هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 20 مهر 1400
ساعت 14:29
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 17 دى 1397 ساعت 16:31
دوشنبه 17 دى 1397 11:40 ساعت
2019-1-7 16:31:26
شناسه خبر : 303502
این نماینده حامی دولت که به نظر می رسد حداقل سواد بین الملل و سیاسی را ندارد و حتی متن بودجه را هم نخوانده تا از هزینه تامین امنیت کشور باخبر شود بهتر است با کسب اطلاعات بیشتر در این مورد آب به آسیاب دشمن نریزد و بداند که کم کاری های وی و همکارانش که با تَکرارکردن پدر فتنه بوجود آمده است منجر به وضعیت بی ثبات اقتصادی در کشور شده است.
این نماینده حامی دولت که به نظر می رسد حداقل سواد بین الملل و سیاسی را ندارد و حتی متن بودجه را هم نخوانده تا از هزینه تامین امنیت کشور باخبر شود بهتر است با کسب اطلاعات بیشتر در این مورد آب به آسیاب دشمن نریزد و بداند که کم کاری های وی و همکارانش که با تَکرارکردن پدر فتنه بوجود آمده است منجر به وضعیت بی ثبات اقتصادی در کشور شده است.
 گروه سیاسی-رجانیوز: به نام «امید» از مردم رای گرفته اند اما نه تنها ناامیدی را به جامعه پمپاژ میکنند بلکه با صحبت های صدمن یک غاز خود نمک به زخم خانواده شهدا و مردم می پاشند. یک بار با توهین به مردم انقلابی و دفعه دیگر با تکمیل پازل دشمنان ایران و انتقاد از سیاست های موفق نظام در منطقه و مقایسه آن با شوروی کمونیستی!
 
به گزارش رجانیوز: رحیمی جهان آبادی در پشت تریبون مجلس قرار گرفت و با صحبت های نسنجیده خود موجی از خوشحالی ضدانقلاب و بیگانگان را برانگیخت. یک نماینده مجلس که مدعی داشتن سواد سیاسی و بین الملل است معتقد است سیاست های منطقه ای ایران «هزینه‌های زائد زیادی» دارد و این هزینه‌ها می‌تواند «ما را در خیابان‌های تهران زمینگیر کند»
 
 
وی بدون اشاره به هیچ منطق و آماری از این هزینه های مورد ادعای خود وضعیت کشورمان را با سیاست های توسعه طلبانه شوروی کمونیستی مقایسه میکند: «زمانی که اتحاد جماهیر شوروی سرنگون شد ۱۳ هزار کلاهک اتمی داشت، در بیش از ۲۰ کشور نفوذ خارجی داشت؛ ایستگاه فضایی داشت اما در خیابان‌های مسکو تکه پاره شد و امنیت و تمامیت ارضی خود را از دست داد» وی نفوذ معنوی جمهوری اسلامی و مبارزه با تروریست های تکفیری در منطقه را در حالی با سیاست های استعماری یک قدرت استکباری مقایسه می کند که امنیت مردم مدیون حضور هوشیارانه نیروی نظامی ایران در عملیات های پیشگیرانه علیه تروریست ها در منطقه است.
 


video_2019-01-07_14-32-39.mp4 | دانلود فیلم 

 
این نماینده اصلاح طلب البته با زیرکی از گفتن آمار و ارقام «هزینه‌های زائد زیادی» مورد ادعای خود فرار می کند و شعارهایی را از تریبون مجلس سرمی دهد که دشمنان این ملت آن را فریاد می زنند.
 
این نماینده لیست امید درحالی هزینه های اندک کشور را به معیشت مردم گره میزند که حاضر نیست در خصوص کاهش هزینه های دفاعی ایران در بودجه 98 سخن بگوید: « امروز مردم برای تامین معیشت خودشان و برای پر کردن شکم‌های فرزندان خود مشکل دارند. ما اگر نتوانیم هزینه‌های اضافی سیاست داخلی و خارجی را درمان کنیم هزینه‌های سنگینی را تقبل خواهیم کرد. آسیب به امنیت ملی ما نه توسط دشمنان که در خیابان شهرهای ما رخ می‌دهد»
 
صحبت های این نماینده درحالی است که شوروی به دلیل قدرت گرفتن غرب گرایان و اعتماد به دشمن فروپاشید اما این نماینده حامی غرب گرایان داخلی واقعت را اینگونه قلب کرده است.
 
 
وی بازهم بدون پشتوانه استدلال منطقی دست به فضاسازی رسانه ای علیه کشورمان زده و می گوید: «آنچه که در خانه واجب است در خانه مصرف کنیم و تلاش کنیم که برای هزینه‌های زائد داخلی و خارجی چاره عقلانی پیدا کنیم. ما به دوست‌یابی، تنش‌زدایی و افزایش همکاری‌ها در منطقه و توجه به اقتصاد به عنوان اولویت اول در داخل نیاز داریم»
 
این نماینده حامی دولت که به نظر می رسد حداقل سواد بین الملل و سیاسی را ندارد و حتی متن بودجه را هم نخوانده تا از هزینه تامین امنیت کشور باخبر شود بهتر است با کسب اطلاعات بیشتر در این مورد آب به آسیاب دشمن نریزد و بداند که کم کاری های وی و همکارانش که با تَکرارکردن پدر فتنه بوجود آمده است منجر به وضعیت بی ثبات اقتصادی در کشور شده است(رجانیوز قبلا در گزارشی باعنوان حقایقی درباره کمک های مالی ایران به جریان مقاومت هزینه های نظامی ایران را بررسی کرده است)
 
این نماینده مجلس قبلا از اقدام وقیحانه و زشت نمایندگانی که سلفی حقارت با موگرینی را گرفته بودند هم حمایت کرده بود.
 
رحیمی جهان آبادی در مهرماه 97 هم در برابر سوال یک جوان هم شهری خود در خصوص FATF با هتاکی و پرخاشگری مانع صحبت های وی می شود. او با گفتن «بشین سرجات!» و با ادبیاتی زننده با سوال یک جوان برخورد می کند و حاضر نشدحرف منطقی در دفاع از لوایح استعماری بزند.
 


بی احترامی به یک مطالبه گری.mp4 | دانلود فیلم 

 قبل از این هتاکی و صحبت های ناجوانمردانه این نماینده مجلس، او سابقه فضاسازی رسانه ای با تکیه بر اختلافات مذهبی را داشته است. در مراسم تحلیف دکترروحانی در سال 96 این نماینده سنی مذهب با انتقاد از عدم دعوت مولوی عبدالحمید، امام‌جمعه اهل سنت زاهدان در مراسم تحلیف ریاست جمهوری، گفته بود: مردم ایران از هر قومی که باشند باید از حقوقی مساوی برخوردار شوند و رنگ و نژاد نمی‌تواند دلیل برتری گروهی بر گروه دیگر باشد. وی درحالی مدعی برتری دانستن عده ای در این مراسم شده بود که هیچ امام جمعه شیعه و سنی به این مراسم دعوت نشده بود که بتواند مدعی تبعیض در این مراسم شود.
 
 
البته تمام این نطق ها و سخنان، سنگ محکی است برای تشخیص عیار اعضای لیست امید. کسانی که خود را اصلاح‌طلب می‌نامند اما هربار آب به آسیاب دشمن می ریزند.
  


دیدگاه کاربران

خدا بخیر کند هدف قطع حرکت دلیرانه مالک اشتر ایران است