هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 15 اسفند 1402
ساعت 03:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

جمعه 26 بهمن 1397 ساعت 17:54
جمعه 26 بهمن 1397 17:42 ساعت
2019-2-15 17:54:31
شناسه خبر : 306325
هر کسی در نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیتی دارد و باید به مردم خدمت کند و آن را افتخار خود بداند؛ مسئول نباید از خدمت خسته شود و اگر خسته شد، باید بداند افرادی هستند که می توانند جایگزین برای خدمت رسانی شوند.
هر کسی در نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیتی دارد و باید به مردم خدمت کند و آن را افتخار خود بداند؛ مسئول نباید از خدمت خسته شود و اگر خسته شد، باید بداند افرادی هستند که می توانند جایگزین برای خدمت رسانی شوند.
گروه سیاسی - رجانیوز: حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار دکتر محمد اسلامی، وزیر راه و شهر سازی، گفتند: در عصری قرار داریم که انقلابی ایجاد شده و قرار هم نبود با تغییر رژیم، تنها مسئولین عوض شوند، بلکه هدف این بود که تحول عظیمی انجام گردد.
 
 ایشان افزودند: در حال حاضر زیر ساخت ها عوض شده و مسئولین در مسیر اسلام و دین و خدمت گذاری گام بر می دارند.
 
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: جهانیان در روز 22 بهمن قدرت و عظمت مردم ایران اسلامی در دفاع و حمایت از انقلاب و اسلام را دیدند و فهمیدند این انقلاب و مردم با سایر نظام ها و ملت ها فرق دارند.
 
 معظم له بیان داشتند: امروز هدف مسئولین باید خدمت رسانی به مردم باشد؛ خدمت به مردم از بالاترین عبادت هاست و این مسئله بسیار ارزشمند است.
 
 ایشان افزودند: از جمله این خدمت ها ساخت جاده و مسکن است؛ باید بدانیم مسئولیت ها، امانتی است که در دست مسئولین قرار دارد و باید فردا پاسخ گو باشند با این امانت چه کرده اند.
 
حضرت آیت الله نوری همدانی اظهار داشتند: باید بدانیم مردم یکی از ارکان مهم انقلاب هستند و نقش مهمی در آن داشتند و دارند؛ برای همین این مردم نیازمند به خدمت رسانی هستند و لیاقتشان هم همین است.
 
این مرجع تقلید ابراز داشتند: حضرت علی(ع) بر توجه به مردم به مالک اشتر توصیه کرده اند و آنها را  رکن در هر ممکتی و حکومتی می دانند؛ برای همین بر خدمت رسانی به مردم توصیه فراوان می کنند.
 
معظم له عنوان کردند: مسئولین نظام  بدانند باید به این مردم متدین انقلابی خدمت کرد.
 
ایشان بیان داشتند: امروز شاهد بیداری مردم در جهان در برابر ظلم و ستم هستیم و نمونه آن جلیقه زردهای فرانسه هستند و معتقدند که ما این بیداری از انقلاب امام خمینی(ره) گرفتیم؛ این نشان از برکات انقلاب در بیدارگری مستضعفین دارد.
 
حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: هر کسی در نظام جمهوری اسلامی ایران، مسئولیتی دارد و باید به مردم خدمت کند و آن را افتخار خود بداند؛ مسئول نباید از خدمت خسته شود و اگر خسته شد، باید بداند افرادی هستند که می توانند جایگزین برای خدمت رسانی شوند.