99/2/6 - 15:27 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 336401
حتی اگر صاحب یک شغل کوچک هم باشید علاقه ای به رشد نام تجاری، برند و معرفی محصولات خود دارید اصلی ترین و شناخته شده ترین راه، داشتن یک وب سایت است.

این روزها ساختن وب سایت کسب و کار یا فروشگاه اینترنتی آسانتر از همیشه است: هزینه زیادی ندارد ، لازم نیست کد نویسی و طراحی سایت را بدانید ، فروشگاه آنلاین شما محدود به ساعات کاری نمی باشد و یکی از بهترین موارد استفاده از تبلیغات رایگان در اینترنت میباشد .

شما حتی می توانید یک سایت ساز  یا فروشگاه ساز با استفاده آسان و بدون آشنایی با کد نویسی را با هزینه بسیار پایین امتحان کنید ، بنابراین منتظر چه چیزی هستید؟

 داشتن یک وب سایت تجاری کوچک فقط به فروش کالاها و خدمات شما مربوط نمی شود - این به معنای ارائه کالا یا خدمات شما برای مشتریانی واقعی است که به دنبال خدمات شما هستند .

 

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم

 

هنوز مطمئن نیستید که چگونه داشتن یک وب سایت به شما در رشد شغلی کمک می کند؟

 در اینجا ده دلیل وجود دارد که هر کسب و کار به یک وب سایت نیاز دارد:

 

1. مشتریان شما انتظار آن را دارند.

اگر این تنها دلیل موجود در لیست بود ، کافی بود. میزان اعتماد شما به شغلی که وب سایت دارد در مقابل شغلی که وبسایت ندارد چقدر است ؟

 

 2.   بر شناخت عمومی از برند شما تأثیر می گذارد .

90 درصد مصرف کنندگان ادعا می کنند که بررسی های آنلاین بر تصمیمات خرید آنها تأثیر می گذارد.

 مشتریان می توانند به نظرات کاربران در سایت های نقد و بررسی اعتماد کنند تا به نتیجه در مورد آن برند برسند، اما اگر وبسایت آن برند را داشته باشند می توانند با مقایسه بهتر به نتیجه بهتری برسند .

 

از آنجا که امروزه اکثر خریداران بالقوه در حال حاضر به دنبال شما به روش آنلاین میگردنند، از جمله توصیفات مشتری در سایت شما راهی عالی برای تحت تأثیر قرار دادن این خریداران است.

 

3. شما می توانید شناخت عمومی را کنترل کنید.

درست است که شما نمی توانید آنچه را که دیگران در مورد شما می گویند در شبکه های اجتماعی کنترل کنید ، اما می توانید با ایجاد توضیحات خود از طریق وب سایت تجاری ، بر ادراک عمومی تأثیر بگذارید.

 

یک وبلاگ شرکت به صاحبان مشاغل کمک می کند تا پیام ، رسالت و شخصیت خود را در مقابل مخاطب مورد نظر خود سریعتر از چاپ تبلیغات یا بروشورها ارسال کنند.

 

بعلاوه ، می توانید توضیحاتتان در وبسایت خود را در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام ، توییتر ، اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید تا دسترسی به آن مطالب برای بازدید کنندگان شما که طرفدارتان هستند آسان تر شود.

 

4. هزینه کمتر استفاده بیشتر

وقتی از یک سایت ساز برای مشاغل خود استفاده می کنید ، شرکت خود را برای دستیابی به هزاران مشتری  با  هزینه ای کمتر از ارسال ده ها بروشور  در معرض دسترس قرار می دهید.

 

5- به مهارت های کد نویسی احتیاج ندارید.

بدون تجربه قبلی و آگاهی از دانش برنامه نویسی ، می توانید در عرض چند دقیقه یک وب سایت تجاری کوچک ایجاد کنید.

 

سایت ساز های و فروشگاه سازهای نظیر پوپش برای مشاغل کوچک بسیار مناسب است، شما به سادگی اطلاعات خود را پر می کنید و فقط با موس متن و عکسهای خود را در صفحات سایت خود قرار میدهید . تمام کاری که شما باید انجام دهید این همین است.

 

6. بزودی همه رقبای شما وب سایت خواهند داشت .

 خریداران به طور معمول انتخاب خود را با تحقیق و توصیه های همسالان و ارتباط در شبکه های اجتماعی آغاز می کنند.

 

براساس این گزارش ، مطالعات نشان می دهد که خریدار راجع به آنچه مورد نیاز یا خواسته خود است ، شروع به تحقیق می کند و اکثرا برای یافتن مطالب آموزشی ، بررسی ها و توصیفات به سراغ روشهای آنلاین می روند.

 

بنابراین اگر شما در این رقابت شرکت نکنید ، به خریداران دلیل می دهید که از رقیب شما بخرند.

 

7. شما هرگز بسته نخواهید بود .

هیچ کس نمی خواهد ساعت 3 بعد از ظهر کار کند ، اما عده ای دوست دارند در آن زمان خرید کنند. داشتن یک وب سایت تجاری یا فروشگاه اینترنتی بدان معنی است که می توانید تمام وقت محصولات خود را بفروشید - نه فقط بین ساعات و روزهای خاصی

 

فروشگاه اینترنتی می تواند به معنای افزایش چشمگیر در فروش باشد ، به خصوص هنگامی که شما به مشتری های جدیدی که در  محدودی جغرافیایی شما نیستند نمایش داده میشوید . حضور آنلاین شما همچنین میتواند در کمپین های بازاریابی ، خدمات مشتری ، ایجاد ارتباط با مشتری ، شناخت برند واستفاده شود .

 

ترکیب وب سایت خود با ابزارهای بازاریابی ، مانند بازاریابی از طریق ایمیل ، به شما کمک می کند تا به مشتریان جدید برسید و کسب و کارتان را رونق دهید.

 

8. در نتایج جستجوی Google ظاهر خواهید شد.

این را در نظر بگیرید: 81 درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید ، تحقیقات آنلاین را انجام می دهند. این بدان معنی است که آنها به گوگل می روند و یک یا چند کلمه کلیدی را تایپ می کنند ، مانند "بهترین کفش های چرمی" یا اگر آنها بدانند که چه می خواهند ، "کفش های مردانه چرمی دست ساز در تهران"

 

اگر وب سایت برای مشاغل خود ندارید ، شانس حضور در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) پایین خواهد آمد . اما اگر سایتی دارید ، می توانید آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید ، از این طریق شانس حضور در صدر نتایج Google و افزایش دید بیشتر با مشتریان بالقوه را افزایش می دهید.

 

کلمات کلیدی  ، توضیحات   و عناوین فقط برخی از مواردی هستند که می توانید در سایت خود برای بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خود تنظیم کنید.

 

9- برای کارمندان خود یک  منبع مطمئن ایجاد کنید.

علاوه بر کمک به مشتریان ، وب سایت تجاری شما می تواند به نفع کارمندان شما نیز باشد تا از آن به عنوان یک منبع الکترونیکی استفاده کنند.

"یک صفحه یکتا" ایجاد کنید (صفحهای که در هیچ جای سایت قابل مشاهده نیست ، بنابراین کسی نمی تواند آن را پیدا کنید مگر اینکه به کسی پیوند مستقیم داده شود) با فیلم های آموزشی ، اطلاعات و یا حتی فرم های داخلی برای کمک به تیم خود به یادگیری همه چیز که آنها باید در کارهای خود بدانند کمک میکنید .

 

10. محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید.

نه تنها می توانید محصولات خود را نمایش داده یا خدمات خود را با جزئیات با تصاویر زیبا ترسیم کنید ، بلکه می توانید آموزش های ویدئویی کوتاه یا دستورالعمل های PDF قابل بارگیری نیز ارائه دهید تا به مشتریان تردید یا دلیلی برای رفتن به جای دیگری برای خرید ندهید.

 

آیا برای راه اندازی وب سایت مشاغل خود به کمک نیاز دارید؟

اگر شما یک وب سایت برای تجارت خود ایجاد نکرده اید ، در اینجا پنج مرحله آسان برای شروع کار وجود دارد.

 

1. نام دامنه را انتخاب کنید و دامنه وب سایت جدید خود را ثبت کنید

برای انتخاب نام دامنه مناسب می توانید مقاله ده نکته برای انتخاب یک نام دامنه عالی را مطالعه نمایید .اگر سایت ساز پوپش را انتخاب کرده اید یک دامنه رایگان ir  دریافت خواهید کرد .

 

2. یک سایت ساز مطمئن برای ساخت وب سایت انتخاب کنید.

سایت سازهای زیادی وجود دارند مانند : وردپرس و دروپال وولی اگر متخصص و برنامه نویس نیستید اهمیت پشتیبانی شرکتی و سهولت کار از نکات مهم انتخاب  هستند  ، اگر سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش را برای شروع انتخاب می کنید ، لازم نیست نگران این موارد باشید. اگر نیازهای پیچیده تر یا منحصر به فردی برای وب سایت خود نیاز دارید ، می توانید از یک بستر قوی تر اما پیچیده تر که نیاز به تخصص و یا استخدام نیروی ماهر میباشد مانند وردپرس را در نظر بگیرید.

 

3. ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید

اگر وردپرس را انتخاب کرده اید به میزبانی وب یا هاست احتیاج دارید که نیاز به متخصص دارد، ولی اگر از یک سایت ساز مانند سایت ساز پوپش استفاده میکنید نیازی به نگرانی درباره میزبانی جداگانه نخواهید داشت.

 

4- یک قالب سایت انتخاب کنید

قالب های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. قالب شما بهتر است دارای طرح و رنگ مطابق با لوگو و محصولات شما باشد. اکثر سایت سازها قالب رایگان دارند ولی امکان باز طراحی با سلیقه شما کاری تخصصی میباشد . سایت ساز و فروشگاه ساز پوپش این مشکل را با ویرایشگر قالب درگ اند داپ خود بدون داشتن تخصص و فقط با موس می تواند آنلاین ویرایش و منتشر نمایید.

 

5- محتوای خود را ایجاد کنید

محتوا شامل متن ، عکس ، ویدئو و صدا میباشد که باید در صفحات سایت خود قرار دهیدحداقل ، مطمئن شویدکه  صفحهات ، "درباره ما" و "تماس با ما" در سایت خود دارید.

در پایان امروزه داشتن یک وبسایت یک ضرورت برای کسب و کارها به نظر میرسد . اگر خودتان تخصص کافی ندارید باید یک شرکت معتبر در این زمینه انتخاب کنید . پشتیانی شرکتی و سهولت کار را فراموش نکنید.