هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 آذر 1401
ساعت 15:36
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 28 فروردين 1399 ساعت 11:57
پنجشنبه 28 فروردين 1399 11:56 ساعت
2020-4-16 11:57:37
شناسه خبر : 336199
یک باند جعل اسناد و عنوان‌های دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان هرمزگان شناسایی و منهدم شد.
گروه سیاسی-رجانیوز: علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه یک باند جعل اسناد و عنوان‌های دولتی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان هرمزگان شناسایی و منهدم شد، گفت: اعضای این باند قصد داشتند با ارتکاب کلاهبرداری و جعل اقدام به تملک مساحت قابل توجهی از اراضی مرغوب جزیره قشم کنند.
 
به گزارش رجانیوز، علی صالحی اعلام کرد: متهمان اصلی دو برادر هستند که از طریق جعل عنوان های و مجوزهای دولتی و تهیه مهر مجعول افراد و مسئولان عالی رتبه کشور و ادارات و سازمان‌های دولتی و غیردولتی به کلاهبرداری اقدام می‌کردند.
 
او ادامه داد: متهمان قصد داشتند از طریق جعل عنوان و نشان یکی از اعتاب مقدسه و ارائه اسناد مجعول با ارتکاب کلاهبرداری اقدام به تملک مساحت قابل توجهی از اراضی جزیره قشم کنند.
 
به گفته این مقام قضایی، پس از گزارش ضابطان و به دستور مقام قضایی، متهمان دستگیر و از مخفیگاه آنها مهرهای مجعول حدود هفتاد دستگاه اجرایی، نظارتی، نظامی و مؤسسات مذهبی و همچنین مقادیر قابل توجهی آلات و ادوات جعل کشف و ضبط شد.
 
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اضافه کرد: پس از تکمیل روند تحقیقات و صدور کیفرخواست این پرونده جهت صدور حکم به دادگاه ارسال شده است.