هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 مهر 1400
ساعت 15:40
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 24 فروردين 1399 ساعت 19:28
يكشنبه 24 فروردين 1399 19:25 ساعت
2020-4-12 19:28:04
شناسه خبر : 336125
روسیه بیشترین ابتلای روزانه را ثبت کرد. با شناسایی ۲۱۸۶ بیمار مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان در این کشور به ۱۵.۷۷۰ نفر رسید.
روسیه بیشترین ابتلای روزانه را ثبت کرد. با شناسایی ۲۱۸۶ بیمار مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان در این کشور به ۱۵.۷۷۰ نفر رسید.
گروه بین‌الملل-رجانیوز: نخست‌وزیر انگلیس پس از ترخیص از بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان گفت، جانش را مدیون تلاش‌های کادر خدمات ملی سلامت این کشور است.
 
تعداد تلفات و مبتلایان کرونا در بلژیک با افزایش ۲۶۸ و ۱۶۲۹ نفری به ۳۶۱۴ و ۲۹.۶۴۷ نفر رسید.
 
درهای مدارس «پکن» چین در مقاطع راهنمایی و دبیرستان از اواخر ماه جاری میلادی (آوریل) و اوایل ماه آینده بار دیگر به روی دانش‌آموزان باز خواهد شد.
 
روسیه بیشترین ابتلای روزانه را ثبت کرد. با شناسایی ۲۱۸۶ بیمار مبتلا به کرونا، شمار مبتلایان در این کشور به ۱۵.۷۷۰ نفر رسید. تعداد جان‌باختگان نیز با افزایش ۲۴ نفری به ۱۳۰ نفر رسید.
 
وزارت بهداشت افغانستان اعلام کرد ۵۲ مورد تازه ابتلا به کرونا ثبت شده است. شمار مبتلایان و جان‌باختگان در افغانستان ۶۰۷ و ۱۸ نفر است.
 
سخنگوی وزارت خارجه چین با ابراز همدردی با آمریکا اعلام کرد در اوایل ژانویه (دی ماه) رسما به آمریکایی‌ها درباره ویروس کرونا اطلاع رسانی شد.
 
اسپانیا بر خلاف روزهای گذشته با افزایش شمار فوتی‌های کرونا مواجه شد. طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۱۹ نفر جان باختند تا شمار فوتی‌ها به ۱۶.۹۷۲ نفر برسد. شمار مبتلایان اما با کاهش نسبت به روز یکشنبه ۴۱۶۶ نفر بوده است. تعداد کل مبتلایان در اسپانیا از ۱۶۶۰۰۰ نفر عبور کرده است.