هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 آذر 1401
ساعت 15:33
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 2 ارديبهشت 1399 ساعت 16:31
سه شنبه 2 ارديبهشت 1399 16:30 ساعت
2020-4-21 16:31:57
شناسه خبر : 336349
اما برای این که بهره‌وری شما هنگام دورکاری در منزل پایین نیاید و بتوانید با همان کیفیت محل کار به وظایف مختلف برسید، باید به چند نکته‌ی مهم دقت کنید.
اما برای این که بهره‌وری شما هنگام دورکاری در منزل پایین نیاید و بتوانید با همان کیفیت محل کار به وظایف مختلف برسید، باید به چند نکته‌ی مهم دقت کنید.

۱. زود دست به کار شوید! یکی از مهم‌ترین راه‌های مفید کار کردن در خانه این است که به محض بیدار شدن از خواب به سراغ لیست کارهای‌ خود بروید.

۲. وانمود کنید که سرکار می‌روید؛ همه‌ی آمادگی‌های لازم برای یک روز کاری عادی را برای دورکاری در منزل انجام دهید. برای صبح ساعت تنظیم کنید، قهوه یا چای درست کنید و لباس خوب بپوشید.

۳. روزتان را مثل یک روز کاری در دفتر سازماندهی کنید. برای ماندن روی برنامه، کارهای خود را بخش‌بندی کنید و زمان پایان هرکدام را مشخص کنید..

۴. کار کردن در خانه به این معنی نیست که دیگر نمی‌توانید فضای کاری داشته باشید. به جای کاناپه یا تخت خواب، یک قسمت از خانه را به کار اختصاص دهید و آنجا کار کنید.

۵. برای این که حین کار سراغ شبکه‌های اجتماعی نروید و تمرکز شما به هم نریزد، اعلان‌های موبایل خود را خاموش کنید و میان‌بر شبکه‌های اجتماعی را از روی مرورگر کامپیوتر خود حذف کنید. .

در سایت شرکت حسابداری باما صاحبان کسب و کار به راحتی می توانند تمام خدمات مالی شرکت خود را با بهترین قیمت به دست بهترین متخصصین حوزه حسابداری ، حسابرسی و امور مالیاتی بسپارند.

ارکان راهبری شرکت ها می توانند امور مالی کسب و کار خود را به صورت پروژه در موضوعات ذیل واگذار نمایند :

 

(1خدمات حسابداری:   حسابدار های سایت حسابداری باما می توانند با ارائه خدمات حسابداری شامل تهیه صورت های مالی و بستن حساب ها ، تهیه ترازنامه ، نوشتن دفاتر و … یاریگر کسب کار شما باشند.

(2 خدمات حسابرسی :فریلنسر های سایت حسابداری باما می توانند با ارائه خدمات حسابرسی شامل حسابرسی صورت های مالی شرکتهای بورس  و حسابرس داخلی ، حسابرسی موارد خاص و … یاریگر کسب کار شما باشند.

 (3 خدمات مالیاتی  و ارزش افزوده : فریلنسر های سایت حسابداری باما می توانند با ارائه خدمات مالیاتی و ارزش افزوده شامل ارسال اظهارنامه مالیات عملکرد ، خرید فروش فصلی و … یاریگر کسب کار شما باشند.

(4 ترجمه تخصصی :ترجمه تخصصی مقالات و متون حسابداری ، حسابرسی و مدیریت مالی توسط متخصصین همان رشته.

(5خدمات سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه : فریلنسر های سایت حسابداری باما می توانند با بررسی سرمایه گذاری و مدیریت سرمایه به نوعی روی اظهارنامه‌های مالی، دارایی‌ها و ثروت، انتخاب سهام مناسب در بورس و کنترل روند سرمایه‌گذاری‌ها یاریگر کسب کار شما باشند.

(6 مشاوره و خدمات حقوقی شرکت ها : فریلنسر های سایت حسابداری باما می توانند با بررسی و ارائه مشاوره و خدمات حقوقی شرکت ها شامل تنظیم قرارداد ها ، دادخواست ، شکوائیه ،واخواهی ، تجدیدنظر خواهی ، لایحه دفاعیه و درخواست های حقوقی و … یاریگر کسب کار شما باشند.

 (7 خدمات بیمه تامین اجتماعی : تمام شرکت های بخش خصوصی می بایست پرسنل خود را بیمه تامین اجتماعی نمایند و از این رو درگیر مشکلاتی مثل ارسال به موقع لیست حقوق دستمزد و یا مفاصا حساب بیمه تامین اجتماعی هستند ، فریلنسر های سایت حسابداری باما می توانند در موارد فوق یاریگر کسب کار شما باشند..

پس تا دیر نشده مشکلات کسب و کار خود را در قالب پروژه و با شرح کاملی از آنچه برای شما باید انجام شود ارسال کنید تا فریلنسرها (متخصصین در امور حسابداری و حسابرسی )برای شما پیشنهادهای جذابی ارسال کنند و از بین پیشنهادها بهترین را انتخاب و کار را شروع کنید.

آدرس اینترنتی حسابداری باما   https://www.accbama.com/: