هم اکنون عضو شبکه تلگرام رجانیوز شوید
پنجشنبه، 8 مهر 1400
ساعت 08:45
به روز شده در :

 

 

 

رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 

سه شنبه 19 تير 1397 ساعت 19:55
سه شنبه 19 تير 1397 19:45 ساعت
2018-7-10 19:55:17
شناسه خبر : 289555

خیابان انقلاب را بسته‌اند؛ یک طرف نیروی انتظامی با باطوم به جان معترضان افتاده است و در طرف دیگر دختران خیابان انقلاب که چندیست حجاب اختیاری باعث شده است با خیال راحت و آزاد به خیابان‌ها بیایند با ووزلا معترضان را حمایت می‌کنند. پلاکاردها یک تیتر واحد دارند: ما همجنس‌بازها حق‌مان را می‌خواهیم!

 

طبق معمول صدا و سیما در حال پخش تکرار یوسف پیامبر است؛ پروژه موسی را هم کنسل کرده‌اند تا هر چه سریع‌تر سریال قوم لوط را بسازند؛ شاید این باعث شود اعتراض‌ها کاهش پیدا کند! البته کور خوانده‌اند؛ به همان دلیل که حجاب اختیاری شد به همان دلیل هم می‌تواند همجنس‌بازی آزاد شود! مسئله بر سر حق‌مداری است به جای تکلیف‌مداری؛ انسان باید آزاد باشد و بر همه چیزش صاحب اختیار. مگر این دلیل اصلی حجاب اختیاری نبود!؟ حالا چگونه می‌شود جلوی همجنس‌گرایی را گرفت؟

 

نظام قبول کرده است که هر کس حق دارد هر گونه می‌خواهد انتخاب کند! این یک اصل مدرن و لیبرالی‌ است! و حالا تا دلتان بخواهد نظام لیبرال دارد! لیبرال‌ها هم که از ریشه با تکلیف‌مداری و دین‌ سر ناسازگاری دارند! دستشان درد نکند؛ خیلی دقیق و حساب شده بر اساس آموزه‌های مدرن، انتخاب هر نوع پوششی را حق دختران دانستند و خب خوب هم می‌دانستند که از پوشش شروع شود، پایانش معلوم نیست! می بینید که چند ماه نگذشته است همجنس‌بازها هم به خود آمده‌اند، صدالبته بستر هم برایشان مهیاست! 

 

این که هر چه انسان دلش خواست آزاد است که بکند حالا پذیرفته شده و مانعی برای عقب کشیدن و ادامه ندادن وجود ندارد؛ نظام حالا ناچار است همجنس‌گرایی را هم آزاد اعلام کند! هم اکنون دو سه نفر هم تهدید کرده‌اند که جلوی کافه فرانسه تخت خواهند گذاشت...(ممیزی)!

 

احتمالا دیگر تا پیروزی آزادی بر تحجر چیزی نمانده است! پسر نقویان هم با چند تن از نمایندگان مجلس با خانوم‌هایشان پست مشترک گذاشته‌اند که درست است ما همجنس‌گرا نیستیم! اما با جلوگیری و زور هم موافق نیستیم!