هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 27 شهريور 1397 ساعت 14:24
سه شنبه 27 شهريور 1397 13:46 ساعت
2018-9-18 14:24:15
شناسه خبر : 292545
 گروهی از جوانان دانشگاهی، تراکتی تک برگی با موضوع کنوانسیون های مرتبط با FATF برای توزیع در هیئات حسینی آماده کرده اند که فایل آن از اینجا قابل دانلود است.
گروهی از جوانان دانشگاهی، تراکتی تک برگی با موضوع کنوانسیون های مرتبط با FATF برای توزیع در هیئات حسینی آماده کرده اند که فایل آن از اینجا قابل دانلود است.
به گزارش رجانیوز، گروهی از جوانان دانشگاهی، تراکتی تک برگی با موضوع کنوانسیون های مرتبط با FATF برای توزیع در هیئات حسینی آماده کرده اند که فایل آن از اینجا قابل دانلود است.
 
در بخشی از این تراکت با عنوان «یا حسین! زنده به آنیم که ذلت نپذیریم!» با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره کنوانسیون¬های استعماری مربوط به FATF در تاریخ 30 خردادماه امسال، آمده است: «آمریکا برای تضعیف ایران در       عرصه¬های موشکی و نفوذ منطقه ای با ابزار جدیدی به نام FATF پا به میدان کارزار گذاشته است. شیطان بزرگ، این بار با یک تیر، دو نشانِ اقتصاد و امنیت ایران را نشانه گرفته است و قصد دارد قدرت منطقه ای و موشکی ایران را نابود کرده و ایران را به فروپاشی اقتصادی برساند. اعضای اتاق جنگ اقتصادی آمریکا علنا خواستار تصویب کنوانسیون¬های مربوط به FATF هستند. اما متاسفانه علی رغم مخالفت جدی رهبر معظم انقلاب با کنوانسیون¬های مربوط به FATF، برخی از نمایندگان مجلس و مسئولین دولتی با آمریکا همنوا شده و به دنبال تصویب این کنوانسیون¬ها در مجلس هستند. خط اصلی این اقدام را نیز در مذاکرات با اروپا گرفته اند. این نمایندگان بنا دارند بعد از عاشورا، بار دیگر سخنان امام امت را بر زمین گذاشته و همنوا با آمریکای جنایتکار، این کنوانسیون¬های استعماری و ذلت بار را در مجلس تصویب کنند».
 
گفتنی است طبق اظهارات سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم در جلسات هفته آتی مجلس مجددا بررسی خواهد شد.
 
 
این درحالی است که حتی محمدجواد ظریف که خود پیگیر پیوستن به FATF است طی اظهاراتی به این مهم اعتراف کرده که قرار نیست تصویب FATF مشکلات اقتصادی کشور را حل کند: «اینکه فکر کنیم با تصویب لوایح FATF همه مشکلات حل می‌شود، اشتباه است» هرچند وی صحبتی از مشکلات فراوانی که این تعهد ذلت بار بر زندگی و اقتصاد مردم و امنیت ایران تحمیل می کند نکرده است. 
 


 

 

 

 

https://zamzam.ir/#home