هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

يكشنبه 11 اسفند 1398 ساعت 18:46
يكشنبه 11 اسفند 1398 18:38 ساعت
2020-3-1 18:46:47
شناسه خبر : 335147
قاتل هزاران انسان بی‌گناه می خواهد «شب فارسی» برگزار کند، آن هم با حضور خواننده های در ظاهر ایرانی!
قاتل هزاران انسان بی‌گناه می خواهد «شب فارسی» برگزار کند، آن هم با حضور خواننده های در ظاهر ایرانی!
گروه فرهنگی-رجانیوز: فستیوال زمستانی فرهنگی «طنطوره» که از 19 دسامبر 2019 در عربستان سعودی آغاز شده و تا 7 مارس سال جاری ادامه خواهد داشت، در جدیدترین مرحله قرار است با دعوت از چند خواننده لس آنجلسی یک «شب فارسی» را برای مخاطبانش رقم بزند. برنامه‌ای که با دعوت از شب‌پره، شادمهر عقیلی، فروهر، اندی ساسی مانکن، آرش لباف و ابی قرار است برگزار شود. یکی از رسانه‌های فارسی زبان آل سعود نوشت که قرار است اجرای مراسم را سینا ولی الله به عهده بگیرد.
 
به گزارش رجانیوز؛ طبعا مخاطبین اصلی این قبیل برنامه ها ایرانی های مقیم کشورمان نمی توانند باشند، زیرا عملا ویزای زیارتی هم برای ایرانیان سخت صادر می شود چه برسد به ویزای سیاحتی که صدور آن از سوی عربستان تقریما اقدامی نزدیک به محال است! مشخصا سعودی ها روی حضور ایرانیان مقیم کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپای شرقی حساب ویژه ای باز کرده اند.
 
جمع کردن عده ای خواننده ی زاویه دار با مردم و نظام جمهوری اسلامی توسط دولت سعودی در نوع خود جالب توجه است، شاید دعوت از خواننده ای به نام ابی حامدی که در کارنامه اش حمایت از فتنه گران سال 88 و هتک حرمت به مقام شهدای وطن دیده می شود، این پیام را مخابره کند که محمد بن سلمان از رویارویی سیاسی و نظامی با ایران ناتوان شده است و تلاش دارد به مقابله فرهنگی با ایران بپردازد.
 
سعودی ها که هیچ گاه نتواسته اند خباثتشان نسبت به ملت ایران را پنهان کنند روزی در لباس میش ظاهر می شوند و روزی در لباس گرگ؛ سعودی ها روزی 464 تن از هموطنانمان را به شکلی فجیع و غریبانه‌ای در صحرای منا به شهادت رساندند اما امروز پیام دوستی شان را می خواهند با حمایت از خواننده هایی مثل شادمهر و ابی به مردم ایران ارسال کنند. الحق که هیچ یک از این خواننده ها کوچکترین قرابتی با ایران و ملت آن ندارند و آن ها در سخت ترین شرایط اقتصادی ایران فقط  به فکر پرکردن جیب هایشان هستند؛ آن هم با پول های آغشته به خون سعودی‌ها!
 
خباثت سعودی ها صرفا محدود به ملت ایران نشده است بلکه آن ها با بسیاری از مردم مظلوم منطقه هم کاری شبیه به جنایت منا را انجام داده اند؛ یک پایگاه داده معروف به «پروژه اطلاعات مکانی و رخدادهای درگیری‌های مسلحانه  (ACLED) که به ثبت اطلاعات مربوط به خشونت‌ها و درگیری‌ها در جهان می‌پردازد، اعلام کرد بر اساس اطلاعاتی که تحلیل کرده است بیش از ۱۰۰ هزار نفر در یمن از آغاز جنگ ائتلاف عربی تحت رهبری سعودی کشته شده‌اند. نیروهای ائتلاف سعودی و همپیمانان آن مسئول کشتن 8 هزار غیرنظامی در جریان حملات مستقیم هستند به نحوی که حدود 67 درصد از غیرنظامیان در جریان حملات هوایی این ائتلاف کشته شدند.
 
بن سلمان که بارها اثبات کرده است هیچ ابایی از حمایت از تروریست ها ندارد، عملا منتقدانش را قطعه قطعه می کند، زنان و کودکان بی دفاع را می کشد و از رسیدن دارو و ابتدایی ترین نیازهای مردم یمن جلوگیری می کند می خواهد شب فارسی برگزار کند، کنسرتی که بوی خون بی‌گناهان از آن به مشام می رسد!


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home