هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 مهر 1401
ساعت 07:00
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 19 تير 1399 ساعت 14:35
پنجشنبه 19 تير 1399 14:29 ساعت
2020-7-9 14:35:53
شناسه خبر : 337719
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواست تا دستگاه قضایی به پرونده تاجگردون ورود کرده و با بررسی اسناد و مدارک موجود، وی را مورد بازخواست قرار دهد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور طی نامه‌ای از رئیس قوه قضائیه خواست تا دستگاه قضایی به پرونده تاجگردون ورود کرده و با بررسی اسناد و مدارک موجود، وی را مورد بازخواست قرار دهد.
گروه سیاسی-رجانیوز: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور طی نامه‌ای از آیت‌الله رئیسی  خواست تا قوه قضائیه به پرونده غلامرضا تاجگردون ورود کرده و با بررسی اسناد و مدارک موجود، وی را مورد بازخواست و محاکمه قرار دهد.
 
به گزارش رجانیوز، متن این نامه به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی
 
در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی دیده شود. هیچکس و هیچ نهاد و دستگاهی نباید استثنا شود.
 
( مقام معظم رهبری 10 اردیبهشت 1380)
 
جناب آقای رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه
 
با سلام و احترام
 
همانطور که مستحضر هستید مبارزه با فساد در کشور نیازمند عزم همه جانبه و اراده پولادین در کشور می‌باشد که خوشبختانه با ریاست شما در قوه قضاییه سرعت اقدامات مثبت و موثر در راستای تحقق عدالت به صورت چشم گیری افزایش یافته است.
 
امروز نیز در یکی دیگر از قوه‌های کشور شاهد اقدام انقلابی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای مبارزه با فساد بودیم.
 
رد اعتبار نامه آقای تاجگردون نماینده مردم شریف گچساران توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدون شک قدم اول مبارزه با فساد در لایه های کشور می باشد.
 
لذا شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور از شما خواستار است تا با ورود به این پرونده گام بعدی را برداشته و با بررسی اسناد و مدارک موجود، محاکمه علنی و بازخواست ایشان بار دیگر نور امید به گسترش عدالت علوی را در دل های مردم شربف ایران زنده نگه دارید.
 
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته