هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

پنجشنبه 29 آذر 1397 ساعت 12:43
پنجشنبه 29 آذر 1397 12:36 ساعت
2018-12-20 12:43:48
شناسه خبر : 302075
انقلاب اسلامی از روز نخست تاکنون حوادث مختلفی را به چشم دیده و حیات این انقلاب را این حوادث تهدید می‌کند
انقلاب اسلامی از روز نخست تاکنون حوادث مختلفی را به چشم دیده و حیات این انقلاب را این حوادث تهدید می‌کند
گروه سیاسی-رجانیوز: آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی شامگاه گذشته در دیدار سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد کشور که در موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برگزار شد، توفیق خدمت مسئولان کمیته امداد به اقشار پایین دست جامعه را موردتوجه قرار داد و اظهار داشت: بنده از حضرت امام راحل شنیدم که فرمودند توفیقی که خداوند به مسئولان کمیته امداد داده دارای برکت فراوانی بوده و ازنظر اخلاص بی‌نظیر است.
 
وی کمیته امداد را در گره‌گشایی از مردم را پیشگام دانست و گفت: حل مشکلات مردم توسط نیروهای کمیته امداد از اجر و پاداش والایی برخوردار بوده و در این ثواب امام راحل، شهدا و عاملان انقلاب اسلامی نیز سهیم هستند.
 
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه این انقلاب حتی یک روز بدون معجزه نبوده است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی از روز نخست تاکنون حوادث مختلفی را به چشم دیده و حیات این انقلاب را این حوادث مورد تهدید می‌کند.
 
آیت‌الله مصباح یزدی بزرگ‌ترین امتحان قرن اخیر را انقلاب اسلامی دانست و ابراز کرد: با وقوع انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) توانستیم در برابر جبهه باطل به پیروزی رسیده و مقابل ظالمان ایستادگی کنیم.
 
وی اظهار داشت: جوامع انسانی همچون طفلی بوده که با آمدن هر پیامبر امتحان و آزمون این طفل سخت‌تر و دشوارتر می‌شود، بنابراین برای رشد و تکامل جامعه اسلامی باید در هر مرحله‌ای آزمون و امتحانی را پشت سر بگذارد.
 
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) افزود: برای آنکه انسان به مقصد برسد، باید سختی‌ها و دشواری‌هایی را پشت سر بگذارد که گذر از این سختی‌ها حاکی از رشد و بالندگی او است، در این صورت است که می‌توان لایق درک معارف الهی شد و سختی‌ها را پشت سر گذاشت.