هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 23 تير 1399 ساعت 19:14
دوشنبه 23 تير 1399 19:08 ساعت
2020-7-13 19:14:45
شناسه خبر : 337782
شرکت در جلسات مشاوره نظام وظیفه و استفاده از خدمات مشاوره در این رابطه از اهمیت زیادی برخوردار است و بسیار مهم به نظر می رسد.
شرکت در جلسات مشاوره نظام وظیفه و استفاده از خدمات مشاوره در این رابطه از اهمیت زیادی برخوردار است و بسیار مهم به نظر می رسد.

 

علت این موضوع را می توان در این مسئله جستجو کرد که ممکن است افراد و مشمولان خدمت نظام وظیفه اطلاعاتی در رابطه با اخذ کسری خدمت بسیج و یا انواع معافیت های پزشکی، تحصیلی و غیره نداشته باشند. البته برخی هم به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و نحوه و زمان تعیین شده برای استخدام سپاه و حتی استخدام ناجا هستند. از این رو دریافت مشاوره اخذ معافیت سربازی و یا حتی کفالت و امریه اهمیت خاصی پیدا می کند.

 

البته در این میان افرادی هم هستند که به دلیل داشتن مشکلات مالی می توانند از خدمات باکیفیت مشاوره رایگان استفاده کنند و در این زمینه مشکل و مانعی برای آن ها وجود ندارد. مجموعه ایران تحصیل با داشتن بهترین و زبده ترین مشاوران جامع ترین و بهترین خدمات مشاوره نظام وظیفه را خدمت شما دوستان و همراهان عزیز ارائه می دهند. مشاورانی که ارزنده ترین خدمات را در حوزه مشاوره اخذ معافیت سربازی و یا مواردی از این دست خدمت شما دوستان و عزیزان عرضه می کنند.

 

 

برای دریافت بهترین و جامع ترین مشاوره خدمت مقدس سربازی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

در جلسات مشاوره نظام وظیفه چه خدماتی ارائه می شود؟

شاید این موضوع برا شما هم سؤال باشد که به طور معمول چه خدماتی در جلسات مشاوره نظام وظیفه خدمت افراد ارائه می شود؟

در واقع، افراد با شرکت در جلسات مشاوره نظام وظیفه چه اطلاعاتی را می توانند در حوزه سربازی و خدمت زیر پرچم بدست آورند؟

در این رابطه باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز این موضوع مهم را عرض کنیم که در جلسات مشاوره نظام وظیفه می توانید اطلاعاتی را در رابطه با انواع اصطلاحات رایج و متداول خدمت سربازی از جمله کسری خدمت، معافیت، امریه و یا مواردی از این قبیل را بدست آورید.

اطمینان داشته باشید که در صورت استفاده از مشاورانی کارکشته و خبره در حوزه نظام وظیفه می توانید با تمامی موارد ذکر شده در بالا آشنایی لازم را پیدا کنید و مشکلی در این رابطه نداشته باشید.

 

 

مشاوره اخذ معافیت سربازی و دیگر موارد مربوط به نظام وظیفه را از چه کسب دریافت کنیم؟

با توجه به تغییرات روز به روز قوانین و ضوابط خدمت نظام وظیفه و همین طور پیچیدگی های این قوانین تعیین شده استفاده از خدمات ارزنده یک مشاور زبده می تواند کمک بزرگی به شما باشد.

البته فردی که قادر به ارائه بهترین اطلاعات به شما دوست عزیز باشد و بتواند شما را تا حد ممکن کمک و راهنمایی کند.

مشاوران مجموعه ایران تحصیل با ارائه بهترین خدمات مشاوره نظام وظیفه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و می توانند از عهده ارائه باکیفیت ترین خدمات مشاوره اخذ معافیت سربازی، امریه و مواردی از این قبیل به خوبی بربیایند.

تنها کافیست با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در تماس باشید تا خدمات ارزنده ای را در حوزه نظام وظیفه از مشاوران ما دریافت کنید.

 

 

مزیت های مشاوره تلفنی در رابطه با خدمت نظام وظیفه

با توجه به شلوغی ها و درگیری های افراد در زندگی روزمره و همین طور بیماری مهلک و کشنده کرونا امکان حضور مردم در اجتماع را از مردم سلب کرده است.

از طرف دیگر، افراد بسیاری به علت دوری از شهرها و زندگی در مناطق دوردست و همین طور روستاها به هیچ وجه امکان دریافت مشاوره حضوری و صحبت رو در رو با مشاورانی خبره و کاردان را ندارند.

در این زمان خدمات مشاوره تلفنی برای آشنایی با موارد مختلفی از جمله زمان و نحوه استخدام ناجا و استخدام سپاه و مواردی مانند مشاوره اخذ معافیت سربازی می تواند بسیار مؤثر و کارساز باشد.

 

 

در مورد اصطلاحات رایج و متداول خدمت سربازی چه می دانید؟

آیا چیزی در رابطه با اصطلاحات رایج و متداول خدمت نظام وظیفه می دانید؟ آیا تا به حال این اصطلاحات به گوشتان خورده است؟

در این بخش، با معرفی شماری از مهم ترین و رایج ترین اصطلاحات خدمت نظام وظیفه در خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه هستیم.

 

 

در رابطه با معافیت پزشکی چه اطلاعاتی دارید؟

در صورتی که شما دوست عزیز مشمول و یا هر فرد دیگری از جهت روحی و جسمی مشکلی داشته باشید می توانید با دریافت این نوع از معافیت از شر رفتن به خدمت سربازی راحت شوید.

 

 

در رابطه با معافیت کفالت چه اطلاعاتی دارید؟

کسانی که بنا به دلایل مختلفی مجبور به برعهده گرفتن سرپرستی خانوار هستند در صورت داشتن شرایط لازم و ضروری می توانند از معافیت کفالت استفاده کنند.

معافیتی که با داشتن آن می توانید در پادگان های خدمت نظام وظیفه حضور پیدا نکنید و به خدمت نروید.

 

 

در رابطه با معافیت تحصیلی چه اطلاعاتی دارید؟

در رابطه با معافیت تحصیلی باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که در صورتی که افراد مشمول به تحصیل در دانشگاه و یا مدرسه اشتغال داشته باشند می توانند از معافیت تحصیلی استفاده کنند و تا زمان اتمام مدت تحصیل به خدمت نظام وظیفه نروند.

 

 

در مورد دوره آموزشی خدمت سربازی چه می دانید؟

در رابطه با این دوره باید خدمت شما دوستان عزیز این نکته مهم را عرض کنیم که این دوره در دو زمان مختلف قرار می گیرد.

در اولین دوره که قبل از حضور فرد در پادگان ها برگزار می شود فرد امکان با انواع مختلف اسلحه آشنایی لازم را پیدا می کند و می تواند با مسیریابی در روز و همین طور شب نیز آشنا شود.

 

 

در رابطه با انواع معافیت های خدمت نظام وظیفه چه می دانید؟

از جمله مواردی که هر فرد می تواند در زمان شرکت در جلسات مشاوره نظام وظیفه اطلاعاتی را در رابطه با آن کسب کند انواع معافیت های سربازی است.

معافیت هایی که هر یک از افراد مشمول در صورت داشتن شرایط و ضوابط لازم می تواند آن ها را دریافت و از شر حضور در پادگان های خدمت نظام وظیفه و گذراندن دو سال از عمر خود در خدمت سربازی راحت شود.

در این قسمت از نوشته حاضر با ذکر اسامی و ارائه توضیحاتی هر چند مختصر در رابطه با انواع معافیت های خدمت نظام وظیفه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

 

در مورد معافیت پزشکی سربازی چه می دانید؟

اگر خدایی ناکرده شما دوست عزیز مشمول و یا هر فرد دیگری به بیماری خاصی مبتلا باشید با طی مراحل و فرآیندهایی می توانید برای دریافت معافیت پزشکی اقدام بفرمایید.

از میان لیست طول و دراز بیماری هایی که با داشتن آن ها می توان مؤفق به دریافت معافیت پزشکی خدمت سربازی شد می توان از بیماری های قلب و عروق، عفونی، اعصاب و روان و یا بیماری های اعصاب و روان و بیماری های عفونی یاد کرد.

 

 

در مورد معافیت کفالت خدمت سربازی چه می دانید؟

در رابطه با معافیت کفالت نیز می توان به این موضوع اشاره کرد که این معافیت در یازده گروه مختلف دسته بندی می شوند.

از میان این معافیت های تعیین شده می توان از معافیت خواهر، مادربزرگ، برادر، پدربزرگ، پدر و همین طور برادر بیمار یاد کرد.

البته به این موضوع مهم توجه داشته باشید که در صورت نیاز و تمایل به دریافت هر یک از این معافیت های کفالت الزاماً ابتدا از شرایط لازم مطلع شوید و در ادامه از داشتن آن ها اطمینان لازم را کسب کنید.

 

 

در رابطه با انواع امریه سربازی چه اطلاعاتی دارید؟

از دیگر موارد بسیار مهمی که می توانید در رابطه با آن در جلسات مشاوره نظام وظیفه اطلاعاتی را بدست آورید امریه سربازی است.

در واقع، اگر به دنبال دریافت اطلاعات و دسترسی به آخرین اطلاعات در رابطه با انواع امریه سربازی هستید می توانید در جلسات مشاوره خدمت نظام وظیفه حال چه به صورت تلفنی و چه به صورت حضوری اطلاعاتی را در این رابطه بدست آورید.

 

 

اگر به دنبال استخدام سپاه و یا استخدام ناجا هستید با ما تماس بگیرید

به جز بحث خدمت نظام وظیفه یک مشاور عالی و خبره می تواند در صورت نیاز شما را از موارد مرتبط با استخدام ناجا و یا استخدام سپاه مطلع کند.

به هر حال قبل از هر اقدامی برای ثبت نام و استخدام سپاه و یا استخدام ناجا ابتدا باید اطلاعاتی را در رابطه با موارد مهمی از جمله شرایط سنی استخدام در سپاه و یا ناجا، مدارک لازم برای استخدام و یا مواردی از این دست بدست آورید تا با اطلاعات کامل و جامعی برای ثبت نام و استخدام در این ارگان های نظام اقدام کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند با ارائه جامع ترین و کامل ترین اطلاعات در زمینه استخدام در سپاه و یا ناجا در خدمت شما دوستان گرامی باشند.

 

 

برای دریافت مشاوره های خدمت سربازی به صورت حضوری و یا تلفنی ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل