هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 12:44
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

چهارشنبه 27 تير 1397 ساعت 12:00
چهارشنبه 27 تير 1397 11:33 ساعت
2018-7-18 12:00:52
شناسه خبر : 289895
حاج حسین یکتا طی سخنانی بخشی از دلایل امیدواری ملت ایران به آینده انقلاب اسلامی را تشریح و سنت الهی، بیانات مقام معظم رهبری و تجربه تاریخی را به‌عنوان سه اصل و دلیل برای تمام شدن کار دشمن توصیف کرد.
حاج حسین یکتا طی سخنانی بخشی از دلایل امیدواری ملت ایران به آینده انقلاب اسلامی را تشریح و سنت الهی، بیانات مقام معظم رهبری و تجربه تاریخی را به‌عنوان سه اصل و دلیل برای تمام شدن کار دشمن توصیف کرد.
گروه سیاسی_رجانیوز: حاج حسین یکتا از راویان دوران دفاع مقدس و مجری برنامه تلویزیونی به‌روایت مردم طی سخنانی با ابراز امیدواری به حرکت انقلاب اسلامی و محقق شدن اهداف عالیه انقلاب، تصریح کرد: حرکت انقلاب اسلامی با سرعت روبه‌جلوست و من معتقدم حسب سه اصل، کافه دشمن به هم ریخته و کارش تمام است.
 
به گزارش رجانیوز، وی سنت الهی، بیانات مقام معظم رهبری و تجربه تاریخی را به‌عنوان سه اصل و دلیل برای تمام شدن کار دشمن توصیف کرد و گفت: امام که حکیم، عارف، فقیه و نائب امام زمان(عج) بود، می‌گفت این انقلاب طلیعه ظهور امام عصر است و مردم ایران این پرچم را به‌دست صاحب اصلی آن خواهند داد؛ امام هرچه گفت، شد و آقا در مراسم 14 خرداد امسال فرمودند آنچه نشده نیز خواهد شد.
 
یکتا، با اشاره به پیش‌بینی‌های امام راحل از آینده انقلاب اسلامی و تحولات جهانی، افزود: امام فرمود، صدام رفتنی است. وقتی از 18 کشور اسیر گرفتیم، امام فرمود صدام راهی جز خودکشی ندارد. امام به کویت گفت، "به صدام کمک نکنید، بعد از ما به‌سراغ شما می‌آیند". وقتی امام(ره) به احمد متوسلیان گفت "از لبنان برگرد"، گفتیم مشکل مردم لبنان چه می‌شود، امام فرمود، راه قدس از کربلا می‌گذرد. وقتی به امام گفتیم، شهدا در خاک عراق جا مانده‌اند، فرمودند: "همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دل‌سوختگان و دارالشّفاء آزادگان خواهد بود".
 

حاج حسین یکتا.mp4 | دانلود فیلم 
 
وی با بیان اینکه، تمام وعده‌های امام و رهبری محقق شده و یا در حال تحقق است، با ارزیابی وضعیت فعلی انقلاب اسلامی، تصریح کرد: روزی ما پشت دیواره‌های بصره می‌جنگیدیم اما امروز پشت دیواره‌های بیت‌المقدس هستیم. آن اسرائیلی گفت، نیل تا فرات. صهیونیست‌ها رفتند صحرای سینا و برگشتند بیروت و امروز ازیک‌طرف از غزه می‌خوردند و از طرف دیگر از حزب‌الله لبنان. آقا فرمود کرانه باختری باید مسلح شود و خطاب به صهیونیست‌ها فرمود، "تکان بخورید حیفا و تل‌آویو را با خاک یکسان خواهیم کرد".
 
این راوی دوران دفاع مقدس، افزود: آقا فرمود، "به برجام امیدی ندارم اما مسئولین امین ما هستند، بروند جلو و مذاکره کنند. برای تجربه ملت ایران خوب است تا ببینیم چه می‌شود". خب، دیدیم چه شد. جوان‌های دهه هفتاد و هشتاد که آمریکا را نمی‌شناختند، امروز همه دیدند آمریکا چقدر بدعهد است. آمریکایی‌ها در عراق توطئه کردند، آقا گفت آمریکا نمی‌تواند حاکم نظامی در قرار بگذارد چون ملت عراق کار را دست  خواهد گرفت و دیدیم در نهایت چه شد. امام فرمود اگر ملت ایران و عراق یکی شود چه می‌شود امروز گوشه‌ای از این اتحاد را در اربعین می‌بینیم.
 
وی با بیان اینکه "امروز جوان ما می‌رود کربلا، فلافل می‌خورد و خبری از صدام و صدامیان نیست"، اضافه کرد: روزی موشک‌ها در تهران فرود می‌آمد، الآن در ریاض فرود می‌آید. به ما می‌گفتند، "شما چه می‌گویید که راه قدس از کربلا می‌گذرد، بروید نفت 7دلاری را حل کنید، سیم خاردار هم به شما نمی‌دهند، مفقودالاثرهای کربلای چهارتان را پیدا کنید"، اما امام می‌گفت "ما پیروزیم و صدام راهی جز خودکشی ندارد". همه دیدند که عاقبت صدام چه شد. صدام رفت بالای دار. جنازه‌اش را بردند بغداد دفن کردند، رفیقانش ــ جنازه را ــ در آوردند و بردند تکریت. تکریت را داعش گرفت و حشدالشعبی آزاد کرد. قبر صدام را منفجر کردند و استخوان‌های صدام را سگ خورد اما نام خمینی(ره) در جهان آوازه شد.
 
یکتا در ادامه گفت: روزی، پشت دیواره‌های بیت‌المقدس بودیم و یک بسیجی مثل قاسم سلیمانی اگر می‌خواست به لبنان برود، مجبور بود هزار جور استتار و اختفا را رعایت کند اما امروز حشد الشعبی عراق، حزب‌الله لبنان، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان، علویون سوریه با مدافعان حرم ایران پشت دیواره‌های بیت‌المقدس پا به زمین می‌کوبند و  این یعنی تا نماز در بیت‌المقدس یک یاحسین دیگر.
 
وی با بیان اینکه "نظر خدا به انقلاب برنگشته است"، گفت: این خدا، همان خدایی است که ملائکه بدر را فرستاد، همان خدای شن‌های طبس است، همان خدایی است که قلب افسر ارتشی را برای لو دادن کودتای نوژه منقلب کرد و همان خدای دفاع مقدس است و همان خدایی است که ما بارها امدادهای غیبی‌اش را در انقلاب دیده‌ایم؛ هربار که انقلاب حالش خوب نباشد، بالا می‌آورد. انقلاب با خون بهشتی، بنی‌صدر را بالا آورد، با سرهای بریده در کردستان دموکرات، کومله و با دویست هزار شهید، صدام و استکبار جهانی را بالا آورد و حالا هم طوری نشده، انقلاب رودل کرده، حالش خوب نیست و بالا خواهد آورد.
 
یکتا افزود: ببینید حضرت آقا درباره آینده انقلاب و جایگاه ملت ایران چه می‌گوید؛ آقا فرمود خدا به‌برکت اهل‌بیت جایگاه رفیعی را برای ملت ایران در نظر گرفته است. آقا به آنهایی که دلشان لرزید، گفت، "اِنَّ مَعِیَ رَبّی". این جمله برای حضرت موسی پشت نیل و برای زمانی است که فرعون در حال غرق شدن است.
 
"آقا و دشمن باور دارند که کار دشمن تمام شده و هرچه تردید است در دل من و امثال من است. یهود هم یقین کرده که کارش تمام است و می‌گوید "اگر ما مباد، همه مباد". به همین دلیل است که زنجیر ترامپ، این سگ‌زده را باز کرده‌اند اما نمی‌دانند که قرار نیست کمر جبهه کفر در روسیه، اروپا یا اندونزی شکسته شود بلکه همه اتفاقات در شامات، یمن، ایران و عراق است و در حقیقت ایران کمک و پشتیبانی لجستیکی این جبهه را می‌کند.
 
وی با بیان اینکه امام فرمود "ما در انقلاب بارها با هدایت‌های تحمیلی امام زمان(عج) مواجه بودیم"، گفت: دل‌ها دست امام زمان است نه عملیات روانی و رسانه‌ای دشمن. عملیات روانی و رسانه‌ای مهم است اما ما معتقد به "مِن حَیثُ لایَحتَسِب"ها، "یَرْزُقُ مَنْ یَشَآءُ"ها و "تُعِزُّ مَنْ تَشَا" هستیم.
 
یکتا با بیان اینکه، امتحانی پیچیده و بسیار مهم برای نسل جوان شروع شده است، گفت: هرچه به قله ظهور نزدیک‌تر می‌شویم، هوا کمتر می‌شود و بی‌هواهایی چون همدانی را می‌خرند و حججی‌ها را بی‌هوا می‌برند. حججی بی‌سر می‌آید و سری در سرها شده و مملکت را به‌ هم می‌ریزد؛ حالا وقت آن رسیده دهه شصتی‌ها بیایند و کار دست بگیرند و دهه هفتادی‌ها را سازمان‌دهی کنند چراکه ما با چالش‌های پرتکانی مواجه خواهیم بود و به‌لطف خدا از این ابرهای باردار و چالش‌های پرتکان به‌سلامت عبور خواهیم کرد.
 
وی در پایان با تأکید بر اینکه، گرچه نظر برخی به خدا و انقلاب برگشته اما نظر خدا به انقلاب برنگشته است، گفت: انقلاب کارش را با همین جوان‌ها و با همین دختر و پسرهایی که برخی از ماها وقتی با ظاهرشان مواجه می‌شویم، می‌گویم اینها دیگر کیستند، جلو خواهد برد و باید امثال ما مراقب باشند که جا نمانند همان‌طور که در جنگ جا ماندند.

 

منبع: تسنیم