هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
يكشنبه، 11 مهر 1400
ساعت 17:24
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت 13:39
دوشنبه 22 مرداد 1397 13:31 ساعت
2018-8-13 13:39:57
شناسه خبر : 291100
«یک انتخابات طنزیم شده» مستندی سیاسی است که در آن با نگاهی طنز، انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ مرور می‌شود. این مستند، فضا و رویدادهای انتخاباتی سال گذشته را از دید طنزپردازان فعال در فضای انتخاباتی کشور مورد نقد قرار داده است

گروه فرهنگی- رجانیوز: مستند «یک انتخابات طنزیم شده» که به کارگردانی حجت عدالت‌پناه تولید شده است؛ با نگاهی نقادانه به انتخابات ریاست جمهوری 96 می‌پردازد.

 

«یک انتخابات طنزیم شده» مستندی سیاسی است که در آن با نگاهی طنز، انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ مرور می‌شود. این مستند، فضا و رویدادهای انتخاباتی سال گذشته را از دید طنزپردازان فعال در فضای انتخاباتی کشور مورد نقد قرار داده است. همچنین ضمن نقد چگونگی برگزاری انتخابات، انتقاداتی به کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری وارد می‌کند که آن اتفاقات را رقم زدند و موجب جدایی و تفرقه بین مردم شدند.

 

 

عدالت‌پناه کارگردان فیلم در توضیح اثر جدیدش می گوید:  مستند «یک انتخابات طنزیم شده» بداخلاقی‌های موجود در دوران انتخابات کشور را به چالش کشیده است. این فیلم ضمن اینکه مرور خاطراتی از آن دوران برای مخاطب محسوب می‌شود، پند و اندرزی هم درباره اتفاقات رخ داده در زمان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری می‌دهد.

 

در این مستند از ۹ طنزپرداز مشهور کشور، یعنی ناصر فیض، سعید بیابانکی، علی‌صدری‌نیا، مازیار بیژنی، عباس گودرزی، محمدرضا شهبازی علی نصیرنژاد و مسعود مرعشی سردبیر بخش طنز روزنامه قانون استفاده شده است. همچنین از برنامه‌هایی مثل «دورهمی» و «دیرین دیرین» هم در مسیر ساخت این فیلم کمک گرفته شده و بخش‌هایی از آنها را در تولید این مستند الگوی خود قرار گرفته.

 

مستند «یک انتخابات طنزیم شده» محصول سال 96 و در مدت زمان 60 دقیقه ساخته شده است.

 

علاقمندان برای تماشای این فیلم مستند از امروز 14/05/1397 می‌توانند به وب سایت سینمامارکت  به آدرس  http://cmmt.ir/4ZY  مراجعه کنند.

 

مخاطبان خبرگزاری رجا می توانند با استفاده از کد rajanews از 30 درصد تخفیف در خرید اشتراک سایت سینمامارکت بهره‌مند شوند.

 


YekEntekhabateTanzimShodeh(An-U-1)-OTH-CinemaMarket.ir_.mp4 | دانلود فیلم 

 

ویدیوها


1. YekEntekhabateTanzimShodeh(An-U-1)-OTH-CinemaMarket.ir_.mp4 | دانلود فیلم