هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
دوشنبه، 25 تير 1403
ساعت 10:57
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 21 آذر 1397 ساعت 10:20
چهارشنبه 21 آذر 1397 10:12 ساعت
2018-12-12 10:20:32
شناسه خبر : 301142
کمک‌های فتنه گران از داخل و بیرون حصر به مجرمان در حالی عیان است که نشان می دهد تکمیل پازل حمله اقتصادی به ایران با مشارکت جدی آنها صورت گرفته است.
کمک‌های فتنه گران از داخل و بیرون حصر به مجرمان در حالی عیان است که نشان می دهد تکمیل پازل حمله اقتصادی به ایران با مشارکت جدی آنها صورت گرفته است.
گروه سیاسی-رجانیوز: وقتی احمد باطبی به نام اصلاح‌طلبی پیراهن رنگ شده ای را در سال 78 بالا گرفت و لقب سردمدار جنبش دانشجویی ایران توسط بیگانگان را به خود اختصاص داد کمتر کسی باور میکرد که وی یک خائن به میهن باشد و با سرویس های بیگانه ارتباط داشته باشد. اما چندماه بعد که باطبی در آغوش جرج بوش رئیس جمهور آمریکا قرار گرفت مشخص شد توطئه دشمن نه توهم که یک واقعیت بوده است. (برای اطلاعات بیشتر از فهرست ایرانیانی که خواستار تحریم ایران شده اند اینجا کلیک کنید)
 
به گزارش رجانیوز: شاپرک شجری زاده زن 43 ساله ای که در اسفند96 و در خیابان قیطریه تهران روسری سر چوب کرده بود امروز (20آذر97) در پارلمان کانادا در کنار نمایندگان کانادایی و دوستان مریم رجوی قرار گرفت و به نمایندگی از حامیانش خواستار تحریم ملت شد!
 
شاپرک شجری زاده که گویا از حامیان حسن روحانی در انتخابات 96 هم بوده از کسانی است که با کمک رسانه های ضدانقلاب و بیگانه و همچنین برخی داخلی ها به ابزاری برای مشروعیت بخشی به تحریم ها علیه مردم ایران تبدیل شد.
 
پرداختن عجیب و قریب رسانه‌ها به تعدادی انگشت شمار از زنانی که بی‌غیرتی را در چند خیابان به نمایش گذاشته و بالای سکوهای برقی رفتند بسیار غیرعادی نمود می کرد. رسانه های فارسی زبان از من‌و‌تو تا بی‌بی‌سی فارسی و رسانه های انگلیسی زبان از فاکس نیوز تا سی‌ان‌ان و حتی اصلاح طلبان داخلی نشان داد پروژه ای از طرف دشمن در حال پیگیری است.
 
زهرا رهنورد که گفته می شود در حصرخانگی قرار دارد یک نقاشی را در حمایت از این افراد محدود کشید و از کمپین کسانی چون مسیح علینژاد حمایت کرد. 
 
 
 
بعدها اخبار ساپورت مالی مروجان بی‌غیرتی توسط فتنه گران سال 88 به بیرون درز پیدا کرد. مریم شریعتمداری یکی از دختران خیابان انقلاب در توئیتر خود فاش کرد که یک پاکت پول پر از تراول با واسطه یکی از روزنامه‌نگاران اصلاح‌طلب که وی را می‌شناخته به دست او رسیده است!
 
 
وی خبر داد که این پول ها را زهرارهنورد برای او ارسال کرده بود! او نوشت: « این هدیه از طرف خانم رهنورد[است]. وقتی پاکتی به من دادند و با خود گفتم که در پاکت نوشته و نقاشی چیزی باشد، چون می دونم این روزها دختراشون راحت تر می توانند رفت و آمد کنند. بعد موقع برگشت به خانه وقتی که پاکت را نگاه کردم و دیدم توش پول هست، شوکه شدم. برای همین وقتی می دیدم که کاربران (شبکه اجتماعی) واکنش تندی نشان می دهند تا حدودی درک می کردم که آنها هم شوکه شدند و برایشان این مسئله قابل قبول نیست»
 
پس از این بود که روزنامه نگاری اصلاح طلب به نام ژیلا بنی یعقوب خبر داد که پای مصطفی تاجزاده معاون زیرکشور در دوره اصلاحات و از فعالان فتنه آمریکایی88 هم در میان بوده است. او به نقل از تاجزاده گفت که مسئولیت این اتفاقات را وی می پذیرد.
 
تاجزاده تنها کسی نبود که از دادن پول به دختران خیابان انقلاب حمایت کرد. عبدالله رمضان زاده که روزی سخنگوی دولت اصلاحات بود هم این کار را خوب می‌داند و در توئیتر خود از پول دادن به مجرمان حمایت کرده و در خصوص سابقه این کار توسط اصلاح طلبان می‌نویسد:
 
 
کمک مالی فتنه گران از داخل و بیرون حصر به مجرمان در حالی عیان است که نشان می دهد تکمیل پازل حمله اقتصادی به ایران با مشارکت جدی آنها صورت گرفته است.
 
آذر منصوری عضو جبهه منحله مشارکت و از فعالان اصلاح طلب در مطلبی ساده لوحانه می نویسد: «به نظرم ربط این اعتراض مدنی که اشکال و‌نمادهای مختلف پیدا و پنهان دارد به بیرون ازمرزها فقط و فقط پاک کردن صورت مسئله و فرار از پرسش مقدری است که پاسخی به آن داده نمی شود!»
 
رسانه های دشمن همگی دست در دست هم دادند تا به کمک فتنه گران مدعی اصلاح طلبی از 4زن که به ترویج بی حجابی پرداختند بحران حقوق بشری برای ایران درست کنند. رژیم صهیونیستی از حامیان مهم این بحران سازی بود.
 
 
حالا با گذشت ده ماه از کلیک خوردن پروژه «دختران خیابان انقلاب» وقت مناسبی برای چیدن میوه آن توسط دشمنان رسیده است و زنی به نام شاپرک شجری زاده که پازلی برای این برنامه ریزی بوده در کنار دشمنانی از ایران قرار می گیرد که اتفاقا رابطه خوبی با منافقین(گروه تروریسی مجاهدین خلق) دارند و تحت تاثیر آنها فعالیت می کنند. او به صراحت از تحریم حقوق بشری ایران حمایت می کند. به همین راحتی پروژه تحریم ملت ایران با مشروعیت سازی توسط نیروهای داخلی دشمن رقم میخورد و به خوبی می توان دست اصلاح طلبان و فتنه گران را در آن دید که چگونه از پشت خنجر زده و به عنوان کاسبان تحریم اهداف کثیف خود را پیگیری می کنند.
 
صفحه توییتر "نشریه ایرانیان کانادا" خبرداد عصر روز  سه‌شنبه، قرار است قطعنامه‌ای علیه ایران در سنای کانادا طرح شود که هدف تحریم‌ ایران را در نظر دارد. این تحریم ها که به نام حقوق بشر پیشنهاد شده‌ به دنبال ایجاد محدودیت برای وزارتخانه‌ها و سازمان های‌ کلیدی از جمله وزارت ارتباطات است.
 
اروین کاتلر، نماینده سابق مجلس کانادا و مشاور UANI که برگزار کننده این کنفرانس مطبوعاتی برای شاپرک شجری‌زاده بوده، از حامیان تحریم علیه ایران در کاناداست.
 
ایروین کاتلر مشاور UANI یا "اتحاد علیه ایران هسته‌ای" در کنار مریم رجوی سرکرده گروهک تروریستی منافقین
 
نشریه ایرانیان کانادا در خصوص این نماینده کانادا می نویسد: او همچنین رابطه بسیار خوبی با سازمان مجاهدین خلق (منافقین) دارد و طبق گزارش خبرگزاری‌ها در سال ۲۰۱۲ برای حذف مجاهدین از لیست سازمان‌های تروریستی تلاش بسیار کرد. بدین ترتیب فتنه گران در کنار منافقین یکبار دیگر توانستند هزینه ای را به ملت ایران تحمیل کنند.
 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home