هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
چهارشنبه، 12 بهمن 1401
ساعت 23:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 3 شهريور 1399 ساعت 17:49
دوشنبه 3 شهريور 1399 17:48 ساعت
2020-8-24 17:49:18
شناسه خبر : 338719

به بخش آموزشی " روش های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام " خوش آمدید. این مطلب از سایت https://www.الربح.com/زيادة-متابعين-انستقرام/ که درباره افزایش فالور اینستاگرام به زبان عربی می باشد (زيادة متابعين انستقرام) نیز مطالعه کنید چون حاوی اطلاعات مفیدی می باشد.

افزایش فالور اینستاگرام

 

در قسمت اول که " راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام " نام داشت سه مورد از راه های اصلی به دست آوردن فالوور را به طور کامل توضیح دادیم. در ادامه چندین ترفند دیگر را به شما عزیزان آموزش می دهم که با کمک این ترفندها، به تدریج می توانید کاربران بیشتری را مجاب به دنبال کردن پیج خود کنید. البته همانطور که در قسمت اول هم گفته شد، افزایش فالوور واقعی با ترفندهای مختلف، نیازمند صبر بسیار ادمین پیج بوده و اخذ فالوور زیاد در عرض چندین ماه محقق نخواهد شد بنابراین باید در این راه صبور باشید تا دنبال کنندگان فعال و همیشگی خود را به دست آورید.

البته به جزء داشتن صبر، فعالیت روزانه شما هم بر روند صعودی دنبال کنندگان تاثیر زیادی دارد. باید هر روز، یک پست باکیفیت به اشتراک گذاشته و فعالیت قابل قبولی در اینستاگرام داشته باشید. درج پست های کم و غیرفعال بودن یا بیش از حد پست گذاشتن، فالوورها را کلافه کرده و در نهایت آن ها پیج شما را آنفالو می کنند. بنابراین در این امر اعتدال را برقرار کرده و سعی کنید روزانه یک پست و چندین استوری در پیج قرار دهید.

زمان درج استوری و پست هم مهم است که درباره این موضوع در بخش های "بهترین زمان برای پست گذاشتن" و "بهترین زمان برای استوری گذاشتن" به طور مفصل صحبت کرده و نکات کلیدی آن ها را به شما آموزش می دهم. این نکات از دید بسیاری از ادمین ها به دور مانده است و تنها ادمین های حرفه ای هستند که باتوجه به زمان بندی اصولی فعالیت خود را آغاز می کنند. توجه به زمان های شلوغ اینستاگرام، به شدت بر دیده شدن پست ها و عملکرد بهتر پیج تاثیرگذار است.

فالورهای اینستاگرام

روش های جذب فالوور واقعی در اینستاگرام :

  • استفاده از تبلیغات مختلف

تبلیغات، از دهه های گذشته تا به امروز نقش به سزایی در جذب افراد داشته و در زمینه اینستاگرام هم به معرفی پیج کمک می کند. برای مثال، اگر فعالیت پیج در زمینه پوشاک است یا یک پیج برای نشان دادن نمونه کارهای یک دکتر رینوپلاستی و در کل حوزه فعالیت، کاری می باشد و در محیط بیرون از اینستاگرام هم فعالیت دارید بهتر است شما علاوه بر تبلیغات آنلاین، از تبلیغات آفلاین هم استفاده کنید. در تبلیغات آفلاین شما در بروشورهای کاری خود باید آدرس اینستاگرام را هم درج نمایید.

توجه داشته باشید آدرس اینستاگرام خود را مدام تغییر ندهید چرا که در بروشور آدرس قبلی شما درج شده است و کاربران اینستاگرام موفق به یافتن پیج شما نمی شوند. سعی کنید در هنگام شروع فعالیت خود یک آیدی مناسب انتخاب کرده و هیچوقت آن را تغییر ندهید چرا که تعداد کاربران اینستا به بیش از رسیده است و هر لحظه نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود. حال اگر آیدی خود را تغییر دهید به سختی می توانید آیدی مناسبی پیدا نمایید و آیدی قبلی شما هم از دسترس خارج می گردد.

تبلیغات آنلاین هم که در روش های مختلف صورت می گیرد. برای نمونه تبادل شات میان پیج شما و سایر پیج ها، معرفی پیج شما در صفحات تبلیغ کننده ای که پر بازدید هستند و همینطور تبلیغ در وب سایت های پر بازدید و ... همگی از راه های تبلیغاتی آنلاین هستند و بیشتر پیج هایی به سراغ این نوع تبلیغات می روند که خرید و فروش آنلاین داشته و فعالیت حضوری ندارند.

  • قرار دادن پست های سوالی

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور، قرار دادن پست های سوالی در پیج است. برای نمونه در پیج مربوط به تبلیغات مراکز خرید، از کاربران سوال کنید که کدام جراح بینی را پیشنهاد می کنند یا اگر پیج مربوط به جراح رینوپلاستی است سوال شود که کاربران چه سبک بینی را ترجیح می دهند. پست های سوالی، کاربر را به تعامل وا داشته و باعث می شود برخی از آن ها دوستان خود را تگ کنند که با این کار، دیگر کاربران هم با پیج شما آشنا می شوند.

فقط توجه کنید موضوع سوال با توجه به نوع فعالیت پیج باشد و از درج سوالات بی ربط با موضوع پیج اجتناب نمایید. همچنین سوال را در داخل عکس قرار دهید نه در کپشن. با این کار کاربرانی که پست ها را سریع رد می کنند هم می توانند سوال را ببینند و در نظرسنجی شرکت نمایند.

  • برگزاری مسابقات اینستاگرامی

از شیوه های جدید جذب فالوور همین مسابقات اینستاگرامی است. در این مسابقات، کاربران را به فالوو کردن پیج تشویق کرده و از میان فالوورها قرعه کشی می کنند و هدایای نفیسی به برندگان مسابقه می دهند. در حال حاضر تب این مسابقات بسیار داغ بوده و حتی در برخی از این مسابقات به برندگان، جوایزی نظیر خودرو، گوشی های رده بالا، طلا و ... اهدا می گردد که با این راه، صفحه اینستاگرامی هزاران فالوور به دست می آورد به همین خاطر مسابقات اینستاگرامی به عنوان یک روش موفق جذب فالوور برای پیج های بزرگ شناخته می شود.

البته این مسابقات قابل برگزاری توسط همه پیج ها بوده و پیج های کوچک تر که در کار فروش پوشاک، اکسسوری، هنر و ... هستند با برگزاری مسابقات و اهدا جوایز از کارهای خود توانسته اند فالوورهای زیادی به دست آورند. بنابراین از آنجایی که روش جذب فالوور از طریق مسابقات موفقیت آمیز بوده است پیشنهاد می کنم در صورتی که شرایط این کار را دارید حتما به مناسبت های مختلف جوایزی برای دنبال کنندگان خود در نظر بگیرید.

  • استفاده از تگ لوکیشن

در استوری و پست ها، لوکیشن خود را وارد نمایید. اینستاگرام، استوری و پست هایی را که لوکیشن دارند به کاربران آن منطقه نشان می دهد که با این کار، کاربران بسیاری با پیج شما آشنا می شوند و در نهایت بر تعداد فالوورای پیج شما افزوده خواهد شد.

  • ایجاد یک سبک زیبا برای تولید محتوا

اگر پیج نظم و قالب زیبایی داشته باشد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. استفاده از یک تم جذاب بیانگر  اهمیت ادمین به پیج بوده و در نهایت شانس بیشتری برای فالوو شدن خواهید داشت.

  • تعامل با سایر پیج ها پیش از گذاشتن پست

نیم ساعت قبل از درج پست، به لایک کردن و گفتمان با پیج های دیگر بپردازید چرا که به محض قرار دادن پست، آن ها هم در مقابل پست شما را لایک کرده و استوری شما را می بینند. بنابراین همیشه با پیج های دیگر در ارتباط باشید و این ارتباط خود را قبل از درج پست بیشتر کنید.