هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 27 خرداد 1403
ساعت 19:18
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 14:17
دوشنبه 19 آذر 1397 14:14 ساعت
2018-12-10 14:17:42
شناسه خبر : 300975
حمله تروریستی دولت به افکارعمومی/ تکرار سناریوی تحمیل هزینه به کشور؛ اینبارتلاش روحانی برای گره زدن زندگی مردم به FATF + فیلم
حمله تروریستی دولت به افکارعمومی/ تکرار سناریوی تحمیل هزینه به کشور؛ اینبارتلاش روحانی برای گره زدن زندگی مردم به FATF + فیلم
گروه سیاسی-رجانیوز: چهره عصبانی و پرخاشگرانه همراه با صحبت های تند امروز روحانی یادآور توهین های وی به منتقدان قرارداد نامتوازن برجام است، جایی‌که منتقدانش را ترسو و بزدل خوانده و آنها را به جهنم راهنمایی کرد! اینبار این برخورد ناشایست روحانی در دفاع از FATF دیده می شود آنهم با همان ادبیات و استدلال‌های قدیمی!
 
به گزارش رجانیوز: در روزهای اخیر فشار جریان غرب گرا برای تحمیل کنوانسیون های استعماری قوت گرفته است. باوجود اینکه هنوز دولت در مقابل شفاف سازی از 41 مطالبه FATF از ایران مقاومت می کند اما هر بار دولتی‌ها در دفاع از اقدام مالی سخنرانی می کنند. نکته جالب آنکه رژیم صهیونیستی نیز امروز به عنوان عضو گروه اقدام مالی شناخته شد واز آنجا که تصمیمات این گروه با حق وتو اعضا روبه روست قطع به یقین ایران با پیوستن به FATF با کارشکنی های این رژیم همراه خواهد بود.
 
روحانی که در سفر اخیر خود به سمنان گفته بود خوب یا بد باید FATF را بپذیریم بازهم پشت تریبون قرار گرفت و همچون رویه قبلی بدون پاسخگویی در خصوص خطرات لوایح تحمیلی، به منتقدین حمله کرد.
 
عزم جدی غرب‌گرایان برای همراه کردن مردم با خواسته های غربی ها در حالی است که لوایح چهارگانه در حال طی کردن مسیر قانونی خود است و تنها ابهام موجود نامشخص بودن 41خواسته FATF موسوم به (ACTION PLAN برنامه اقدام) است که دولت آنها را به صورت محرمانه پذیرفته است.
 
حسن روحانی امروز(19آذر97) در دیدار وزیر، معاونان و مدیران وزارت راه و شهرسازی سعی کرد تا مانند برجام مشکلات را به تحریم ها گره بزند و تنها راه را پذیرش خواسته های دشمن عنوان کند تا شاید با فشار مردم، نهادهای قانونی کشور مجبور به پذیرش کنوانسیون های مدنظر آمریکا و اروپا قرار گیرند.
 
روحانی در این خصوص گفت: «اگر FATFباشد هزینه‌ها 20 درصد ارزان‌تر است و بدون آن گران‌تر خواهد بود و کسی که علیه این مسأله شعار می‌دهد، باید هزینه‌اش را هم بپردازد.» این درحالی است که ظریف در مجلس به صراحت گفته بود که: «تضمین نمیدهم که با پیوستن به این کنوانسیون مشکلات مالی کشور حل شود»
 
وعده ارزانی همان وعده ای است که روحانی از سال92 تاکنون شعار میداد که با برجام بدست می آید و امروز ادعا میکند که با FATF شدنی است! روحانی در ۲۰ مهر ۱۳۹۴ در آستانه تصویب برجام  ادعا کرده بود که تحریم‌ها عامل گرانی ۲۰ درصدی اجناس است.
 
 


ادعای تکراری برای تحمیل جدید.mp4 | دانلود فیلم 

 
روند سیاست خارجی اخیر در خصوص مذاکره با بیگانگان و پیوستن به نهادهای ساخته شده توسط قدرت‌ها نشان داده که قرار نیست دولت از ریل‌گذاری خطرناک خود صرف نظر کند و دست از خوش بینی های افراطی به غرب بردارد. حالا باید دید عضویت رژیم صهیونیستی در این گروه مالی می‌تواند چشم دولتمردان را به واقعیات باز کند که از FATF هم برای آنها آبی گرم نمی شود و باید به کمک ظرفیت های داخلی کشور 5سال بی تدبیری و نگاه به غرب را جبران کنند یا خیر؟