هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 6 خرداد 1403
ساعت 16:11
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 6 آذر 1397 ساعت 16:08
سه شنبه 6 آذر 1397 11:24 ساعت
2018-11-27 16:08:44
شناسه خبر : 299903
 ما نباید به رقیب فرصت بدهیم، نباید در دانشگاه به کسانی که مخالف انقلاب هستند تریبون داده شود، افراد ضد انقلاب حق ندارند با امکانات انقلاب علیه نظام و انقلاب تبلیغ کنند.
ما نباید به رقیب فرصت بدهیم، نباید در دانشگاه به کسانی که مخالف انقلاب هستند تریبون داده شود، افراد ضد انقلاب حق ندارند با امکانات انقلاب علیه نظام و انقلاب تبلیغ کنند.
گروه سیاسی- رجانیوز: حجت‌الاسلام مصطفی رستمی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در جمع اعضای تشکل‌های دانشجویی دانشگاه های تبریز با اشاره به شرایط امروز کشور و جهان گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب هم فرمودند ما در پیچ تاریخی قرار داریم، الان زمانی است که جریان سلطه در ضعف قرار گرفته و اگر در این مرحله هم نتواند ایران اسلامی را زمین‌ بزند دیگر نظام ما مهارنشدنی است و اگر هم بتواند ایران را زمین بزند علناً براساس طراحی‌هایی که کرده به شکست موردی اکتفا نخواهد کرد.
 
به گزارش «رجانیوز» به نقل از دانشجو، حجت‌الاسلام مصطفی رستمی تصریح کرد: در چنین شرایطی وظیفه همه ما مقابله با دشمن است و باید به اندازه توان خود و با ابزاری که در اختیار داریم با دشمن مقابله کنیم.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تأکید کرد: ما متکی به یک قدرت لایزال هستیم و این منبع قدرت خداوند است؛ ما اگر به این قدرت متصل شویم مطمئناً نتیجه خواهیم گرفت و ممکن است مسئله یک محمد بن سلمانی را که فقط سال گذشته ۲ میلیارد دلار برای ایجاد ناامنی در ایران هزینه کرده بود را با یک خاشقچی وهابی حل کند.
 
وی  گفت: دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی باید خود را وسط میدان دیده و میدان را هم حساس ببینید. آنها باید خودشان را وسط درگیری‌ها بدانند و در هر حالی که هستند باید آن را مهمترین سنگر بدانند و برای آن بجنگند.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها مطرح کرد: امروز طیف وسیعی در دانشگاه مقابل ما قرار دارند که در زمان خطر ممکن است به سمت مسیر اشتباه بروند، کار ما باید روی این طیف متمرکز شود.
 
حجت‌الاسلام رستمی در ادامه افزود: ما نباید به رقیب فرصت بدهیم، نباید در دانشگاه به کسانی که مخالف انقلاب هستند تریبون داده شود، افراد ضد انقلاب حق ندارند با امکانات انقلاب علیه نظام و انقلاب تبلیغ کنند.
 
وی گفت: باید بتوانیم دلها را متوجه خود کنیم، باید نیت ما خالص شود. باید حواسمان باشد دنبال تقوا باشیم و از دانشجویان دیگر هم دستگیری کنیم.
 
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه با اشاره به رسالت مسئولان نهاد در دانشگاه‌ها بیان کرد: اولین جلسه‌ای که خدمت مقام معظم رهبری بودم ایشان در نقش پدری هم دانشگاه و حمایت ویژه از جریان انقلابی را به عنوان رسالت مسئول نهاد عنوان کردند.
 
رستمی خاطرنشان کرد: هر مسئولی در دانشگاه موفق شود نظام موفق خواهد شد. اگر به طور مثال رئیس جمهور موفق نشود، چندین سال وقت کشور هدر رفته است، اگر جاسوسی در دولت پیدا شود، به نظام ضربه خورده است و اگر هم موفق شود نظام موفق شده است. 
 
وی گفت: تشکل‌های دانشجویی نیازی به ملاحظه‌گری ندارند، آنها باید با تک تک دانشجویان مهربانی داشته باشند و با جریانات هم باید با روشنگری برخورد کنند، اینجا جای تعارف نیست. تشکل‌های دانشجویی باید در مقابل کسانی که تفکرات غربی و لیبرالی را در دانشگاه تبلیغ می‌کنند، محکم بایستند؛ البته نهاد هم باید همینگونه عمل کند.