هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 17 دى 1398 ساعت 11:09
سه شنبه 17 دى 1398 10:55 ساعت
2020-1-7 11:09:49
شناسه خبر : 332758
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با هشدار اینکه "اراده ما محکم است و انتقام می‌گیریم و اگر حرکت دیگری انجام دهند آنجا را که دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند به‌آتش می‌کشیم" گفت: خود آنها می‌دانند آنجا کجاست.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هشدار اینکه "اراده ما محکم است و انتقام می‌گیریم و اگر حرکت دیگری انجام دهند آنجا را که دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند به‌آتش می‌کشیم" گفت: خود آنها می‌دانند آنجا کجاست.

گروه مقاومت-رجانیوز: سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در ‌آیین تشییع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار حسین پورجعفری در جمع میلیونی عزاداران در میدان آزادی کرمان اظهار داشت: حرف آخر را اول می‌زنم: انتقام می‌گیریم.

 

به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه "امروز در سرزمین کرمان شاهد طلوع دو خورشید هستیم"، افزود: ما امروز آمده‌ایم تا در آسمان افتخارات این سرزمین عزیز دو خورشید پرفروغ را بنشانیم.

 

وی با یادآوری اینکه "ما در نبرد با آمریکا شهدای عزیزی را تقدیم کرده‌ایم"، تصریح کرد: ‌فرمانده شجاع و بی‌نظیر سپاه اسلام که تاریخ بشریت همانند او را کمتر و یا اصلاً ندیده است، سردار قلب‌ها و دل‌ها حاج قاسم سلیمانی.

 

سرلشکر سلامی با ابراز اینکه "همه ما امروز می‌دانیم کسی را تا عرش خدا بدرقه می‌کنیم که در صولت، هیبت، صلابت، معرفت و ایمان کم‌نظیر است"، گفت: او که در شجاعت مالک اشتر بود و رفت و می‌رود تا عمود خیمه دشمن را برکند.

 

فرمانده‌کل سپاه با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی زهد و تقوا را از ابوذر و وفاداری را از حضرت عباس(ع) گرفته بود، تصریح کرد: ‌‌سرانجام نیز همانند مراد خویش با دستانی جداشده در نزدیکی حرم مولای خویش وفاداری را اثبات کرد.

 

وی با تأکید به اینکه او میثم، عمار و یاسر بود و ‌زیباترین جلوه انسانیت بود که هیچ‌گاه در برابر دشمن نلرزید و برای 41 سال لباس جهاد را از تن در نیاورد، گفت: او می‌دانست لباس جهاد، لباس عزت مسلمین است.

 

سرلشکر سلامی با اظهار اینکه شخصیت او فراتر از جهان اسلام بود و همه جهان با تحسین و ستایش از او به‌عنوان اسوه مقاومت و حمایت از مظلومان یاد می‌کنند، ادامه داد:‌ آنها که می‌خواهند با پرتاب سنگریزه خورشید را خاموش کنند بدانند که اشتباه می‌کنند.

 

فرمانده‌کل سپاه با اشاره به اینکه قاسم سلیمانی خورشید پرفروغ عالم اسلام است که راه او به شکست عالم استکبار خواهد انجامید، ابراز داشت:‌ ‌توصیف ابعاد شخصیت چنین انسانی برای بنده حقیر ممکن نیست.

 

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی فرمانده‌ای با‌صلابت، باوقار و بسیار متواضع بود، خاطرنشان کرد:‌ شهید سلیمانی در درون خویش هیچ‌گاه خود را بالاتر از هیچ سربازی ندید و درجه روی شانه‌اش در او تفاخر ایجاد نکرد.

 

سرلشکر سلامی با تصریح به اینکه شهید حاج قاسم در اوج سختگیری، دریای مهربانی و مظهر مجسم «اشدّاء علی الکفّار» بود، تأکید کرد:‌ سینه‌اش در برابر کفار همانند کوه‌های بلند و استوار بود و در برابر مستضعفان لبخندی ملیح به لب داشت.

 

وی با ابراز اینکه "چگونه طاقت بیاوریم مظهر این همه زیبایی را از خود جدا کنیم؟"، اظهار داشت:‌ او امروز به آسمان می‌رود و کرمان امروز آسمانی است و کویر کرمان امروز دریاست.

 

فرمانده‌کل سپاه خطاب به دشمنان با بیان اینکه "بدانید شهادت نقطه پایان نیست و نقطه آغاز راه است"، گفت: قاسم یک شخص نبود و نیست و راهی است که تازه آغاز شده و فتح قله‌ها را نوید می‌دهد‌.

 

وی با ایراد این پرسش که این شهید چه کرده بود که چنین مورد ترور ناجوانمردانه دشمنان قرار گرفت، گفت: او فراتر از مرزها و معمار شکست آمریکا است.

 

سرلشکر سلامی با تأکید به اینکه "سپهبد شهید ما معمار شکست‌های چهار دهه آمریکا از مسلمانان عالم است"، گفت: شهید قاسم سلیمانی دشمن را در بیابان‌ها، خیابان‌ها و دشت‌ها، کوه‌ها تا شرق مدیترانه و شمال دریای سرخ تعقیب کرده است.

 

وی با ابراز اینکه او نهضت فلسطین را احیا کرده و رژیم صهیونیستی را در باریکه‌ای در حصار آتش‌های قدرتمند فلسطینیان قرار داده است، افزود: او احیاگر میدانی نهضت فلسطین بود و سیاست آمریکا را برای از بین بردن حلقه مقاومت با شکست بزرگ روبه‌رو کرد و استراتژی آمریکا برای برهم زدن آرامش مسلمانان را با شکست مواجه کرد.

 
 

وی با بیان اینکه او از جغرافیای یکپارچه جهان اسلام محافظت کرده اجازه نداد دشمنان به رؤیای باطل خود جامه عمل بپوشاند، گفت: او مانع سیطره آمریکا بر عراق شد و اجازه نداد موفقیت‌های آمریکا در عراق علیه صدام به قدرت و موقعیت سیاسی تبدیل شود.

 

وی با تصریح به اینکه دشمنان مهر تأییدی بر پایان حضور خود در منطقه زدند گفت: شهادت سردار بزرگ جهان اسلام نقطه آغازی است بر پایان زودرس آمریکا از جهان اسلام و جهان که به‌زودی خواهد دید.

 

وی با اعلام اینکه "ما می‌خواهیم آینده جدیدی بسازیم و این اراده الهی ماست"، متذکر شد: آمریکایی‌ها اشتباه کردند و سال‌های سال در فضای مجازی و بسیج همه رسانه‌ها و عملیات‌های سنگین تلاش کردند تا قدری از کینه و نفرت مسلمانان را نسبت به خود بکاهند.

 

وی با بیان اینکه آمریکا خیلی تلاش کرد تا ملت ایران را از انقلاب و رهبری و اسلام جدا کنند و تصور می‌کردند به نتیجه رسیده و مردم پژواک صدای آنها شده‌اند و مردم به خیابان‌ها می‌ریزند و علیه نظام عمل می‌کنند، گفت: آمریکا با این اقدام خود ببیند مردم برای چه به میدان آمدند و انقلاب دوباره زنده شده است.

 

وی با ابراز اینکه امروز بذر کینه آمریکا در دل ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان کاشته شده و مسلمانان دیگر هیچ نقطه امنی در هیچ جایی برای آمریکا نخواهند گذاشت، اضافه کرد: همه سرمایه‌گذاری‌هایتان را با این ترور ناجوانمردانه به‌آتش کشیدید و امروز یک نیروی پیشران قوی و انرژی جدید که اصل مبارزه با آمریکاست شکل گرفته است و قلب‌ها برای همیشه سرشار از نفرت آمریکا است.

 

وی با هشدار اینکه "اراده ما محکم است و انتقام می‌گیریم و اگر حرکت دیگری انجام دهند آنجا را که دوست دارند و به آن عشق می‌ورزند به‌آتش می‌کشیم" گفت: خود آنها می‌دانند آنجا کجاست.

  

 

 

 

https://zamzam.ir/#home