به آن پیشگیری کرد. به گونه‌ای که حتی تهیه‌ی این نوع دستگاه‌های بخصوص برای محیط داخل خانه هم ضروری است. بدون شک ارگان‌ها و مراکز نیز از این قاعده مستثنی نیستند. مراکزی که محل رفت و آمد مداوم افراد هستند، بیشتر از سایر ارگان‌ها باید به فکر تهیه‌ی دستگاه ضدعفونی کننده دست باشند.

از شرکت های پیشرو در تولید این دستگاه شرکت وین طب می باشد . برای خرید می توانید به وب سایت این شرکت به نشانی www.vinteb.com مراجعه کنید .

دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست اتوماتیک متعددی در بازار وجود دارد که هر کدام از آن‌ها، ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودشان را دارند. به همین خاطر، ممکن است انتخاب مناسب‌ترین و بهترین دستگاه ضدعفونی کننده برای شما دشوار باشد. در لیست زیر سعی کرده‌ایم تا بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌های بهداشتی را ارائه بدهیم. اگر به دنبال خرید این دستگاه جهت بهداشت محیط شخصی یا عمومی هستید، این مقاله را از دست ندهید!

دستگاه ضدعفونی کننده دست

معرفی برترین دستگاه ضدعفونی کننده دست

دیسپنسر، نام دیگر دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک می‌باشد. میکروب‌زدایی و تقلیل ریسک ابتلا به بیماری‌های ویروسی از اهداف خرید دیسپنسر است. البته تمامی این دستگاه‌های بهداشتی هم به همین منظور تولید می‌شوند. به دلیل این‌که شرایط محیطی هر فرد یا هر مجموعه یکسان نیست، می‌بایست دستگاه ضدعفونی کننده‌ی سازگار با همان محیط را خریداری کرد.

  1. دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک

همان‌طور که از نام دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک پیدا است، این دستگاه به صورت خودکار، شروع به پاشیدن مایع ضدعفونی کننده دست می‌کند. جهت این‌که بتوانید از این دستگاه استفاده کنید، می‌بایست مایع ضدعفونی کننده را بدون تماس پوست دست، به داخل محفظه‌ی مخصوص آن بریزید. سپس می‌توانید دستان خودتان را در مقابل سنسور این دستگاه قرار بدهید. دستگاه ضدعفونی کننده دست به طور خودکار شروع به پاشیدن مایع ضدعفونی کننده می‌کند. بدون این‌که لازم باشد تا فرد، دستگاه را لمس کند یا با آن تماس داشته باشد.

اگر پایه‌ی دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک را نداشته باشید، نمی‌توانید به سهولت از آن استفاده نمایید. به گونه‌ای که شما حداقل یک‌بار با سطح و حتی محفظه‌ی دستگاه تماس خواهید داشت. به همین خاطر، خریداری پایه بهمراه دستگاه ضدعفونی کننده دست الزامی می‌باشد.

برترین مزیت استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک به عدم نیاز به تماس با آن، مربوط می‌شود. برای نمونه، فردی که ناقل بیماری ویروسی است، با دستگاه ضدعفونی کننده تماسی ندارد. به همین خاطر، ذرات ریز ویروس به افراد بعدی که از دستگاه استفاده می‌کنند منتقل نمی‌شود. در مقابل، برای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست سنتی، تمامی افراد با سطح دستگاه تماس فیزیکی دارند. لذا، بیماری‌های ویروسی می‌تواند در بین افراد مصرف کننده در زمان کمی، وایرال شوند. با توجه به برتری خاص دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک، گزینه ارزشمندی است که می‌توانید آن را خریداری کنید. در بازارهای ایرانی، قیمت دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک را از تولید کننده این دستگاه یعنی وین طب جویا شوید .

دستگاه ضدعفونی کننده دست

  1. دیسپنسر چشمی

به احتمال زیاد شما هم دستگاه ضدعفونی کننده دست را دیده‌اید که به صورت قطره‌ای، مایع ضدعفونی کننده روی دست‌ها بریزد. به این گونه از دستگاه‌ها، دیسپنسر می‌گویند. بدنه‌ی دستگاه دیسپنسر می‌تواند فلزی، پلاستیکی یا ترکیبی از هر دو باشد. و نوع فعالیت آن نیز می‌تواند به صورت اتوماتیک یا غیر اتوماتیک باشد. به نوع اتوماتیک آن که توسط تعبیه یک چشمی در دستگاه کار می‌کند، دیسپنسر چشمی می‌گویند. با دیسپنسر چشمی نیز لازم نیست که افراد به صورت فیزیکی با بدنه‌ی این دستگاه، تماس داشته باشند. این نوع دیسپنسر تقریبا برای تمامی مراکز مناسب است. حتی می‌توان از دیسپنسر برای ضدعفونی کردن دست‌های کارکنان داخل بیمارستان استفاده کرد.

اگر شما هم به فکر تهیه‌ی این نوع دیسپنسر اتوماتیک هستید، بهتر است بدانید که قیمت دیسپنسر اتوماتیک به ویژگی‌های ساختاری این دستگاه بستگی دارد. برای مثال، داشتن چشم الکترونیک و هوشمند یا وجود LEDهای مختلف می‌تواند در قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشد. حتی جنس بدنه‌ی دیسپنسر هم می‌تواند قیمت را کمی بالا یا پایین ببرد. به طور میانگین، قیمت دیسپنسر چشمی عدد و رقمی بین 1٫780٫000 تومان تا 1٫930٫000 تومان است. دلیل تفاوت قیمت دیسپنسر به نوع پایه‌ی آن مربوط می‌شود. در صورتی که پایه‌ی دیواری تهیه کنید، قیمت آن 1٫780٫000 تومان است. در صورتی هم که پایه‌ی ایستاده و بادوام خواسته باشید، قیمت آن 1٫930٫000 تومان می‌باشد.

  1. دیسپنسر آزمایشگاهی

دیسپنسر آزمایشگاهی هم یک نوع دستگاه ضدعفونی کننده دست می‌باشد. افراد می‌توانند از این دیسپنسر برای محیط آزمایشگاهی استفاده کنند. حتی این امکان وجود دارد تا از دیسپنسر آزمایشگاهی برای سایر محیط‌ها و مراکز استفاده نمود. از قابلیت‌های ویژه‌ی دیسپنسر آزمایشگاهی می‌توان به تنظیم مدت زمان اسپری زدن اشاره نمود. دیسپنسر آزمایشگاهی در مقایسه با سایر انواع دیسپنسرها، در 3 حالت می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. حالت دیواری، ایستاده و رومیزی، همان 3 حالت نصب دیسپنسرهای آزمایشگاهی می‌باشند. به نظر می‌رسد قیمت دیسپنسر آزمایشگاهی رومیزی نسبت به سایر انواع دیسپنسرها، به‌صرفه‌تر است. چرا که دیسپنسر آزمایشگاهی رومیزی به پایه نیاز ندارد و با دسته‌ها یا گیره‌های اطراف بدنه می‌توان از آن استفاده کرد.

  1. دیسپنسر فلزی

دیپنسر فلزی همان کارایی دستگاه ضدعفونی کننده دست را دارد. با این تفاوت که طراحی متناسب آن، سبب می‌شود تا دوام و ماندگاری زیادی داشته باشد. به صورتی که طول عمر مفید یک دیسپنسر فلزی می‌تواند بیشتر از پنج سال نیز باشد. اگر می‌خواهید یک دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک را برای یک محل پر رفت و آمد خریداری کنید، دیسپنسر فلزی بهترین و مناسب‌ترین گزینه است. در صورتی که می‌خواهید این نوع دیسپنسر را با قیمت مناسب تهیه کنید، باید به دنبال برترین فروشگاه فروش دستگاه ضدعفونی کننده دست باشید.

دیسپنسر فلزی را از کدام مجموعه خریداری کنم؟

دیسپنسر فلزی و سایر مدل‌های دستگاه ضدعفونی دست را باید از فروشگاه‌های مورد اطمینان خریداری کنید. وین طب یک مرجع اینترنتی و قابل اطمینان برای فروش مستقیم دستگاه ضدعفونی کننده دست است. قیمت‌های دستگاه‌های ضدعفونی کننده در وین طب به روز هستند. اگر قیمت دستگاه ضدعفونی کننده وین طب را با سایر فروشگاه‌های اینترنتی مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که قیمت‌ها کاملا رقابتی است. علاوه براین، زمانی که دستگاه ضدعفونی کننده را از وین طب خریداری کردید، از کیفیت تضمینی آن، رضایت 99.5 درصدی خواهید داشت. در صورتی هم که پس از تهیه‌ی آن، عملکرد عادی دستگاه مختل شد تا 6 ماه می‌توانید روی ضمانت بازگشت وین طب حساب باز کنید. و تا 2 سال از خدمات پس از فروش برخوردار شوید .

از دیگر محصولاتی که در این برهه کاربرد بسیاری دارد تب سنج می باشد . که شرکت وین طب به عنوان وارد کننده اصلی تب سنج های باکیفیت می باشد برای خرید تب سنج لیزری نیز می توانید از این شرکت استعلام بگیرید . 

شماره های تماس با شرکت وین طب :

044-337-338-95
0912-451-0683
vinteb.com