هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 24 تير 1399 ساعت 13:34
سه شنبه 24 تير 1399 13:26 ساعت
2020-7-14 13:34:28
شناسه خبر : 337790
سخنگوی دولت با بیان اینکه برجام کارکرد خود را در  بخش‌های زیادی از دست داده است گفت: برجام نتوانسته انتظارات اقتصادی مردم را برطرف کند.
سخنگوی دولت با بیان اینکه برجام کارکرد خود را در بخش‌های زیادی از دست داده است گفت: برجام نتوانسته انتظارات اقتصادی مردم را برطرف کند.
گروه سیاسی-رجانیوز: علی ربیعی، سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود بیان کرد که متاسفانه در سال‌های گذشته به دلیل خروج آمریکا از برجام این توافق کارکرد خود را در بخش زیادی از دست داد و سبب شد عده‌ای راه قضاوت ما صحیح را برگزیدند. ما به دنیا نشان دادیم چیزی برای پنهان کردن نداریم.
 
 
به گزارش رجانیوز، ربیعی با اشاره به سالگرد برجام گفت: آنچه از برجام باقی مانده تعهد ایران و معلوم شدن غیر قابل اتکا بودن آمریکا در توافقات چند جانبه است. ما بدون برجام باید میلیون‌ها دلار خرج می‌کردیم تا این موضوعات را به جهان ثابت کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز برجام موضوعی چالشی در داخل آمریکا شده است. خود ترامپ گفت که خروج از برجام توسط آمریکا بیشترین خدمت به اسرائیل بود.
 
سخنگوی دولت تصریح کرد: برجام نتوانسته انتظارات اقتصادی مردم را برطرف کند.
 
ربیعی ادامه داد: در هیچ دوره ای بدخواهان ایران، چه در امریکا و چه در کشورهای کینه توز منطقه، اینچنین بر سر کار نبوده اند.
 
وی بیان کرد: دولت با کوچک کردن خود میخواهد سهم بیشتری به سهام مردم در بورس بدهد و حمایت از بورس کماکان در دستور کار دولت است.