هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 11 مهر 1402
ساعت 14:08
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 30 خرداد 1399 ساعت 19:15
جمعه 30 خرداد 1399 19:13 ساعت
2020-6-19 19:15:48
شناسه خبر : 337365
 جسد غلامرضا منصوری، قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود، روز جمعه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد.
پلیس رومانی نیز هویت جسد پیدا شده را به نام «غلامرضا منصوری» تأیید کرده است.
جسد غلامرضا منصوری، قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود، روز جمعه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شد. پلیس رومانی نیز هویت جسد پیدا شده را به نام «غلامرضا منصوری» تأیید کرده است.

گروه سیاسی-رجانیوز: رادیو فردا در پیامی توئیتری مدعی شد که جسد «غلامرضا منصوری» قاضی فراری ایران امروز در رومانی پیدا شد و این موضوع به صورت رسمی تایید شده است.

 

به گزارش رجانیوز،  خبرنگار رادیو فردا در بخارست اعلام کرد که منصوری از پنجره محل اقامتش به بیرون پرتاب شده است.

 

گزارش تلویزیون رومانی از کشف جدس قاضی منصوری

 

غلامرضا منصوری به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه متهم است و پس از تشکیل دادگاه اکبر طبری، معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه، نام وی بر سر زبان‌ها افتاد و مشخص شد که در خارج از کشور به سر می‌برد.

 

غلامرضا منصوری چندی قبل با انتشار ویدئویی از آمادگی خود برای بازگشت به ایران خبر داده بود. 

 

همچنین مسئولان امنیتی و قضایی ایران به دلیل تحقیقات پیرامون برخی اتهامات درخواست استرداد او را به پلیس بین الملل اعلام کرده بودند که پس از آن خبر بازداشت او در رومانی اعلام شد.
 
تایید خبر فوت قاضی منصوری در رومانی از سوی رادیو فردا

 

اولین عکس منتشر شده از جسد منصوری

 

دقایقی قبل شیرزاد رئیس پلیس بین‌الملل ناجا اعلام کرد: پیامی از اینترپل بخارست دریافت کردیم مبنی بر اینکه برای فرد تحت تعقیب اعلان قرمز، غلامرضا منصوری، حادثه غیرمترقبه رخ داده است و وی خود را از پنجره هتل محل اقامتش در بخارست به پایین پرت کرده است. پلیس بخارست با تاکید بر «خودکُشی» منصوری فوت او را تایید کرد.

 

 

وزارت امور خارجه مرگ قاضی منصوری را تائید کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت قاضی منصوری در رومانی را تأیید کرد و گفت: ایران منتظر دریافت گزارش رسمی رومانی درباره این موضوع است. 

 

موسوی افزود: ایشان مدتی قبل به سفارت ایران مراجعه و درباره نحوه بازگشت خود به ایران رایزنی کرده بود و از آنجا که تحت تعقیب قوه قضاییه ایران از طریق پلیس بین‌الملل بود، توسط پلیس اینترپل رومانی دستگیر شد. بر این اساس ما از مقامات و پلیس رومانی می‌خواهیم به وظایف قانونی خود عمل کرده و در خصوص نحوه و علت دقیق این حادثه گزارش رسمی ارائه کند.

 

 

عکس منتشر شده از هتل محل اقامت منصوری

 

باقری: نبود قاضی منصوری خللی در پرونده طبری ایجاد نمی‌کند 

معاون بین‌الملل قوه قضاییه اعلام کرد: فردی که تحت تعقیب دستگاه قضایی بوده باید به گونه ای تحت نظر باشد که صدمه‌ای به او وارد نشود. 

 

وی افزود: تعداد دیگری از متهمان تحت تعقیب در کشورهای غربی داریم که این کشورها همکاری خوبی برای استرداد آنها انجام نمی‌دهند.

 

باقری ادامه داد: ابعاد مختلف پرونده‌ای که منصوری درگیر آن بود به دلیل اینکه طرف‌های دیگر موضوع در اختیار قوه قضاییه هستند روشن است.

 

معاون بین‌الملل قوه قضاییه تاکید کرد: نبود وی صدمه‌ای به ابعاد مختلف پرونده وارد نمی‌کند.

 

 

فیلم کامل صحبت‌های باقری معاون بین‌الملل قوه قضاییه در اخبار 20:30