هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
شنبه، 13 خرداد 1402
ساعت 01:55
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 23 ارديبهشت 1399 ساعت 14:31
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399 14:26 ساعت
2020-5-12 14:31:06
شناسه خبر : 336699
متن کامل و بدون تغییر گزارش «تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف» منتشر شد.
متن کامل و بدون تغییر گزارش «تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف» منتشر شد.
گروه سیاسی-رجانیوز: متن کامل و بدون تغییر گزارش «تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و دلایل ناکارآمدی آن در دولت‌های مختلف» منتشر شد.
 

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، البته گزارش نهایی تحقیق و تفحص از بررسی روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز بالاخره پس از کش و قوس های فراوان امروز (سه‌شنبه) در مجلس قرائت شد.

 

پس از ارائه این گزارش در صحن اما حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از حذف نام برخی دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مجرم در این گزارش گفت: گزارش مکتوبی که سال گذشته در خصوص قاچاق به نمایندگان دادند با گزارشی که امروز قرائت شد متفاوت بوده و بخش‌هایی از آن حذف شده است. چرا اسامی متخلفین و مجرمین در گزارش قاچاق حذف شده است و چه کسی دستور حذف این اسامی را داده است؟ قرائت گزارش قاچاقی که امروز در جلسه علنی مجلس صورت گرفت ناقص است.

 

علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی دیگر نماینده‌ای بود که ضمن اعتراض نسبت به حذف برخی از موارد در گزارش تحقیق و تفحص از قاچاق، از نمره مردودی بسیاری از دستگاه‌ها در مبارزه با قاچاقچیان خبر داد.

 

نسخه اصلی و بدون تغییر گزارش تحقیق و تفحص که در آن سهم دستگاه‌ها پیرامون عدم عمل به وظایفشان برای مبارزه با قاچاق آمده است به شرح زیر می‌باشد: