هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 8 آذر 1401
ساعت 12:28
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 ساعت 02:47
سه شنبه 30 ارديبهشت 1399 02:43 ساعت
2020-5-19 02:47:26
شناسه خبر : 336812
بنابر تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با توجه به شرایط کرونایی کشور،  راهپیمایی روز جهانی قدس امسال برگزار نخواهد شد.
بنابر تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با توجه به شرایط کرونایی کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال برگزار نخواهد شد.
گروه سیاسی-رجانیوز: شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه: نمازجمعه مورخ ۹۹/۰۳/۰۲ در ۱۸۰ پایگاه، مستقر در ۱۳۲ شهرستان که از وضعیت سفید برخوردار هستند، اقامه خواهد شد.
 
به گزارش رجانیوز، با عنایت به تصمیم شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، راهپیمایی روز جهانی قدس امسال برگزار نخواهد شد و سخنرانی مهم، ولی امر مسلمین جهان، راهبرد‌های پیش رو برای تجلی خشم و نفرت انسان‌های آزاده عالم، تا زمان نابودی غده سرطانی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف را تبیین و تعیین خواهد کرد.
 
در مناطقی که نمازجمعه برگزار می‌شود، ابراز انزجار و فریاد دشمن شکن مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکای نمازگزاران غیور، بدون خروج از مصلی‌ها و با حذف برنامه راهپیمایی، به شکل طبیعی و به نمایندگی از سایر هموطنان انقلابی که فعلاً امکان اقامه نمازجمعه ندارند، صورت خواهد پذیرفت.
 
نماز عید فطر در مصلی‌های مناطق قرمز و زرد اقامه نخواهد شد. اقامه نماز عید فطر در مصلی‌های مناطق سفید که مجاز به برگزاری نمازجمعه هستند، همزمان با مساجد و منوط به اینکه منجر به اجتماعات بزرگ نشود، بلامانع است.