هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 11 مهر 1401
ساعت 08:56
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 6 ارديبهشت 1399 ساعت 15:28
شنبه 6 ارديبهشت 1399 15:27 ساعت
2020-4-25 15:28:39
شناسه خبر : 336402
در مراسم قرعه کشی برندگان صدها میلیون تومان جایزه نقدی قرعه‌کشی بزرگ «عصرجدید - به‌پرداخت» با شعار «به‌پرداخت ملت؛ حامی استعدادهای ایرانی»، اعلام شد: قرعه‌کشی جشنواره جدید «سال نو تا سال نو صد سکه» نیز در اردیبهشت ‌ماه برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، طی مراسم قرعه‌کشی «عصرجدید – به‌پرداخت» که در تاریخ دوشنبه 25 فروردین‌ماه انجام شد و در بستر اینستاگرام، اپلیکیشن سکه و سایت‌های به‌پرداخت ملت و آپارات به‌صورت زنده به نمایش درآمد، از میان کسانی که با کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق کارتخوان‌های فروشگاهی به‌پرداخت ملت اقدام به خرید کرده بودند، 42 نفر در مجموع برنده صدها میلیون تومان جایزه شدند.
در بخش دارندگان کارتخوان‌های فروشگاهی، یک نفر برنده جایزه 200میلیون تومانی شد و سه نفر برنده جایزه 100میلیون تومانی، 9 نفر برنده جایزه 50میلیون تومانی و 8 نفر برنده جایزه 10میلیون تومانی شدند.
در بخش دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب نیز یک نفر برنده جایزه 100میلیون تومان شد و سه نفر برنده جایزه 50میلیون تومانی، 9 نفر برنده جایزه 10میلیون تومانی و 8 نفر برنده جایزه 5میلیون تومانی شدند.
بنابراین گزارش، شانس برنده‌شدن در قرعه‌کشی بزرگ عصرجدید برای کسانی که از تراکنش بالاتری برخوردار بودند، بیشتر بود. همچنین در این قرعه‌کشی به کسانی که رسید خرید خود را در اپلیکیشن سکه ثبت کرده بودند، امتیاز دوبرابر تعلق گرفته بود.
بنا بر اعلام شرکت به‌پرداخت ملت، قرعه کشی جشنواره سال نو تا سال نو «صد سکه» نیز در اردیبهشت‌ماه امسال برگزار می‌شود و به صد برنده خوش شانس یک سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.
و همچنین جشنواره ایی جدید با جایزه میلیاردی در اردیبهشت ماه برگزار می گردد که کافی است خریدها و پرداخت‌های خود اعم از خریدهای فروشگاهی، خرید شارژ سیم‌کارت تلفن همراه و بسته اینترنتی و نیز پرداخت قبوض را از طریق اپلیکشن سکه، پایانه‌های فروشگاهی و رمز کارگشای *741# انجام دهید.
همچنین برای آگاهی از اسامی برندگان قرعه‌کشی جشنواره «عصرجدید – به‌پرداخت» «سال نو تا سال نو» و همچنین کسب اطلاعات بیشتر درخصوص جشنواره های بعدی می‌توانید صفحه رسمی اینستاگرام شرکت به‌پرداخت ملت behpardakht و سایت رسمی شرکت به آدرس www.behpardakht.com مراجعه کنید.