هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
سه شنبه، 13 مهر 1400
ساعت 05:49
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 23 آبان 1397 ساعت 18:10
چهارشنبه 23 آبان 1397 18:07 ساعت
2018-11-14 18:10:31
شناسه خبر : 298820
بیشترVOD های موجود در کشور تنها امکان تماشای آنلاین محصولات خود را دارند و مخاطبشان نمی‌تواند فیلم را دانلود کند. اما مخاطبان سینمامارکت در کنار تماشای آنلاین می توانند محتوای مورد علاقه خود را دانلود و سپس تماشا کنند.
بیشترVOD های موجود در کشور تنها امکان تماشای آنلاین محصولات خود را دارند و مخاطبشان نمی‌تواند فیلم را دانلود کند. اما مخاطبان سینمامارکت در کنار تماشای آنلاین می توانند محتوای مورد علاقه خود را دانلود و سپس تماشا کنند.

گروه فرهنگی- رجانیوز: با گسترش فعالیت VODها و سایت‌های اشتراک ویدئو در ایران، VODها در حال سهم‌خواهی از فضای رسانه‌اند و دیگر باید آنها را جزئی از سبد سرگرمی خانواده‌ها دانست.

 

VOD مخفف  Video On Demand است که به‌فارسی همان ویدئوی درخواستی می‌شود. عملکرد VODها تشابه زیادی به برنامه دوست‌داشتنی «آنچه شما خواسته‌اید» که سالها پیش از تلویزیون پخش میشد دارد با این تفاوت که آنچه مخاطب به‌دنبال آن است در یک فضای تعاملی با اختیارات بسیار بالا در دسترس قرار گرفته است. به همین دلیل VODها از جمله محبوب‌ترین سایت‌های اینترنتی به‌شمار می‌روند؛ سایت‌هایی که چند سالی است با توسعه زیرساخت‌های اینترنت در ایران، جای خود را میان سایت‌های محبوب ایرانی نیز باز کرده‌اند.

 

بازار رو به گسترش VODهای ایرانی باعث شده رقابت تنگاتنگی برای جذب مخاطب بیشتر میان این سامانه‌های ویدئویی درخواستی رخ دهد که مزایا و معایبی دارد. از طریق VOD کاربران امکان آن را می‌یابند تا فیلم‌های سینمایی، مجموعه‌های تلویزیونی، مستندها و… را تماشا کنند.

 

در این میان یکی از قدیمیترین و خوشنامترین سایت‌های VOD در ایران سایت سینمامارکت[mk1]  است که در بین دیگر سایت‌های VOD  از مزایای مهمی برخورد است.

 

سینمامارکت به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع دانلود و تماشای فیلم مستند در ایران، تلاش کرده است تا با گردآوری مستندهای ایرانی و خارجی در حوزه‌های مختلف این امکان را داشته باشد تا اقشار مختلف جامعه، خصوصا خانوادهها را جذب کرده و مستندهای برتر را به آنها ارائه کند.

 

سینمامارکت در کنار فیلم‌های مستند، فیلمهای سینمایی ایرانی و خارجی که دارای محتوای غنی هستند را به سبد محتوای خود اضافه کرده و دقت لازم را در سانسور برخی محتوای خارجی به کار برده است تا این دغدغه اصلی و مهم خانوادههای ایرانی بر طرف شده و با خیالی راحت به دیدن فیلمهای مورد علاقه خود بپردازند.

 

حساسیت در انتخاب محتوا و ایجاد سبدی از محتوای جذاب و سالم، امکان مشاهده خانوادگی فیلمها و مستندهای بسیاری از طریق سینمارماکت را فراهم کرده است.

قیمت خرید اشتراکهای هفتگی، ماهانه، سالانه و محصولات تکی سایت سینمامارکت در بین اکثر سایتهای VOD قیمتی ارزانتر و به صرفهتر میباشد که برای راحتی بیشتر خانوادهها با توافقی که با شرکتهای اینترنتی شاتل، فن آوا، آسیاتک و پارس آنلاین داشته است، مخاطبان این سایت میتوانند بدون کم شدن حجم اینترنت فیلمهای مورد علاقه خود را ببینند.

 

بیشترVOD های موجود در کشور تنها امکان تماشای آنلاین محصولات خود را دارند و مخاطبشان نمیتواند فیلم را دانلود کند. اما مخاطبان سینمامارکت در کنار تماشای آنلاین می توانند محتوای مورد علاقه خود را دانلود و سپس تماشا کنند.

 

مخاطبان رجانیوز میتوانند با استفاده از کد تخفیف rajanews استفاده کرده و از 30 درصد تخفیف خرید اشتراک از سایت سینمامارکت[mk2]  استفاده کنند.

 


 [mk1]هایپرلینک
http://bit.ly/2Fl9uUv

 [mk2]هایپرلینک
http://bit.ly/2Fl9uUv