هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 12 مهر 1401
ساعت 08:16
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 12 فروردين 1399 ساعت 15:51
سه شنبه 12 فروردين 1399 15:49 ساعت
2020-3-31 15:51:33
شناسه خبر : 335813
مسئول کمیته معیشتی و اقتصادی قرارگاه مدافعان سلامت لرستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: تاکنون اجاره‌بهای بیش از ۵۰۰ واحد تجاری و مسکونی برای کمک به افراد بخشیده شده است.
گروه اجتماعی-رجانیوز: مهرداد لک امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تمامی شهرستان‌ها پویشی با نام «هواتو دارم» به منظور بخشش اجاره‌بها راه‌اندازی شد و تاکنون استقبال خوبی از این پویش از سوی صاحبان واحدهای مسکونی و املاک شده است.
 
به گزارش رجانیوز، وی خاطرنشان کرد: تاکنون اجاره‌بهای بیش از ۵۰۰ واحد تجاری و مسکونی در سراسر استان از سوی صاحبان آن‌ها به مستأجران بخشیده شده، ضمن اینکه روند بخشش در ماه فروردین نیز همچنان ادامه دارد.
 
مسئول کمیته معیشتی و اقتصادی قرارگاه مدافعان سلامت لرستان، از جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیرین برای افرادی که قادر به پرداخت اجاره‌بها نیستند، خبر و ادامه داد: برخی صاحبان املاک و واحدهای مسکونی به دلیل فشارهای اقتصادی قادر به بخشش اجاره‌بهای خود نیستند، از این‌رو برای تأمین هزینه‌ها مبالغی را از سوی خیرین و کمک‌های مردمی جمع‌آوری و تحویل آن‌ها داده می‌شود.
 
لک، بیان داشت: طی روزهای اخیر همچنین بین خانواده‌های مستحق و کرونایی استان بسته‌های حمایتی و بهداشتی از قبیل ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده توزیع شد.
 
وی، به فعالیت بیش از ۱۰۰ گروه جهادی در شهرستان‌ها به منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند اشاره کرد و گفت: تاکنون بیش از ۹ هزار بسته معیشتی و بهداشتی بین افراد مستحق استان توزیع شده است.