99/4/30 - 20:09 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 337957
سئو همانند حرفه های دیگر راه های زیادی برای یادگیری دارد. از جهت با جستجوی عبارت آموزش سئو، با روش های مختلفی از آموزش روبرو می شوید. اینکه سئو چیست و چگونه کسب و کار شما متحول می سازد بحثی کاملا جدا است که قصد نداریم در این مقاله به آن بپردازیم. همان طور که گفتیم با یک جستجوی ساده در گوگل با وبسایت های بزرگی همانند نیوسئو، وبسیما، سئوکار مواجه می شوید که هر کدام به روش خاص خود سئو را به دانشجویان خود با قیمت های مختلف آموزش می دهد.
سئو همانند حرفه های دیگر راه های زیادی برای یادگیری دارد. از جهت با جستجوی عبارت آموزش سئو، با روش های مختلفی از آموزش روبرو می شوید. اینکه سئو چیست و چگونه کسب و کار شما متحول می سازد بحثی کاملا جدا است که قصد نداریم در این مقاله به آن بپردازیم. همان طور که گفتیم با یک جستجوی ساده در گوگل با وبسایت های بزرگی همانند نیوسئو، وبسیما، سئوکار مواجه می شوید که هر کدام به روش خاص خود سئو را به دانشجویان خود با قیمت های مختلف آموزش می دهد.

ما قصد نداریم که به شما دوره آموزش سئو خاصی را معرفی کنیم، اما راه های مختلف یادگیری سئو را برای شما بررسی می کنیم تا بهتر بتوانید برای یادگیری سئو راه حل خاص خود را بیابید.

7 راهکار برای یادگیری سئو در سایت های اینترنتی بزرگ و کوچک وجود دارد.

کدام برای شما بازدهی بهتری دارد؟

کدام دوره آموزش سئو جامع تر است؟

کدام استاد سئو تجربه بیشتری در این زمینه دارد؟

برای رسیدن به پاسخ این سوالات، مطالعه این مقاله، خالی از لطف نیست. با ما دقایقی را همراه باشید. نتیجه گیری خوبی در انتظار شما است.

محتواهای متنی و نکات طلایی نهفته در آن

یکی از راه های متداول آموزش سئو خواندن مقالات آموزشی است که به صورت برنامه ریزی شده در زمان های مختلف مثلا روز در میان یا هر روز، توسط وب سایت های بزرگ ارائه می شود. این مقاله معمولا به روش های زیر تهیه می شود:

  1. حاصل تجربیات محققان سئو که به صورت متن درآمده است
  2. ترجمه مقالات سایت های بزرگ سئو دنیا همانند، Moz، Searchenginejournals، Ahrefs و ...
  3. بررسی مقالات سایت های شماره یک سئو ایران و ارائه چکیده از مطالب خاص آن ها

معمولا این ها روش های تهیه یک مقاله آموزشی سئو است که قطعا با مطالعه آن و بکارگیری تکنیک های آن می توانید برای کسب و کار خود شگفتی آفرینی کنید. از این جهت یک راه حل ساده اما کاربردی مطالعه این مقالات است.

 

 

مشاهده فیلم های کاملا رایگان آموزش سئو

سایت های ایرانی همانند سایت های خارجی دست به کار شده و آموزش های مربوط به سئو را به صورت ویدیویی نیز در اختیار کاربران به صورت کاملا رایگان می گذارند. این ویدیوها معمولا در قالب تجربه شخصی اساتید سئو است که آن هم به صورت برنامه ریزی شده در زمان های مختلف منتشر می شود. یکی از بهترین سایت هایی که در بازه های زمانی معین این ویدیوها را در اختیار کاربران قرار می دهد و از همه مهم تر توسط خود استاد دوره آموزش سئو تهیه شده است، ویدیوهای آموزشی نیوسئو است. البته که مشاهده ویدیوهای محققان سئو که در یوتیوب در اختیار کاربران قرار می دهند، نیز خالی از لطف نیست. این نیز یک راه حل کاربردی برای یادگیری سئو است که شما تقریبا با تمام نکات آموزشی این موضوع روبرو خواهید شد.

یک راه حل ساده؛ کارآموز شوید

کارآموزی امروزه رواج بسیاری پیدا کرده است. خیلی از کاربران قصد دارند در حین آموزش پروژه سئو یک سایت را نیز پیش بگیرند. این یک راه حل فوق العاده است. یادگیری به صورت پروژه محور قطعا اثرگذاری فوق العاده به نسبت دیگر راه های آموزشی خواهد داشت. اما واقعا شرکت های معتبر دست به استخدام کارآموز می کنند؟ آیا واقعا شما در حین کار در آن شرکت فی الواقع آموزش می بینید یا کار شرکت را بدون رویه آموزشی انجام می دهید؟

این مشکلاتی است که معمولا در کارآموز شدن وجود دارد و دغدغه بسیاری از کارآموزان بوده و با آن کلانجار می روند. اما به هر حال با اندکی جستجو در این زمینه ممکن است با شرکتی روبرو شوید که سودآوری را زیادی برای شما کاربران که عاشق سئو هستید، داشته باشد.

سمینارهای آموزشی را فراموش نکنید

سمینارهای آموزشی مزیت های زیادی را به همراه دارد. معمولا یک سمینار آموزشی توسط چند استاد بزرگ یک مبحث آموزشی برگزار می شود. هر کدام تجربیات خود را در اختیار کاربران قرار می دهند. از این جهت هر کدام برای شما یک فرصت طلایی خواهد بود. شاید شما علم زیادی از سمینارها بدست نیاورید. اما حداقل آن، این است که با اساتید بزرگ، نقطه نظرات آن هاف و روش های آموزشی آن ها و ... آشنا شده و می توانید حرفه ای تر و به گونه عمیق تر در حوزه آموزش سئو قدم بردارید. البته که امروزه سمینارها به صورت غیر حضوری و وبینار برگزار شده که در یک مبحث جداگانه برای شما بررسی می کنیم.

 

 

خرید پکیج های آموزش سئو

و اما پکیج های آموزشی.

اینجاست که شما قرار است برای یادگیری سئو هزینه کرده و نمی دانید کدام پکیج را انتخاب کنید.

هر کدام از مدرسان سئو، یک پکیج آموزشی خاص ارائه می دهند که شامل محتوای ویدیویی، محتوا متنی خاص و برخی ابزارهایی است که قرار است به شما در متحول ساختن کسب و کارتان کمک بسیاری کند. اما اینکه کدام کاربردی تر است و اینکه کدام را انتخاب کنید کار سختی است.

در واقع ما به شما پکیج خاصی را پیشنهاد نمی کنیم. اما همیشه سعی کنید ابتدا نوع یادگیری بهتر خود را شناسایی کنید. سپس ببینید کدام پکیج آموزشی برای شما کاربردی است.

دانلود نرم افزارهای آموزش سئو

امروزه بزرگان سئو دست به کار شده و نرم افزارهایی آموزشی را برای کاربران طراحی کرده اند. البته که در واقع فقط وب سایت نیوسئو با طراحی اولین اپلیکیشن موبایل آموزش سئو، پکیج های آموزشی رایگان و پولی خود را در این قالب به کاربران ارائه می دهد. این پکیج های حاصل تجربیات امیر قمصری یکی از محققان بزرگ سئو ایران است. در ادامه با این اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید:

اولین اپلیکیشن آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی

همانطور که می دانید، امروزه برترین و پرطرفدارترین روش آموزش در سراسر دنیا، آموزش از طریق اپلیکیشن هاست که امیر قمصری با در نظر گرفتن این نکته آموزش های باکیفیت و ارزشمندی را در اپلیکیشن به شما دوستان عزیز هدیه کرده است.

رابط کاربری ساده، روان و فوق العاده کاربردی

کاربرپسند بودن هر سایت یا اپلیکیشن آموزشی به شدت در سطح انتقال نکات آموزشی به کاربران موثر است. اپلیکیشن براساس نظرات 1000 کاربر اول خود، 93% کاربرپسند بوده که باعث افتخار ما شده است.

دسترسی آفلاین

پس از خرید و دریافت فایل های آموزشی، حتی در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید به صورت کامل می توانید از امکانات پخش فایل های آموزشی (به هر دو صورت صوتی و تصویری) اپلیکیشن استفاده کنید.

پرسش و پاسخ

در بخش فوق العاده پرطرفدار پرسش و پاسخ، امیر قمصری با حوصله به سوالات تخصصی شما دوستان عزیز در حوزه سئو و کسب و کار اینترنتی به صورت فایل صوتی پاسخ می دهد.

شرکت در کلاس های آموزشی سئو به صورت حضوری یا غیر حضوری

محققان سئو با برگزاری کلاس های آموزشی به صورت حضوری و غیر حضوری انبوهی از کاربران را به سمت خود کشانده و تجربیات خود که حاصل سال های تحقیق و بررسی سایت های بزرگ سئو دنیا و بررسی بروز رسانی گوگل، در اختیار کاربران قرار می دهند. این راه حل و انتخاب بهترین دوره آموزش سئو شاید برای شما کمی دشوار باشد. اما ما پیشنهاد می کنیم از نظرسنجی ها شروع کنید. با کمی جستجو در گوگل می توانید بهترین و تاثیرگذارترین دوره آموزش سئو را یافته و از آن برای رسیدن به هدف خود بهینه ترین استفاده ممکن را ببرید.

کدام راه حل، بهترین راه حل است؟

این راه حل هایی بود که ما با بررسی سایت های مختلف در اختیار شما قرار دادیم. اما تجربه نشان داده است که کلاس های آموزش تاثیرگذاری فوق العاده به نسبت دیگر راه حل ها برای کاربران خواهد داشت. انتخاب یک دوره جامع آموزش سئو با سرفصل های پربار شاید کار سختی باشد، اما شدنی است. اکنون فقط چند سایت معتبر مانند نیوسئو، وبسیما، میزفا و ... دوره جامع آموزشی سئو را برگزار می کنند که با اندکی جستجو می توانید بهترین انتخاب را داشته و بهترین نکات را برای ایجاد تحولی عظیم در کسب و کار خود، شروع کنید.