هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 15 مهر 1400
ساعت 04:12
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

شنبه 3 شهريور 1397 ساعت 10:14
شنبه 3 شهريور 1397 10:08 ساعت
2018-8-25 10:14:28
شناسه خبر : 291459
دشمنان تلاش دارند جریانی به حوزه ها نفوذ کند و از مرجعیت و ولایت واهمه دارند، چراکه روحانیون همواره پرچمدار مطالبات مردم بودند و حضور روحانیت انقلابی در پرچمداری مطالبات اقتصادی به حق است.
دشمنان تلاش دارند جریانی به حوزه ها نفوذ کند و از مرجعیت و ولایت واهمه دارند، چراکه روحانیون همواره پرچمدار مطالبات مردم بودند و حضور روحانیت انقلابی در پرچمداری مطالبات اقتصادی به حق است.
رجانیوز: آیت‌الله عباس کعبی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری، در اجلاسیه سراسری اساتید اعزامی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه سلیمانیه مشهد با اشاره به مبانی انقلاب اسلامی و مسائل روز گفت: دشمنان تلاش دارند جریانی به حوزه ها نفوذ کند و از مرجعیت و ولایت واهمه دارند، چراکه روحانیون همواره پرچمدار مطالبات مردم بودند و حضور روحانیت انقلابی در پرچمداری مطالبات اقتصادی به حق است.
 
وی با بیان این که در فیضیه جلسه با شکوهی از طلاب برگزار شد، اما متاسفانه یک پلاکارد بی ربط حمل می شود  که اگر چه در چند دقیقه پلارکارد حذف شد اما همه جلسه خوب را تحت الشعاع قرار دادند این پلاکارد یا کار نفوذی های دشمنان بود و با واسطه به این مجلس رسید، و یک یا چند نفر محدود با ساده لوحی حمل کردند. گفت: آن پلاکارد چند دقیقه در فیضیه بود و عکس آن را گرفتند و سناریو سازی کردند؛ عکسی را فتوشاپ کردند تا مراجع و بزرگان حوزه علیه سپاه نیز موضع بگیرند.
 
آیت الله عباس کعبی با بیان این که آنان تلاش می کنند با عناوین مختلف نفوذ کرده و به حوزه انقلابی صدمه زده و به جریان مرجعیت ضربه بزنند که همه حوزویان باید به هوش باشید، تصریح کرد: امروز رابطه مرجعیت و حوزه انقلابی رابطه حسنه است، نظام و حوزه باید باهم مرتبط شوند و محصولات حوزه در چرخه نظام سازی و برنامه های جامع نظام قرار بگیرد.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این که حوزه پاسخگوی مسائل دین مردم در عرصه های گوناگون نیز هست، افزود: حوزه صدای اسلام و مکتب اهل بیت(ع) و مردم عدالتخواه در صحنه بوده و خواهد بود و با این حاشیه سازی ها از صحنه بیرون نخواهد رفت؛ امروز رابطه صمیمی مرجعیت و ولایت دشمن را عصبانی کرده و دشمن می خواهد در حوزه های اصیل شیعی کسی نباشد  که فریاد کننده مطالبات به حق مردم باشد این رسالت حوزویان است که   با شناخت دشمن با او مقابله و در برابر او ایستادگی کنید.