هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 آذر 1401
ساعت 16:22
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399 ساعت 02:56
چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399 02:54 ساعت
2020-4-29 02:56:06
شناسه خبر : 336455
آریا سازه ارتفاع البرز مجری کلیه خدمات کار در ارتفاع بدون داربست و با روش نوین دسترسی با طناب می باشد.این شرکت با داشتن نیروهای خلاق و کارآزموده که دارای مدرک بین المللی ایراتا می باشند می توانند پروژه شما را با بالاترین ایمنی و کیفیت و همچنین قیمت های بسیار مناسب به پایان برسانند.
آریا سازه ارتفاع البرز مجری کلیه خدمات کار در ارتفاع بدون داربست و با روش نوین دسترسی با طناب می باشد.این شرکت با داشتن نیروهای خلاق و کارآزموده که دارای مدرک بین المللی ایراتا می باشند می توانند پروژه شما را با بالاترین ایمنی و کیفیت و همچنین قیمت های بسیار مناسب به پایان برسانند.

از جمله خدمات ما می توان به پیچ و رولپلاک نما، شستشوی نمای ساختمان، رنگ آمیزی نمای ساختمان، اجرای توری مرغی، پوشاندن درز انقطاع بین دو ساختمان، آب بندی نما، نصب تابلو و بنر و سایر خدماتی که در ارتفاع باشد و دسترسی محدودی داشته باشد را شرکت ما می تواند اجرایی کند.

روش شستشوی نما چگونه است؟انواع مختلف نما

قبل از اینکه درباره شستشوی نمای ساختمان صحبت کنیم باید انواع مختلف آن را بیان کنیم.همچنین برای مطالعه کامل مبحث مربوط می توانید لینک شستشوی نما را کلیک کنید.انواع مختلف نماها به صورت زیر می باشند.

نمای شیشه ای

نمای کامپوزیتی

نمای آجری

نمای سیمانی

نمای سنگی

شستشوی سطوح و ...

هر کدام از نماهایی که در بالا نام برده شده است درای شستشوی خاص خود با توجه به شرایط و ویژگی های نما می باشد که در تیتر های پایین به طور کامل برای شما عزیزان توضیح می دهیم.

 

مراحل شستشوی نما با طناب

 

 

نه تنها شستشوی نما، بلکه کلیه خدماتی که در ارتفاع با طناب اجرایی می شوند یکسری ویژگی های مشترک و خاص دارند.این ویژگی خاص و عمومی را یکجا برای شما برسی میکنیم.آریا سازه ارتفاع البرز مجری شستشوی نما در کرج و تهران با روش نوین دسترسی با طناب می باشد.

بازدید از پروژه و مشخص شدن نوع نما و برسی میزان کثیفی نمای ساختمان و انتخاب مراحل شستشوی نما.

داشتن اطلاعات فنی مربوط به طناب و ایجاد کارگاه مناسب برای اجرای کار.

بعضی از ساختمان ها دارای تاج و یا به اصطلاح شیب منفی می باشند.حتما باید به این قسمت از نما توجه داشت.زیرا اگر تاج بیش از اندازه باشد فاصله تکنسین کار با طناب با نمای ساختمان زیاد شده و اجرای کار سخت و یا غیر مکن می شود.البته راه حل هایی هم وجود دارد و فقط تکنسین ها دارای مدرک و کار آزموده می توانند از این تکنیک ها استفاده کنند.

در صورتی که نمای ساختمان برای شستشو نیاز به واترجت داشته باشد حتما باید برق سه فاز باشد.

 

 

شستشوی نمای ساختمان سیمانی و سنگی

شستشوی این نماها فقط و فقط با دستگاهی با نام واترجت می باشد.واترجت دستگاهی قدرتمند که آب را با فشار بسیار بالا استخراج کرده و می تواند آلودگی های چندین ساله روی نمای ساختمان را از بین ببرد.لازم به تذکر است تجربه تکنسین واترجت می تواند کیفیت کار را بالا ببرد و همچنین از زمان اجرای پروژه بکاهد.در شستشوی نما با واتر جت فوق تخصص هستیم.واترجت نمای خود را به ما بسپارید.

شستشوی نمای ساختمان کامپوزیتی و شیشه ای

در صورتی که نماهای شیشه ای  کثیفی بیش از اندازه داشته باشد مجبوریم یک مرحله از واترجت استفاده کنیم.در صورتی که نیاز نباشد شستشو به صورت زیر اجرا می شود.

به صورت دستی و به وسیله ابر و طی شستشو را انجام میدهیم.

در اخر ذکر این نکته حائز اهمیت است که هیچوقت ما نمی توانیم چربی روی کامپوزیت و به ویژه شیشه را با واترجت به تنهایی پاک کنیم.

شستشوی نمای آجری چگونه است؟

بعد از آشنایی با شستشوی نماهای شیشه ای، کامپوزیتی، سنگی وسیمانی در این قسمت از مطلب می خواهیم شستشوی نمای آجری را با هم برسی کنیم.شستشوی نمای آجری یقینا با ابر و طی نیست.بله این نماها هم مثل نمای سنگی و سیمانی با دستگاهی با نام واترجت که پیش تر گفته شد شستشو می شوند.حال اینکه اگر جرم روی این نماها کم باشد از واترجت به تنهایی با فشار آب می توانیم نما را پاک کنیم.در صورتی که جرم بیش از اندازه روی نمای ساختمان آجری باشد باید از ماده ای به نام سیلیس استفاده کنیم.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت شستشوی نمای ساختمان

در شستشوی نمای ساختمان و تعدد در نماها برای اینکه قیمت شستشوی نما را اعلام کنیم می توانید از موارد زیر کمک بگیرید.

نوع نما: نوع نما در قیمت گذاری تاثیر مستقیم دارد.اینطور که در نماهایی که با واترجت شستشو می شوند هزینه واترجت نیز وجود دارد.

میزان کثیفی نما: میزان کثیفی نما نیز باعث افزایش قیمت می شود.کثیفی بیشتر برابر با زحمت بیشتر و در نتیجه قیمت بالاتر.

ارتفاع ساختمان: ارتفاع ساختمان ها نیز رابطه مستقیم در قیمت گذاری دارد.ارتفاع بیشتر برابر با هزینه بیشتر.همچنین در صورتی که نمای ساختمان تاج داشته باشد باعث افزایش قیمت می شود.

بازدید از نما:به طور کلی برای اینکه قیمت دقیقی از نمای ساختمان به شما اعلام کنیم باید از پروژه بازدید شود.

آریا سازه ارتفاع البرز پیشرو در خدمات کار در ارتفاع بدون داربست