99/1/27 - 09:15 1970-1-1 03:30:00
شناسه خبر : 336171
هنگامی که تصمیمی به خرید وسیله ای می گیرید بسیار مهم است که نکات مربوط به آن وسیله را بدانید تا بتوانید براساس قیمت هایشان تصمیم به خرید بگیرید. ما در این مقاله قصد داریم راجب نکات و قیمت کرکره برقی، قیمت سایبان چتری و قیمت سایبان مغازه صحبت کنیم تا تصمیم خرید برای شما آسان شود. پس در ادامه با ما همراه باشید.

کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی ها انواع مختلفی دارند که طبیعتا بر اساس نوع قیمت کرکره برقی ها متفاوت می باشد. کرکره برقی با گذشت زمان و با پیشرفت علم پیدا شدند. در قدیم به جای کرکره برقی از کرکره های دستی استفاده می کردند که مشکلات و دردسرهای بسیار زیادی را به همراه داشت.

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم کرکره برقی انواع بسیار مختلفی دارد که در مکان های متفاوتی مانند درب پارکینگ ها، مراکز تجاری و مکان های دیگر استفاده می شود. یکی از نکاتی که در کرکره برقی بسیار چشمگیر است این می باشد که می توان بر روی کرکره برقی کار خود را تبلیغ کنید تا زمانی که مغازه تان را می بندید از این طریق نوعی بازاریابی انجام داده باشید. می توان گفت بر اساس قیمت کرکره برقی تبلیغات بهترین ایده برای زنده کردن پولتان می باشد.

تمامی کرکره های برقی موجود در بازار از طریق یک موتور به صورت عمودی پایین و بالا می روند. همانطور که می دانید کرکره برقی شکل مدرن و پیشرفته کرکره دستی است. یکی دیگر از مزایای استفاده از کرکره برقی این می باشد که می توانید به راحتی از به سرقت رسیدن وسایل خود جلوگیری کنید. پس می توانیم به شما اطمینان دهیم که با توجه به قیمت کرکره برقی جایگزین بسیار مناسبی برای کرکره های قدیمی و دستی می باشد.

حتما به یاد داشته باشید که برای نصب کرکره های برقی موجود در بازار نیاز به یک متخصص در این زمینه دارید و بهتر است نصب آن را به هیچ عنوان خودتان انجام ندهید.

اگر بخواهیم به تعدادی از مزایای استفاده از کرکره برقی اشاره کنیم می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • تعمیر کرکره های برقی برعکس کرکره های دستی بسیار آسان است.
  • می توانید با استفاده از کرکره های برقی باعث کاهش آلودگی صوتی شوید.
  • کرکره برقی را می توان در ابعاد مختلف سفارش داد.
  • کرکره برقی علاوه بر این که کارایی آن به صورت اتوماتیک می باشد می توان به صورت دستی از آن استفاده نمود.
  • طول عمر کرکره برقی طبیعتا بسیار بیشتر از کرکره دستی می باشد.

 

 

سایبان چتری چیست؟

از سایبان های چتری بیش تر در فضا های باز به ویژه در کافه ها، رستوران های ساحلی استفاده می شود تا بتوانند به این وسیله از مشتریان خود به بهترین نحو پذیرایی کنند. پس اگر شما در یکی از این مشاغل مشغول به کار هستید می توانیم به جرعت به شما بگوییم که با توجه به قیمت سایبان چتری می توانید با داشتن آن در فضای باز کافه خود مشتریان خود را دوچندان کنید.

قیمت سایبان چتری بسیار به صرفه می باشد و حتی شما می توانید با پوشاندن آن به وسیله ی یک ناسلون شفاف یا حتی یک شیشه از آن در روزهای بارانی و برفی نیز استفاده کنید. بسیاری از سایبان های چتری از پاچه های ضد آب تهییه شده اند تا آب به هیچ عنوان نتواند در آن ها نفوذ کند. سایبان های چتری که از این نوع پارچه ها ساخته شده اند به راحتی در برابر پوسیدگی مقاومت دارند.

اگر شما برای روزهای بادی نگران هستید می توانیم خیال شما را بابت این موضوع راحت کنیم زیرا به دلیل وزن این سایبان ها که تقریبا حدود 50 کیلوگرم می باشد در برابر باد بسیار مقاوم هستند.

البته بهتر است بدانید وزن سایبان ها براساس میزان وزش باد در منطقه ای که شما می خواهید از آن استفاده کنید متغیر می باشد و باید حتما میزان وزش باد در آن ناحیه اندازه گیری شود.

 

 

 

سایبان مغازه چیست؟

از آنجایی که قیمت سایبان مغازه بسیار به صرفه می باشد بسیاری از مغازه داران برای این که بتوانند مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند و جلوه ای به مغازه خود بدهند از سایبان مغازه استفاده می کنند.

یکی از مزایای استفاده از سایبان مغازه این می باشد که همانطور از نام آن پیدا است از تابش مستقیم آفتاب جلوگیری می کند و به همین دلیل مغازه شما تا 10 درجه در بیشتر مواقع خنک می شود. به این دلیل شما از وسایل سرمایشی کم تر استفاده می کنید و دیگر نیاز نیست هزینه های گزاف برای این نوع وسایل پرداخت کنید پس مطمئن باشید قیمت سایبان مغازه هر چه قدر باشد باز هم برای شما سود خواهد داشت.

شما می توانید بدون پرداخت عوارض به شهرداری به راحتی کار خود را بر روی سایبان مغازه خود تبلیغ نمایید و باعث شوید مغازه تان بیشتر دیده شود.

سایبان ها به 2 صورت دستی و برقی در بازار موجود می باشد که از خوبی های سایبان مغازه برقی می توان به این موضوع اشاره کرد که برای کنترل کردن آن هیچ مشکلی ندارید و می توانید به راحتی از راه دور و از داخل مغازه با کمک یک ریموت آن را به هر صورتی که تمایل دارید هدایت کنید.

اما سایبان های دستی همانطور که از نامش پیدا است باید با کمک یک میله که بر روی آن می باشد باز و بسته شود که خوب این کار برای همه خوشایند و آسان نمی باشد و ترجیح می دهند از پیشرفت علم استفاده کنند.

دیگر دوران آن زمانی که باید با زحمت با کمک یک میله سایبان ها را باز و بسته می کردید تمام شده است و ریموت ها جای آن میله ها را گرفته اند و کار را برای بشر آسان کرده اند. پس با خیال راحت یک سایبان برای مغازه خود خریداری کنید و از این طریق در بین رقبای خود متمایز شوید.

 

 

 

اگر همچنان با مطالعه این مقاله سوالاتی راجع به کرکره برقی، سایبان چتری، سایبان مغازه داشتید و یا حتی سوالاتی راجع به قیمت این 3 محصول دارید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از سایت متین هوشمند دیدن نمایید.

تهران، بزرگراه آزادگان-بعد از پل صنیع

خانی-بازار بزرگ آهن مکان-نبش فاز

سوم مرکزی-پلاک ۴۷۴ و ۴۷۵

02155449100

تهران، بزرگراه آزادگان-بعد از پل صنیع

خانی-بازار بزرگ آهن مکان-نبش فاز

سوم مرکزی-پلاک ۴۷۴ و ۴۷۵

02155449100

تهران، بزرگراه آزادگان-بعد از پل صنیع

خانی-بازار بزرگ آهن مکان-نبش فاز

سوم مرکزی-پلاک ۴۷۴ و ۴۷۵

02155449100

آدرس: تهران، بزرگراه آزادگان، بازار بزرگ آهن، نبش فاز سوم مرکزی، پلاک 474 و 475

تلفن تماس: 02155449100

 

" این رپورتاژ آگهی توسط آژانس خبری ایران رپورتاژ نگارش و منتشر شده است."