هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 مهر 1401
ساعت 07:39
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 15 تير 1399 ساعت 20:28
يكشنبه 15 تير 1399 20:27 ساعت
2020-7-5 20:28:29
شناسه خبر : 337627

سریال آقازاده

سریال موچین و سریال آقازاده دو عناوینی هستند که چند ماهی است کارهای تولید خود را شروع کرده بودند و بالاخره این سریال‌ها طنز با عوامل نام‌آشنا به شبکه خانگی پا گذاشتند.
دانلود سریال موچین درحالی میسر شده است که بازیگران آن همه سال‌ها در تلویزیون ملی ایران حضور داشته‌اند و حالا دوباره با یک عنوان طنز به خانه‌ها برگشته‌اند تا دوباره حس سریال‌های طنز تلویزیونی که همیشه مورد لطف و تمجید ملت ایران بوده است کام ملت را بعد از درگیری با بیماری کرونا شیرین کنند.
در سریال موچین حمید لولایی و مرجانه گلچین دو تن از موفق‌ترین طنزپردازان تلویزیون حضور دارند و در کنار این زوج علی صادقی که بیشتر از یک دهه است که محبوب ایرانی‌ها بوده است حضور دارد.
داستان سریال موچین در مورد زندگی چند شخصیت می‌باشد که باهم در یک مضمون عاشقانه اجتماعی درگیر هستند ولی موضوعی که کاملا مشخص است نزدیکی این سریال به مجموعه‌های تلویزیونی می‌باشد که در قدیم توسط رضا عطاران ساخته می‌شد ولی حالا حسین تبریزی با رویکردی جدید می‌خواهد محتوای طنز شبکه خانگی را بهبود ببخشد و باید ببینیم تا چه حد در این مورد موفق خواهد بود.
دانلود سریال آقازاده تقریبا همزمان با سریال موچین میسر شد ولی این سریال با تمی هیجانی و داستانی جذاب همه را با قسمت اول خود شوکه کرد به‌گونه‌ای که چنین بازخوردی را از بینندگان شبکه خانگی حالا حالاها انتظار نداشتیم ولی خوشبختانه بازار رقابت در این شبکه در حال پیشرفت بسیار خوبی است که نوید روزهای اوج کم نظیری را در تولید محتوای ایرانی می‌دهد.
این سریال بسیار چالش برانگیز خواهد بود با توجه به سابقه نویسنده آن یعنی حامد عنقا که مجموعه زیبای قلب یخی را چندین سال پیش راهی بازار کرد و با حواشی بسیار زیاد همراه شد ولی داستان و شخصیت‌پردازی بسیار زیبایی داشت و نمی‌شد به سادگی ادامه داستان را حدس زد.
این سریال یکی از پرستاره ترین مجموعه‌های شبکه خانگی است و بازیگرانی همچون امیر آقایی، نیکی کریمی، امین حیایی، امیر تارخ و همچنین جمشید هاشم پور در آن حضور دارند بازیگرانی که هرکدام برای خود یک ستاره در سینمای ایران به حساب می‌آیند.
لازم به ذکر است که جهت دریافت جدیدترین سریال‌های ایرانی میتوانید به وبسایت تایم سیتی مراجعه نمایید.